ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان(مدت محدود) ✌

گلدان خوش شانس(بامبو)
گلدان خوش شانس(بامبو)

گلدان خوش شانس(بامبو)

ساخت انواع گلدان دست ساز از چوب بامبو
فروش کل غرفه: کمتر از 10 تاسیس: 28 فروردین 98 آخرین فعالیت: 4 ساعت پیش
غرفه‌دار: مرتضی علی پناه
فومن ، گیلان

محصولات

غرفه گلدان خوش شانس(بامبو)

گلدان آویز

فقط 1 عدد باقی‌مانده
350000 ریال
380000

گلدان سرخ پوستی

فقط 5 عدد باقی‌مانده
700000 ریال
750000

استند گلدان سه پایه

فقط 3 عدد باقی‌مانده
350000 ریال
390000

استند گلدان مکعب

فقط 3 عدد باقی‌مانده
500000 ریال
550000

درباره

غرفه گلدان خوش شانس(بامبو)

قصه محصول

بامبو گیاه عجیبیست خصوصیاتی دارد که درکمتر گیاهی دیده میشود رشدش بسیار سریع است و در بعضی از گونه ها به روزی 10 سانتی متر هم میرسد درخت های بامبو درصورتی رشد میکنند که اطرافشان بامبوی دیگری رشد کرده باشد و برای رشد باهم رقابت میکنند! اگر در باغی تمام بامبو ها را از ته ببریم تا چند سال بامبویی رشد نخواهد کرد اما اگر چند تا درخت بامبو را باقی بگذاریم شاخه های ریز با دیدن این چند درخت رشد خواهند کرد. گلدهی بامبو هم عجیب است و هر 120 سال گل میدهد. ضرب المثل (( وقت گل نی )) هم از این واقعیت ساخته شده است. در کل گیاه جالبی است و بین عموم هم شایع است که شانس میاورد!

درباره یک زندگی

حدودا یکی دوسالیست که این گیاه جالب من را مجذوب خودش کرده است و مرا به این فکر واداشته که از این گیاه در ساخت انواع صنایع دستی استفاده کنم. من که واقعا از دیدن این گیاه لذت میبرم، شما چطور؟

درباره یک مکان

گیلان ما سرزمین سرسبزیست و در کمتر جایی چنین سرسبزی دیده میشود در اینجا انسان رنگ و بوی زنده بودن را به معنای واقعی حس میکند. بخاطر همین زنده بودن است که از هرنوع گیاهی که فکرش را بکنید در اینجا رشد میکند. زادگاه گیاه بامبو در واقع مربوط به کشورهایی مثل چین و تایلند است اما ما در گیلان هم میبینیم که این گیاه با نژادی متفاوت از نژاد چینی میروید. بامبوی نژاد گیلان در واقع کند رشد تر و کم قطر تر است اما از نظر استحکام از نژاد چینی قرص تر و محکم تر میباشد و مشتری های ما بیشتر چوب بامبوی نژاد گیلان را میپسندند. در کل گیاه بامبو در ایران فقط در استانهای گیلان و مازندران میروید و گروه ما نیز از این بستر استفاده نموده و به خلق انواع صنایع دستی از این گیاه زیبا پرداخته است.

نظرات کاربران

غرفه گلدان خوش شانس(بامبو)
روغن های شفابخش از دل طبیعت
3 اردیبهشت 98
بسیار زیبا موفق باشین
مرتضی علی پناه
ممنون
فاطمه برنا
24 اردیبهشت 98
سلام ، من 14 اردیبهشت ماه این محصول رو خریداری کردم هنوز در حال آماده سازیه ؟ پس کی آماده و ارسال می شه؟
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام