ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
کافه عسل میم
کافه عسل میم

کافه عسل میم

عرضه انواع عسل طبیعی و فرآورده های زنبور عسل
99٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +4.6k تاسیس: 28 مرداد 96
تهران
پیام غرفه‌دار: لطفا تقاضای فروش مستقیم نفرمایید. کلیه درخواستها حتی عمده فقط از طریق سایت باسلام پردازش و ارسال خواهد شد.**ارسال رایگان بالای صدهزار تومان در کل ایران ***جهت مشاوره با ای دی @srhosseiny ارتباط برقرار بفرمایید.

درباره

غرفه کافه عسل میم

قصه محصول

همه محصولاتی که در این غرفه مشاهده میکنید قطعا تولید شخص بنده نمی باشد. نحوه کار بنده به این صورت است که شخصا به استانهای مختلف سفر کرده کندودارهای صادق و متعهد رو شناسایی کرده از عسلهای اونها نمونه برداری و سپس به آزمایشگاه معتبر ارسال میکنم در صورت تایید آزمایشگاه، آنها را خریداری میکنم .بعد از این مرحله عسلها را در ظروف شیشه ای بسته بندی و پلمپ کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهم .

درباره یک زندگی

سلام سید روح الله حسینی هستم .اسم غرفه مون (عسل میم )است.36 سالمه....تهران به دنیا اومدم همینجا هم بزرگ شدم سه تا فرزند دارم و فراهم کردن مواد غذایی سالم و با کیفیت یکی از دغدغه هاییه که همیشه براشون دارم .تجارت عسل رو خیلی دوست دارم و منو شیفته خودش کرده چون یک طرف معامله طبیعت سخاوتمند و زندگی عجیب زنبورها و اعجازی که در عسل هست و طرف دیگه لذت چشاندن یکی از بهترین نعمتهای خداوند به مردمه.و میبینم شغلم برطرف کردن یک نیاز اساسی مردمه و نه نیاز کاذب !!!
دوست دارم بچه هام هم در این تجارت وارد بشن و بتونم تجربه م رو در اختیارشون بذارم
4 سالی است که دسترسی های خوبی به مواد غذایی اصیل و سلامت از جمله عسل پیدا کردم .کم کم فامیل و دوستان و آشنایان هم به خاطر لطف و اعتمادی که به من دارند برنج و عسل و روغن زیتون از من خریدند .الان مدت زیادیه که کار خودم رو که در ارتباط با کامپیوتر و شبکه و سیستمهای حفاظتی و امنیتی بود رها کردم و متمرکز در کار عسل شدم. .شغلم اقتضا میکرد درکارم دقت و وسواس زیادی داشته باشم و همین دقت در تهیه عسل هم ملکه ذهنم شده بود .
لذا با وسواس و دقت و سفر به مناطق مختلف کندوداران صادق و متعهد رو شناسایی کردم.نحوه کار من به این صورته که یه نمونه اولیه از کندودارها میگیرم و به آزمایشگاهی معتبر میفرستم اگه تایید اولیه شد خودم مجددا ازقسمتهای مختلف نمونه میگیرم و اگه نتایج آزمایشها مرغوبیت عسل را نشون بده اون رو میخرم و بسته بندی میکنم و دراختیار مردم قرار میدهم .و فکر میکنم با این شوه راه هرگونه تقلب بسته بشه.
سختی کار ما از دوجهته : اول در تهیه ی عسل با استانداردهای بالا و دوم اینکه مردم از تقلبهایی که یه عده تو این شغل انجام داده اند چشمشون ترسیده و با دیده ی شک به هر عسلی نگاه میکنند .لذا اعتماد سازی انرژی زیادی ازمن میگیره.همین امر باعث شده عسل رو با قیمت نجومی حتی تا کیلویی 500 هزارتومان هم بفروشند!!!
ارزش های اصلی من صداقت انصاف و شفافیته و نمیخواهیم در هیچ شرایطی از کیفیت کم بگذارم.
چشم انداز کاریم اینه که مردم به عسل مرغوب با آسودگی خاطر دسترسی پیدا کنند و عسل ایران رو که واقعاً یکی از بهترین عسلهای دنیاست به همه ی دنیا بشناسونم.

درباره یک مکان

محل کار در تهران به صورت دفتری میباشد.

ارزشش را دارد

ارزشش را دارد که عسل طبیعی که یکی از بهترین نعمتهای خداست را هر چند به سختی ، پیدا کرده و به بندگانش برسانم.که هم خدا راضی باشد هم خلق خدا

نظرات کاربران

غرفه کافه عسل میم
علی محبوبی نژاد
2 مهر 97
خب این عسل های خامتون کو؟ در لیست که نیست چطوری میشه سفارش داد؟
سید روح الله حسینی
الان ما از عسل های که در سایت می‌بینید این مدلها را نوع خامش را داریم گلرنگ عناب گون آویشن گون لرستان چند گیاه دیابتی کوهستان هر کدام خواستید در توضیحات قید بفرمایید خامشو براتون ارسال کنیم .چون از نظر قیمت تفاوتی ندارد ما باید از حلب های بزرگ قبل از بسته بندی براتون بریزیم توضیح مجدد اینکه عسل خام عموما حالت رس کرده و شکرک زده دارد جهت اطلاعات بیشتر میتوانید تماس بگیرید
محمد یزدان رستمی
14 دی 97
سلام، خریدهای متفاوتی (مانند ژل رویال) از شما داشته ام که از همه راضی هستم. از مزایای این غرفه ارسال سریع، کیفیت خوب و بسته بندی مناسب محصولات می باشد. تشکر از زحمات شما
خانم ملک
18 شهریور 97
با سلام تنوع زیادی دارن عسلای غرفشون ایشالا بهشون سفارش میدیم
سید روح الله حسینی
سلام و عرض ادب با کمال میل در خدمتیم
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام