مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
مباحثات
مباحثات

مباحثات

این غرفه متعلق به مجله حوزوی مباحثات است.
3 سال در باسلام
1 محصول
+10 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
8 ماه پیش 80 %
احمد نجمی
غرفه‌دار: احمد نجمی
قم
احمد نجمی
قم
3 سال در باسلام
1 محصول
+10 فروش
آخرین فعالیت 8 ماه پیش
رضایت مشتری 80%
برخی محصولات این غرفه از انبار باسلام ارسال می‌شوند

محصولات

غرفه مباحثات

درباره

غرفه مباحثات

قصه محصول

مباحثات یک مجله اینترنتی حوزوی است که از سال ۹۱ تاسیس شده و با رویکرد تحلیلی فکری به مسائل صنفی حوزه می‌پردازد. این مجله متعلق به هیچ ارگان و نهاد رسمی نیست و به صورت مستقل فعالیت می‌کند ولی همیشه مورد لطف و حمایت بزرگان و اساتید حوزه بوده است و از حمایت‌های مادی و معنوی آنها و ارشادها و نظراتشان بهره‌مند شده است. این مجله توسط جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اداره می‌شود و مطالب آن بر روی وبسایت mobahesat.ir و همچنین نسخه مکتوب آن به صورت دو ماه یک بار منتشر می‌شود.

مدیر مسئول: احمد نجمی

سردبیر: مرتضی معراجی

اعضای تحریریه: علی اشرف فتحی، حسن اجرایی، سید مرتضی ابطحی، حامد آقاجانی، سید هادی طباطبایی، دکتر سید جواد میرخلیلی، مصطفی صالحی، رضا تاران و...

درباره یک زندگی

من احمد نجمی، سال ۱۳۵۸ در قم به دنیا آمدم و از سال ۷۵ وارد حوزه علمیه بناب شدم. از سال ۸۰ نوفیق تحصیل در حوزه علمیه قم را دارم. همچنین در طول سالهای اقامتم در قم در فعالیت‌های رسانه‌ای حوزوی نظیر خبرگزاری رسا، خبرگزاری حج و... مشارکت جدی داشته‌ام. در سالهای گذشته تمرکز اصلی فعالیت من، تاریخ حوزه بوده است. پروژه گفت‌وگوهای تصویری حوزه، فعالیتی در راستای ثبت ناگفته‌های تاریخی بزرگان حوزه است که می‌تواند کمک بزرگی برای شناخت بهتر تاریخ حوزه علمیه و همچنین تاریخ معاصر شیعه باشد؛ ان شاء الله.

درباره یک مکان

دفتر مجله مباحثات یک دفتر جمع و جور و کوچک در کوچه ممتاز خیابان صفاییه است؛ نزدیک به دفتر مراجع تقلید، سازمان‌های حوزوی و موسسات حوزوی دیگر.

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه مباحثات
گفت‌و‌گو با غرفه دار
احمد نجمی