کافه عسل میم
کافه عسل میم

کافه عسل میم

مجموعه کندوداران کافه عسل میم
عرضه کننده عسل طبیعی و انواع فرآوردهای زنبور عسل
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +5.1k تاسیس: 28 مرداد 96 آخرین فعالیت: 1 روز پیش
تهران
پیام غرفه‌دار: فروش فقط از طریق سایت باسلام انجام میگیرد ** ****جهت سفارش عمده پس از تماس کوپن تخفیف بر اساس خرید تعلق میگیرد***مشاوره خرید با ای دی تلگرام @srhosseiny

درباره

غرفه کافه عسل میم

قصه محصول

قصه این غرفه ، قصه یه نفر هست که حالش با کارش خوب نبود طبیعتو دوست داشت ، تولید و اشتغال رو دوست داشت . همت کرد و خدا هم کمک کرد و مجموعه ای از کندودارهای متعهد را دور هم جمع کرد .
قصه محصولات ما به طولانی بودن قصه کندودارهای زحمت کش گوشه کنار ایران تو کوه و دشت است .نیش خوردن از زنبورها ، سرما ، گرما ، حمله خرس و حیوانات وحشی ، گرانی تجهیزات ،قصه اجحاف خریداران عسل و هزاران قصه دیگه

درباره یک زندگی

با آنکه حدود 10 سال درعرصه کامپیوتر و شبکه و سیستمهای حفاظتی و امنیتی فعالیت کرده بودم و نسبتا هم موفق بودم ، به قول معروف حالم با کارم خوب نبود . همیشه به کار کشاورزی و تولید علاقه مند بودم و بارها این کار را در عرصه های مختلف کشاورزی، امتحان کردم، ولی همیشه با فروش محصولاتم مشکل داشتم.زنبورداری و تولید عسل رو خیلی دوست داشتم و منو شیفته خودش کرده بود می دونید چرا ؟؟
چون یک طرف این حرفه، طبیعت سخاوتمند و زندگی عجیب زنبورها و اعجاز این موجود به ظاهر کوچک بود و طرف دیگه هم بندگان خداوند بودند . این واسطه گری بین طبیعت ،خدا و بندگانش حال منو بسیار خوب میکرد و میکند . .
برای شروع کار ،مطالعات زیادی پیرامون زنبور عسل و فرآورده های اون انجام دادم و جهات مختلف تولید عسل و زنبورداری را بررسی کردم که خودش چند ماه طول کشید .از مشکلات زنبورداری و تولید عسل و فروش محصولشون به خوبی مطلع شدم . با توجه به توانایی خودم و تجربه ای که در بحث تجارت داشتم تصمیم گرفتم اینبار برخلاف چند تجربه قبلی مستقیما وارد تولید نشوم بلکه چند کندودار توانمند و سالم رو در مکان های مختلف ایران پیدا کنم و باهاشون قرار داد خرید ببندم. این کار چند مزیت داشت:

• رفع دغدغه کندودار برای فروش محصول و تمرکز بیشتر برای تولید عسل با کیفیت
• جلوگیری از اجحاف به کندودارها توسط دلال ها و خرید به قیمت منصفانه
• تامین عسلهایی با عطر و طعم و خواص مختلف به دلیل پوشش گیاهی متنوع
• تمرکز در عرضه و بسته بندی و راههای مختلف فروش

