مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
بازرگانی نخل میثم
بازرگانی نخل میثم

بازرگانی نخل میثم

خرما سرای نخل میثم. عرضه خرمای جنوب
1 سال در باسلام
13 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت
6 روز پیش
مصطفی امیدوار
غرفه‌دار: مصطفی امیدوار
قم
مصطفی امیدوار
قم
1 سال در باسلام
13 محصول
+200 فروش
آخرین فعالیت 6 روز پیش
پیام غرفه‌دار: سلام
خرمای کبکاب با کیفیت را از ارزانترین طریق ممکن برای مشتریان تهیه کردیم.
الحمدلله شیره خرمای تهیه شده از بار پارسال هم کیفیت خوبی دارد

درباره

غرفه بازرگانی نخل میثم

قصه محصول

درخت خرما، این نعمت بزرگ الهی که به دست هنرمند مردم جنوب کشور پرورش می‌یابد و برای ما میوه‌ای فوق‌العاده فراهم میکند. چه زیباست که در این شرایط اقتصادی ، هر کس به میزان توانش جایی را در زنجیره تولید تا فروش پر کند. و یکی از بخش های مهم این زنجیره همین کاری است که با سلامی‌ها به نوعی انجام می‌دهند. یعنی کشف بازار های جدید و کانال کشی برای فروش. اینکه بتوانی محصول خوب تولید کننده را با قیمت خوب به مشتری برسانی. اینکار تکاپو و تلاش زیادی می‌‌طلبد و به شناخت وسیعی احتیاج دارد.

درباره یک زندگی

در کنار بازار رسمی تامین مایحتاج کشور امروزه بازارهای دیگری وجود دارد که به دلیل بهره داشتن از امتیازات خاص، میتواند مورد توجه خریداران قرار بگیرد. مثلا در بازار محصولات خانگی اجناسی پیدا می شود که در بازار رسمی نیست. دلیلش این است که تولید انبوه به ناچار کیفیت ساخت را پایین می‌آورد. یا به عنوان مثال بازار محصولات ارگانیک احتمالا تا همیشه هواداران خود را خواهد داشت. همچنین با گذراندن شرایط خاصی مثل بیماری کرونا فواید خرید اینترنتی بیش از پیش آشکار می شود.
همه این دلائل و انگیزه ها باعث شد که افتخار بودن در باسلام را تجربه کنیم و این فرصت مناسب را از دست ندهیم.

درباره یک مکان

نکته‌ای که در شهر مقدس قم می‌توان دید اقبال عمومی مردم این شهر به محصولات طبیعی و غیر کارخانه‌ای است. طوری که اگر کالایی بدون افزودنی شیمیایی تولید شود مطلوبیت بیشتری نزد مردم پیدا می‌کند. این سلیقه در جاهای دیگر دنیا نیز رو به افزایش است. طوری که مثلا شنیده‌ام در آلمان گاهی ساعتی رانندگی میکنند تا بتوانند از بازار محصولات ارگانیک خرید کنند. محصولاتی که به خاطر عدم استفاده از سموم شیمیایی بیشتر آفت می‌زنند و ظاهری به خوبی محصولات رسمی ندارند. اما مورد توجه کسانی هستند که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند. قم می‌تواند پایگاهی برای اینگونه محصولات باشد.
این غرفه در سراسر اینترنت