ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
کافه عسل میم
کافه عسل میم

کافه عسل میم

مجموعه کندوداران کافه عسل میم
عرضه کننده عسل طبیعی و انواع فرآوردهای زنبور عسل
99٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +4.6k تاسیس: 28 مرداد 96
تهران
پیام غرفه‌دار: لطفا تقاضای فروش مستقیم نفرمایید. کلیه درخواستها حتی عمده فقط از طریق سایت باسلام پردازش و ارسال خواهد شد.**ارسال رایگان بالای صدهزار تومان در کل ایران ***جهت مشاوره با ای دی @srhosseiny ارتباط برقرار بفرمایید.

درباره

غرفه کافه عسل میم

قصه محصول

قصه این غرفه ، قصه یه نفر هست که حالش با کارش خوب نبود طبیعتو دوست داشت ، تولید و اشتغال رو دوست داشت . همت کرد و خدا هم کمک کرد و مجموعه ای از کندودارهای متعهد را دور هم جمع کرد .
قصه محصولات ما به طولانی بودن قصه کندودارهای زحمت کش گوشه کنار ایران تو کوه و دشت است .نیش خوردن از زنبورها ، سرما ، گرما ، حمله خرس و حیوانات وحشی ، گرانی تجهیزات ،قصه اجحاف خریداران عسل و هزاران قصه دیگه

درباره یک زندگی

با آنکه حدود 10 سال درعرصه کامپیوتر و شبکه و سیستمهای حفاظتی و امنیتی فعالیت کرده بودم و نسبتا هم موفق بودم ، به قول معروف حالم با کارم خوب نبود . همیشه به کار کشاورزی و تولید علاقه مند بودم و بارها این کار را در عرصه های مختلف کشاورزی امتحان کردم ولی همیشه با فروش محصولاتم مشکل داشتم.زنبورداری و تولید عسل رو خیلی دوست داشتم و منو شیفته خودش کرده بود می دونید چرا ؟؟
چون یک طرف این حرفه طبیعت سخاوتمند و زندگی عجیب زنبورها و اعجازی که در این موجود به ظاهر کوچک بود و طرف دیگه هم بندگان خداوند بودند. این واسطه گری بین طبیعت ،خدا و بندگانش حال منو بسیار خوب میکرد .
برای شروع کار ،مطالعات زیادی حول زنبور عسل و فرآورده های اون انجام دادم و جهات مختلف تولید عسل و زنبورداری را بررسی کردم که خودش چند ماه طول کشید .از مشکلات زنبورداری و تولید عسل و فروش محصولشون به خوبی مطلع شدم . با توجه به توانایی خودم و تجربه ای که در بحث تجارت داشتم تصمیم گرفتم اینبار برخلاف چند تجربه قبلی مستقیما وارد تولید نشوم بلکه چند کندودار توانمند و سالم رو در مکان های مختلف ایران پیدا کنم و باهاشون قرار داد خرید ببندم. این کار چند مزیت داشت :

• رفع دغدغه کندودار برای فروش محصول و تمرکز بیشتر برای تولید عسل با کیفیت
• جلوگیری از اجحاف به کندودارها توسط دلال ها و خرید به قیمت منصفانه
• تامین عسلهایی با عطر و طعم و خواص مختلف به دلیل پوشش گیاهی متنوع
• تمرکز در عرضه و بسته بندی و راههای مختلف فروش

