مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
آقای عطار
آقای عطار

آقای عطار

🔸با 300هزار تومان خرید ، ارسال رایگان
🔹 ارسال سفارشات طی 1 الی 2 روز کاری
1 سال در باسلام
928 محصول
+3k فروش
آخرین فعالیت
در 1 ساعت
آقای عطار
غرفه‌دار: آقای عطار
قوچان خراسان رضوی
آقای عطار
خراسان رضوی، قوچان
1 سال در باسلام
928 محصول
+3k فروش
آخرین فعالیت در 1 ساعت
پیام غرفه‌دار: 💢 با 300 هزار تومان خرید. ارسال رایگان
🌼بعد از دریافت داروهای طب سنتی جهت مشاوره و نحوه مصرف و تجویزهای تکمیلی در چت باسلام و یا واتس آپ به شماره موجود در پروفایل مراجعه بفرمایید.
🌼 ساعت ارایه مشاوره های تکمیل درمان:
18عصر الی 24

درباره

غرفه آقای عطار

قصه محصول

💢 کلیه داروهای عرضه شده همراه تجویز و مشاوره تکمیل درمان عرضه میگردد.

👈 قیمت داروها با هزینه مشاوره محاسبه شده.

⚜️ با توجه به جغرافیای کوهستانی شهرهای ایران و اختلاف دمای فاحش شب و روز در مناطق کوهستانی که باعث تولید محصولات کشاورزی با گرید کیفیتی بالایی می‌شود.

⚜️ ضمن وجود قطب دامپروری سنتی می‌توان بهترین محصولات ارگانیک را در این مناطق جویا شد.

⚜️ اگر برای سلامتیتان اهمیت قائل هستید و به تغذیه خود اهمیت می‌دهید، بهترینها در حوزه محصولات غذایی ارگانیک را از ما بخواهید.

⚜️ از دیگر صنایع پویای منطقه های کوهستانی ایران، صنعت گردشگری و صنایع دستی شامل گلیم و جاجیم و کفش‌های سنتی و تزیینی می باشد که بیشتر در خراسان یافت می‌شود.

⚜️ وجود مراتع بکر و طبیعت بی‌نظیر منطقه موجب شده تا ضمن رو آوری به بحث تولید عسل و کندوداری ، بهترین و با کیفیت ترین عسل منطقه را در این مناطق داشته باشیم.

⚜️ با توجه به جمعیت کم شهرهای کوچک و هزینه های پایین زندگی، منجربه کاهش تقلبات غذایی و هرگونه کوتاهی و یا بی کیفیتی در این امر شده و حتی در صنوف مختلف همچون شیرینی پزی و بستنی و. .. می‌توان محصولاتی بی‌نظیر با طعمی اصیل را یافت.

⚜️ پس اگر می‌خواهید مزه واقعی خوراکی های مامان بزرگ پز و محصولات طبیعی و بکر و ارگانیک و سالم و بدور از هرگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده رو تجربه کنین،جای درستی اومدین

درباره یک زندگی

⚜️ زندگی در کوهستانهای بکر و با آب و هوایی به دور از آلودگی های صوتی و تنفسی و وجود سد و آب و درخت و کوه و دشت، نفسی تازه در روح و روانمان میدمد.

درباره یک مکان

⚜️بعضی وقتها در اوج خوشبختی دلتنگ میشوی، دلتنگ کودکی
دلتنگ خیابان و کوچه و محله
دلتنگ سادگی
این غرفه در سراسر اینترنت