بازارچه‌ها

بازارچه‌ها
راسته روغن‌های خوراکی راسته شیرینی، آجیل و خشکبار راسته عسل و فراورده های آن راسته حبوبات و برنج راسته ادویه و چاشنی‌ها راسته اَرده و شیره راسته چای و قهوه و شکر راسته میوه خشک راسته پروتئین و لبنیات راسته زیتون و ترشی و مربا راسته خرما و کشمش راسته نان و غلات راسته غذای خانگی راسته میوه و سبزی راسته سرکه و آبلیمو راسته سبزی خشک
راسته گیاهان دارویی راسته روغن‌های درمانی راسته مرهم‌های گیاهی راسته عرقیات و شربت‌ها راسته سویق و قاووت راسته دم نوش‌ها راسته سبزی خشک
راسته بهداشت فردی راسته پوست و مو راسته آرایشی
راسته زیورسازان راسته کاردستی راسته بافندگان راسته فلزکاران راسته عروسک سازان راسته نجارها راسته دوزندگان راسته قالی بافان راسته چرم دوزان راسته سفالگران راسته شیشه‌گران راسته نگارگری راسته حصیربافان
راسته کیف و کفش راسته پوشاک زنانه راسته پوشاک مردانه راسته پوشاک کودکان راسته لباس ورزشی
راسته کتاب و مجله راسته بازی و سرگرمی راسته خدمات محتوایی راسته لوازم التحریر راسته خدمات و آثار گرافیک راسته اپلیکیشن و بازی رایانه‌ای
راسته لوازم آشپزخانه راسته تزئینات راسته شوینده‌های طبیعی راسته اتاق خواب راسته گل و گیاه راسته اتاق بچه
کافه عسل میم
کافه عسل میم

کافه عسل میم

مجموعه کندوداران کافه عسل میم
عرضه کننده عسل طبیعی و انواع فرآوردهای زنبور عسل
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +7.7k تاسیس: 28 مرداد 96 آخرین فعالیت: 3 ساعت پیش

درباره

غرفه کافه عسل میم

قصه محصول

قصه این غرفه ، قصه یه نفر هست که حالش با کارش خوب نبود طبیعتو دوست داشت ، تولید و اشتغال رو دوست داشت . همت کرد و خدا هم کمک کرد و مجموعه ای از کندودارهای متعهد را دور هم جمع کرد .
قصه محصولات ما به طولانی بودن قصه کندودارهای زحمت کش گوشه کنار ایران تو کوه و دشت است .نیش خوردن از زنبورها ، سرما ، گرما ، حمله خرس و حیوانات وحشی ، گرانی تجهیزات ،قصه اجحاف خریداران عسل و هزاران قصه دیگه

درباره یک زندگی

با آنکه حدود 10 سال درعرصه کامپیوتر و شبکه و سیستمهای حفاظتی و امنیتی فعالیت کرده بودم و نسبتا هم موفق بودم ، به قول معروف حالم با کارم خوب نبود . همیشه به کار کشاورزی و تولید علاقه مند بودم و بارها این کار را در عرصه های مختلف کشاورزی، امتحان کردم، ولی همیشه با فروش محصولاتم مشکل داشتم.زنبورداری و تولید عسل رو خیلی دوست داشتم و منو شیفته خودش کرده بود می دونید چرا ؟؟
چون یک طرف این حرفه، طبیعت سخاوتمند و زندگی عجیب زنبورها و اعجاز این موجود به ظاهر کوچک بود و طرف دیگه هم بندگان خداوند بودند . این واسطه گری بین طبیعت ،خدا و بندگانش حال منو بسیار خوب میکرد و میکند . .
برای شروع کار ،مطالعات زیادی پیرامون زنبور عسل و فرآورده های اون انجام دادم و جهات مختلف تولید عسل و زنبورداری را بررسی کردم که خودش چند ماه طول کشید .از مشکلات زنبورداری و تولید عسل و فروش محصولشون به خوبی مطلع شدم . با توجه به توانایی خودم و تجربه ای که در بحث تجارت داشتم تصمیم گرفتم اینبار برخلاف چند تجربه قبلی مستقیما وارد تولید نشوم بلکه چند کندودار توانمند و سالم رو در مکان های مختلف ایران پیدا کنم و باهاشون قرار داد خرید ببندم. این کار چند مزیت داشت:

• رفع دغدغه کندودار برای فروش محصول و تمرکز بیشتر برای تولید عسل با کیفیت
• جلوگیری از اجحاف به کندودارها توسط دلال ها و خرید به قیمت منصفانه
• تامین عسلهایی با عطر و طعم و خواص مختلف به دلیل پوشش گیاهی متنوع
• تمرکز در عرضه و بسته بندی و راههای مختلف فروش

شغل قبلیم اقتضا میکرد درکارم دقت و وسواس زیادی داشته باشم و همین دقت در انتخاب کندودارهای متعهد و ارزیابی محصولشون هم ملکه ذهنم شده بود . لذا با وسواس و دقت و سفر به مناطق مختلفی مثل استان فارس ، آذربایجان ،اردبیل، اصفهان، لرستان و... کندوداران صادق و متعهد رو شناسایی کردم که البته کار سخت و پرهزینه ای بود . چرا که باید پوشش گیاهی منطقه و شیوه تولیدشون و درنهایت کیفیت عسلهاشون رو مورد بررسی دقیق قرار میدادم.از بین تعداد زیادی کندودار بالاخره چند نفری رو پسندیدم . ولی این پایان کار نبود بلکه شروع یه قرارداد سخت گیرانه بود .چرا که باید عسلها فقط توسط خود من و به شیوه ای علمی نمونه برداری میشد و به آزمایشگاه های معتبر ارسال میشد و آزمونهای مختلف روی آنها انجام میشد و اگر تایید میشد خریداری و در غیر اینصورت عودت داده میشد و این قصه برای هر پارت تولید تکرار میشد . اوایل کندودارها منو متهم به سخت گیری بیش از اندازه میکردند و میگفتند کسی اینطوری عسل نمیخره، ولی وقتی به قیمت منصفانه و در اکثر اوقات نقدا مبلغ عسلها پرداخت میشد و یه جوارایی تضمینی برای خرید محصولشون دیدند، این سختی را تحمل میکردند.
با این رویه من به هدف خودم یعنی تولید محصول با کیفیت هر روز نزدیک تر میشدم خیلی بیشتر از اینکه خودم درگیر کار تولید میشدم !!چرا؟؟ چون به جای یه نفر چند نفر متمرکز در تولید شدند و یه نفر متمرکز درفروش.
سختی کار ما از چند جهته :

• تهیه ی عسل با استانداردهای بالا
• شیطنت برخی کندودارها که با خرید سخت گیرانه ما منتفی شده
• به علت تقلبهایی که در این شغل شده مردم چشمشون ترسیده و با دیده ی شک به هر عسلی نگاه میکنند .لذا اعتماد سازی انرژی زیادی ازمن میگیره.

ارزش های اصلی من :
• صداقت
• کیفیت
• انصاف در خرید
• انصاف در فروش
• شفافیت
• پاسخگویی

چشم انداز کاری :
• ایجاد یه هاب خرید و فروش فرآورده های زنبور عسل که دغدغه کندودارها برای فروش محصولاتشون و همچنین مصرف کنندگان برای خرید محصولات با کیفیت از بین برود .
• تولید محصولات بر پایه عسل
• ارایه انواع فرآورده های زنبور عسل
• عرضه عسل با کیفیت ایرانی در دیگر کشورها

درباره یک مکان

مجموعه کندودارهای ما در استانهای آذربایجان ٬کردستان٬اصفهان٬لرستان ٬کهکلویه و... قرار دارند و مرکز هماهنگی و فروش در تهران میباشد .

ارزشش را دارد

ارزشش را دارد که عسل طبیعی که یکی از بهترین نعمتهای خداست را هر چند به سختی ، پیدا کرده و به بندگانش برسانم.که هم خدا راضی باشد هم خلق خدا
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه کافه عسل میم
فاطمه سجادی
28 بهمن 98
موفق باشید
سید روح‌الله/ کافه عسل میم
خوش آمدید به غرفه. متشکرم سلامت باشید همچنین.
خانم فارابی
22 آذر 98
قصه تون قشنگ بود موفق باشید
سید روح‌الله/ کافه عسل میم
متشکر از لطف شما
ثریا وزیری
15 آذر 98
بسیار قصه قشنگی بود و پراز تلاش و امید همیشه موفق باشید
سید روح‌الله/ کافه عسل میم
ممنون از لطف شما
گفت‌و‌گو با غرفه دار
سید روح‌الله/ کافه عسل میم