شغل قبلیم اقتضا میکرد درکارم دقت و وسواس زیادی داشته باشم و همین دقت در انتخاب کندودارهای متعهد و ارزیابی محصولشون هم ملکه ذهنم شده بود . لذا با وسواس و دقت و سفر به مناطق مختلفی مثل استان فارس ، آذربایجان ،اردبیل، اصفهان، لرستان و... کندوداران صادق و متعهد رو شناسایی کردم که البته کار سخت و پرهزینه ای بود . چرا که باید پوشش گیاهی منطقه و شیوه تولیدشون و درنهایت کیفیت عسلهاشون رو مورد بررسی دقیق قرار میدادم.از بین تعداد زیادی کندودار بالاخره چند نفری رو پسندیدم . ولی این پایان کار نبود بلکه شروع یه قرارداد سخت گیرانه بود .چرا که باید عسلها فقط توسط خود من و به شیوه ای علمی نمونه برداری میشد و به آزمایشگاه های معتبر ارسال میشد و آزمونهای مختلف روی آنها انجام میشد و اگر تایید میشد خریداری و در غیر اینصورت عودت داده میشد و این قصه برای هر پارت تولید تکرار میشد . اوایل کندودارها منو متهم به سخت گیری بیش از اندازه میکردند و میگفتند کسی اینطوری عسل نمیخره، ولی وقتی به قیمت منصفانه و در اکثر اوقات نقدا مبلغ عسلها پرداخت میشد و یه جوارایی تضمینی برای خرید محصولشون دیدند، این سختی را تحمل میکردند.
با این رویه من به هدف خودم یعنی تولید محصول با کیفیت هر روز نزدیک تر میشدم خیلی بیشتر از اینکه خودم درگیر کار تولید میشدم !!چرا؟؟ چون به جای یه نفر چند نفر متمرکز در تولید شدند و یه نفر متمرکز درفروش.
سختی کار ما از چند جهته :

• تهیه ی عسل با استانداردهای بالا
• شیطنت برخی کندودارها که با خرید سخت گیرانه ما منتفی شده
• به علت تقلبهایی که در این شغل شده مردم چشمشون ترسیده و با دیده ی شک به هر عسلی نگاه میکنند .لذا اعتماد سازی انرژی زیادی ازمن میگیره.

ارزش های اصلی من :
• صداقت
• کیفیت
• انصاف در خرید
• انصاف در فروش
• شفافیت
• پاسخگویی

چشم انداز کاری :
• ایجاد یه هاب خرید و فروش فرآورده های زنبور عسل که دغدغه کندودارها برای فروش محصولاتشون و همچنین مصرف کنندگان برای خرید محصولات با کیفیت از بین برود .
• تولید محصولات بر پایه عسل
• ارایه انواع فرآورده های زنبور عسل
• عرضه عسل با کیفیت ایرانی در دیگر کشورها

درباره یک مکان

مجموعه کندودارهای ما در استانهای آذربایجان ٬کردستان٬اصفهان٬لرستان ٬کهکلویه و... قرار دارند و مرکز هماهنگی و فروش در تهران میباشد .

ارزشش را دارد

ارزشش را دارد که عسل طبیعی که یکی از بهترین نعمتهای خداست را هر چند به سختی ، پیدا کرده و به بندگانش برسانم.که هم خدا راضی باشد هم خلق خدا
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه کافه عسل میم
ت اکبری
26 تیر 98
من عسل رس بسته را میشناسم.این عسل رس بسته نیست. این عسل از نوع نمدار(مربوط به جنگلهای استان گلستان)میباشد و در حالت عادی خیلی هم شل و روان بود ولی وقتی سطح نازکی از آن در معرض هوا داخل ظرف قرار گرفت اینطور سفت و کشدار شد(مثل آبنبات مرطوب)و اصلا از ظرف جدا نمیشود و قابل خوردن نیست.
سید روح الله حسینی
زیر آفتاب شدید یا منبع گرمایی تا حدود 40-50 قرار بدید اگر باز شود رس است
ت اکبری
26 تیر 98
سلام آقای حسینی بزرگوار از شما که در زمینه شناخت عسل با تجربه اید یک سوال دارم. اگر مقدار خیلی کمی از عسل ته یک ظرف شیشه ای درب دار در دمای اتاق بماند و بعد از مدتی مثلا یکماه خیلی سفت و کشدار شود (بدون شکرک)بطوری که به سختی از ته ظرف کنده شود.به نظر شما این عسل تقلبی است؟
سید روح الله حسینی
سلام و عرض ادب باید دیده شود .بسته به منشا شهد عسل و میزان رطوبت ممکن است که نرم یا خیلی سفت باشد .رس عسل نرم است و مثل شکرک سفت نیست .ولی معمولا میشه یقین کرد که عسل زنبور دیده است.ولی هر عسل رس بسته ای خالص هم نیست ممکن است زنبور با شکر تغذیه شده‌باشد
میکائیل
19 تیر 98
سلام جهت خرید عمده شماره تماس لطفا
سید روح الله حسینی
سللم و عرض ادب با ای دی @srhosseiny در تلگرام تماس بگیرید
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام