ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
محصولات سالم روستایی معروفی
محصولات سالم روستایی معروفی

محصولات سالم روستایی معروفی

عرضه مواد غذایی طبیعی و سالم روستایی و محلی
www.maroufico.ir
24٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +10 تاسیس: 4 اسفند 97 آخرین فعالیت: 1 ماه پیش
غرفه‌دار: افشین معروفی
کاشمر ، خراسان رضوی
پیام غرفه‌دار: ☘فقط به کیفیت فکر میکنیم که پیشرفت ما در رضایت شماست.
🎁 ارسال رایگان همیشگی💯
🎁 تخفیف 5% همیشگی💯
فقط با حداقل 150هزار تومن خرید
کد تخفیف و ارسال رایگان: hiqeyviffl
☀️ضمانت: از کیفیت رضایت نداشتین،به هزینه ما محصول رو مرجوع کنید و کل هزینه ای که بابت خرید کردین رو پس بگیرید.

محصولات

غرفه محصولات سالم روستایی معروفی
محصولی برای این غرفه ثبت نشده است.

درباره

غرفه محصولات سالم روستایی معروفی

قصه محصول

محصول...
چه توضیح سختیه که بخواهی از سلامت محصولی در بین صدها و هزاران محصول مشابه دیگه که گاهن بعضی هاشون نامرغوب و تقلبی هستن سخن بگی...!
فقط همین اندازه میگم که " ما(مجموعه محصولات غذایی معروفی) محصولی رو باید به دیگران معرفی کنیم و بفروشیم که خودمون هم راضی باشیم از همون محصول به بچه و خانواده خودمون بدیم بخورن "
محصولات رو سعی کردیم که از هر روستا و هر شهری که تهیه میکنیم، از بهترینه بهترین تولیدکننده تهیه و به شما عرضه کنیم. قیمت محصول برامون مهم نیست، برای ما مهم کیفیت در سلامت و بهداشت و مزه محصوله...

درباره یک زندگی

ظاهرن اینجا باید از زندگی بنویسم . قصه زندگی هر کسی اندازه یک شاهنامه ست
به قول سهراب : زندگی رسم خوشایندی ست. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ ... زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود... زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد...زندگی ، یافتن سکه ده شاهی در جوی خیابان است...زندگی گل به توان ابدیت... چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید ... زندگی تر شدن پی در پی ، زندگی آب تنی کردن در حوضچه " اکنون " است.
بله، مهم "اکنون" است .
ما هم برای زندگی امروز همه سعی مون رو میکنیم که حداقل در زمینه مواد غذایی کاری که از دست مون برمیاد رو در خصوص سلامت خودمون و شما دوست عزیز ، با ارایه چند قلم محصول با کیفیت و البته سالم و البته با قیمت منصفانه انجام بدیم .
چه از ما(مجموعه مواد غذایی معروفی) خرید بکنید و چه خرید نکنید براتون آرزو میکنیم که زندگی تون همیشه پر از شادی...تندرستی و پیروزی باشه.

درباره یک مکان

محل تولد محصولات مون روستاهای شهر کهن و مهمان نواز کاشمر هست. کاشمر که اسم قدیمیش "ترشیز" بوده یکی از شهرهای جنوبی استان خراسان رضویه با کلی محصولات کشاورزی بکر و فرآوری شده به سبک سنتی .
ما این اطمینان رو بهتون میدیم که از هر روستایی از هر کجای منطقه خودمون محصولی رو که برای فروش تهیه میکنیم بهترین کیفیت رو داره ، چون قبل از اونکه به شما بخوایم بفروشیم خودمون و خانواده خودمون ازش تست میکنن و البته در طول سال هم از همون محصول استفاده خواهیم کرد.
و باز هم این اطمینان رو بهتون میدیم که به هر دلیلی از کیفیت محصول ما راضی نبودید، محصول رو به هزینه ما برای ما مرجوع کنید پولش هم بدون چک و چونه به حساب شما واریز میشه.
پس با خیالی راحت و بدون دغدغه و استرس محصولات رو انتخاب و سفارش بدین تا تقدیم تون کنیم.
همه جای ایران سرای ماست ... و همه شما ایران دوستان ،عزیزان ما.
برای عزیزانمان محصولی تهیه کرده ایم که در خور شان تان باشد.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه محصولات سالم روستایی معروفی
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام