مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
تولیدی روغن سلامتی
تولیدی روغن سلامتی

تولیدی روغن سلامتی

تولید انواع روغن های گیاهی خوراکی درمانی و آرایشی
2 سال در باسلام
250 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت
5 ساعت پیش
فروشگاه روغن سلامتی
گرگان گلستان
فروشگاه روغن سلامتی
گلستان، گرگان
2 سال در باسلام
250 محصول
+500 فروش
آخرین فعالیت 5 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: با روغن های سلامتی، سلامتی را به خانه ی خود بیارید.

درباره

غرفه تولیدی روغن سلامتی

قصه محصول

امروزه متخصصانی که در زمینه ی روغن گیری (روغنکشی) مشغول به کار هستند از روش های مختلفی برای بدست آوردن روغن استفاده می کنند .یکی از این روش ها روغنگیری به روش پرس سرد (cold press) می باشد.

روغن بدست آمده به روش پرس سرد با تاییده استاندارهای جهانی بهترین روغن از نظر ارزش تغذیه ای شناخته شده است . در این روش روغن با فشار مکانیکی روی دانه های روغنی زیر دمای 45 درجه سانتی گراد استخراج می شود.

آنتی اکسیدان ، املاح و ویتامینهای طبیعی موجود در روغن تولید شده به روش پرس سرد کاملا در روغن استحصال شده حفظ می شود در صورتی که در روش های دیگر از بین رفته و تصفیه می شود .
در این روش از هیچ­گونه ترکیب شیمیایی استفاده نمی‌شود . روغن با استفاده از اعمال فشار به دانه ها در دمای پایین و بدون وارد کردن هرگونه آسیب به ساختار دانه‌ تولید می‌شود که در مرحله‌ی بعد، لِرد موجود در روغن تصفیه نمی شود بلکه بوسیله‌ی فیلتر جداسازی شده و روغن با کیفیت بسیار عالی آماده‌ی استفاده می‌شود.

در غرفه ی سلامتی تمام دانه های روغنی به روش پرس سرد زیر نظر کارشناس مواد غذایی و اداره بهداشت و غذا و دارو روغن گیری میشوند، تمام محصولات از مرغوب ترین و بهترین دانه های موجود در بازار استفاده شده تا با بهترین کیفیت و ضمانت خلوص به مشتری ارائه دهیم.

درباره یک زندگی

ایده ی کار از اونجایی شروع شد که در منطقه ی ترکمن نشین های استان گلستان حدود 50 - 60 سال پیش از دانه ی کنجد به روش سنتی روغن گیری میشد و از اون جایی که خواص و کیفیت این روغن بسیار بالا بود روغن کنجد و به نام ملکه ی روغن ها مینامیدند. حضور ما در این استان باعث شد تا اسفند 94 به هراه یک تیم 3 نفره در استان گلستان که یکی از مشهور ترین و پیشرو ترین استان ها در زمینه ی تولید و کشت دانه های روغنی است استارت کار خودمون و بزنیم و پس از تحقیق فراوان به این نتیجه رسیدیم که روغن گیری به روش پرس سرد به عنوان برترین روش است و این روش را انتخاب کردیم. برای شروع در ابتدای کاربا 2 نوع روغن خوراکی (کنجد ، زیتون) فعالیت خود را آغاز کردیم و با انرژی روز افزون و خواست خداوند مجموعه ی خودمون و هر روز بزرگ و بزرگ تر کردیم و در حال حاضر بالغ بر 17 نوع روغن خوراکی، درمانی و آرایشی در خدمت هم وطنان عزیز هستیم تا یک محصول با کیفیت ایرانی را به کل کشور ارائه دهیم.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه تولیدی روغن سلامتی
افسانه
11 مهر 98
سلام عالی
فروشگاه روغن سلامتی
11 مهر 98
سلام.. سپاس گذارم
سعید محمدی
31 تیر 98
سلام. روغن نارگیلاتون از نارگیل تازه گرفته میشه؟؟؟
فروشگاه روغن سلامتی
31 تیر 98
سلام.. خیر. نارگیل تازه رطوبت زیادی داره که اگر از نارگیل تازه روغن گیری بشه رطولت وارد روغن میشه و باعث اکسید شدن و خراب شدن روغن میشود.