مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
مربی یار (موسسه فرهنگی رسول مهر)
مربی یار (موسسه فرهنگی رسول مهر)

مربی یار (موسسه فرهنگی رسول مهر)

طراحی و تولید ابزار کمک آموزشی معارف اسلامی
3 سال در باسلام
9 محصول
+80 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
14 روز پیش 98 %
سید محمد باقر ابطحی
قم
3 سال در باسلام
9 محصول
+80 فروش
آخرین فعالیت 14 روز پیش
رضایت مشتری 98%
پیام غرفه‌دار: مبلغین معلمین مربیان و اولیای گرامی
با استفاده از محصولات ما تجربه جدید و شیرینی را در امر آموزش معارف اسلامی امتحان کنید و لبخند رضایت مخاطبین خود را مشاهده نمایید.

محصولات

غرفه مربی یار (موسسه فرهنگی رسول مهر)

درباره

غرفه مربی یار (موسسه فرهنگی رسول مهر)

قصه محصول

از آن جایی که بیشتر معلمین ومربیان ومبلغین فرهنگی برای آموزش معارف اسلامی از سخنرانی استفاده می کنند و خود را به تجهیزات روز مسلح نکرده و از تکنولوژی آموزشی بی بهره اند لذا برآن شدیم که ابزاری را برای آموزش معارف اسلامی طراحی و تولید کنیم نمونه هایی که تولید شده و دهها طرح در انتظار تولید به همین جهت تولید شده اند که امیدواریم این ابزار بتوانند آموزش معارف اسلامی را پایدارتر شیرین تر و ماندگارتر کنند ان شا الله

درباره یک زندگی

من سید محمد باقر ابطحی مدیر موسسه فرهنگی رسول مهر هستم. از حدود 28سال پیش که پای در امور تربیتی و تبلیغ در عرصه کودک و نوجوان گذاشتم دغدغه استفاده از ابزار کمک آموزشی داشتم و به تدریج برای اجرای برنامه های فرهنگی کلاس ها و اردوهای تربینی ابزاری به صورت کاردستی برای استفاده خودم ساختم.
تا اینکه 8سال پیش یکی از بهترین دوستانم حاج آقای سلطانی پیشنهاد چاپ این محصولات را با من در میان گذاشت از پیشنهاد این دوست گرامی استفاده کرده و با کمک ایشان یکی از اولین مراکز طراحی و تولید ابزار کمک آموزشی معارف اسلامی را راه اندازی کردیم.
با شرکت در نمایشگاههای مختلف و حضور در کارگاه معلمان و مبلغین حوزه های علمیه این محصولات مورد تشویق واقع شده و ما را به ادامه کار دلگرم کرد.

درباره یک مکان

موسسه فرهنگی ما در ساختمان علوم انسانی پارک علم و فناوری واقع در بلوار مولوی شهرک پردیسان قرار داشت اما اخیرا دفتر موسسه به طبقه دوم مسجد حجه ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه الشریف واقع در بلوار امین کوچه 29 انتقال پیدا کرده است و ما مشتاقانه در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم.

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه مربی یار (موسسه فرهنگی رسول مهر)
الهام صارحی
21 آذر 98
سلام من همه این محصولات رو خریدم .محصول دیگه ندارید.؟
سید محمد باقر ابطحی
21 آذر 98
سلام فعلا نه