شغل قبلیم اقتضا میکرد درکارم دقت و وسواس زیادی داشته باشم و همین دقت در انتخاب کندودارهای متعهد و ارزیابی محصولشون هم ملکه ذهنم شده بود . لذا با وسواس و دقت و سفر به مناطق مختلفی مثل استان فارس ، آذربایجان ،اردبیل، اصفهان، لرستان و... کندوداران صادق و متعهد رو شناسایی کردم که البته کار سخت و پرهزینه ای بود . چرا که باید پوشش گیاهی منطقه و شیوه تولیدشون و درنهایت کیفیت عسلهاشون رو مورد بررسی دقیق قرار میدادم.از بین تعداد زیادی کندودار بالاخره چند نفری رو پسندیدم . ولی این پایان کار نبود بلکه شروع یه قرارداد سخت گیرانه بود .چرا که باید عسلها فقط توسط خود من و به شیوه ای علمی نمونه برداری میشد و به آزمایشگاه های معتبر ارسال میشد و آزمونهای مختلف روی آنها انجام میشد و اگر تایید میشد خریداری و در غیر اینصورت عودت داده میشد و این قصه برای هر پارت تولید تکرار میشد . اوایل کندودارها منو متهم به سخت گیری بیش از اندازه میکردند و میگفتند کسی اینطوری عسل نمیخره، ولی وقتی به قیمت منصفانه و در اکثر اوقات نقدا مبلغ عسلها پرداخت میشد و یه جوارایی تضمینی برای خرید محصولشون دیدند، این سختی را تحمل میکردند.
با این رویه من به هدف خودم یعنی تولید محصول با کیفیت هر روز نزدیک تر میشدم خیلی بیشتر از اینکه خودم درگیر کار تولید میشدم !!چرا؟؟ چون به جای یه نفر چند نفر متمرکز در تولید شدند و یه نفر متمرکز درفروش.
سختی کار ما از چند جهته :

• تهیه ی عسل با استانداردهای بالا
• شیطنت برخی کندودارها که با خرید سخت گیرانه ما منتفی شده
• به علت تقلبهایی که در این شغل شده مردم چشمشون ترسیده و با دیده ی شک به هر عسلی نگاه میکنند .لذا اعتماد سازی انرژی زیادی ازمن میگیره.

ارزش های اصلی من :
• صداقت
• کیفیت
• انصاف در خرید
• انصاف در فروش
• شفافیت
• پاسخگویی

چشم انداز کاری :
• ایجاد یه هاب خرید و فروش فرآورده های زنبور عسل که دغدغه کندودارها برای فروش محصولاتشون و همچنین مصرف کنندگان برای خرید محصولات با کیفیت از بین برود .
• تولید محصولات بر پایه عسل
• ارایه انواع فرآورده های زنبور عسل
• عرضه عسل با کیفیت ایرانی در دیگر کشورها

درباره یک مکان

مجموعه کندودارهای ما در استانهای آذربایجان ٬کردستان٬اصفهان٬لرستان ٬کهکلویه و... قرار دارند و مرکز هماهنگی و فروش در تهران میباشد .

ارزشش را دارد

ارزشش را دارد که عسل طبیعی که یکی از بهترین نعمتهای خداست را هر چند به سختی ، پیدا کرده و به بندگانش برسانم.که هم خدا راضی باشد هم خلق خدا
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه کافه عسل میم
علی محبوبی نژاد
2 مهر 97
خب این عسل های خامتون کو؟ در لیست که نیست چطوری میشه سفارش داد؟
سید روح الله حسینی
الان ما از عسل های که در سایت می‌بینید این مدلها را نوع خامش را داریم گلرنگ عناب گون آویشن گون لرستان چند گیاه دیابتی کوهستان هر کدام خواستید در توضیحات قید بفرمایید خامشو براتون ارسال کنیم .چون از نظر قیمت تفاوتی ندارد ما باید از حلب های بزرگ قبل از بسته بندی براتون بریزیم توضیح مجدد اینکه عسل خام عموما حالت رس کرده و شکرک زده دارد جهت اطلاعات بیشتر میتوانید تماس بگیرید
محمد یزدان رستمی
14 دی 97
سلام، خریدهای متفاوتی (مانند ژل رویال) از شما داشته ام که از همه راضی هستم. از مزایای این غرفه ارسال سریع، کیفیت خوب و بسته بندی مناسب محصولات می باشد. تشکر از زحمات شما
خانم ملک
18 شهریور 97
با سلام تنوع زیادی دارن عسلای غرفشون ایشالا بهشون سفارش میدیم
سید روح الله حسینی
سلام و عرض ادب با کمال میل در خدمتیم
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام