مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
ارگانیک سرای عقیق دارابگرد
ارگانیک سرای عقیق دارابگرد

ارگانیک سرای عقیق دارابگرد

مواد غذایی سالم و طبیعی و سنتی روستایی و محصولات آرایشی طبیعی
3 سال در باسلام
115 محصول
+600 فروش
آخرین فعالیت
1 سال پیش
سمانه حقیقی
غرفه‌دار: سمانه حقیقی
داراب فارس
سمانه حقیقی
فارس، داراب
3 سال در باسلام
115 محصول
+600 فروش
آخرین فعالیت 1 سال پیش
پیام غرفه‌دار: دارم میرم کربلا تا 10 روز نیستم.

عرضه کننده مویز ، بادام و انجیر به صورت کلی و جزئی
محصولات ارگانیک می باشند.


جهت اطلاعات بیشتر با شماره خانم حقیقی (صفر نهصد و سی هشتصد و نوزده چهل و پنج هجده ) و آقای حقیقی ( صفر نهصد و سی و شش هفتصد و هشتاد و هشت صفر چهارصد)تماس بگیرید.

محصولات

غرفه ارگانیک سرای عقیق دارابگرد

درباره

غرفه ارگانیک سرای عقیق دارابگرد

قصه محصول

از خواص بی نظیر گوهر عقیق دفع بلایا و بسیاری خواص دیگر است محصولات ما نیز چون اصل و ارگانیک هستند همین خاصیت را دارند و نام گذاری غرفه ما به اسم ارگانیک سرای عقیق از خاصیت عقیق گرفته شده است.
اکثر محصولات غرفه ما از مناطق کوهستانی و بکر داراب فارس می باشد مناطقی مثل لایزنگان داراب که بزرگترین دشت گل دیم جهان را دارد و در پیرو حرف آقا حمایت از کالای ایرانی ، با افتخار کالای ایرانی میفروشیم.

درباره یک زندگی

سعید و سمانه زوجی که دغدغه تغذیه سالم را دارند و با کمک شما و ارگانیک سرای عقیق میخواهیم به شعارمان که "ایران باید سالم بماند " برسیم.

درباره یک مکان

اگر کسی بگوید آب و هوای داراب چگونه است همه میگویند گرم است اما داراب روستاهای بکر و کوهستانی دارد مثل لایزنگان که بزرگترین دشت دیم گل محمدی دارد و روستای مروارید که بسیار برف خیز است و هرکسی باورش نمیشود چنین روستاهای خوش آب و هوایی هم در جنوب وجود داشته باشد.
داراب را به تنهایی می توان یک ایران کوچک دانست چرا که روستاهایی دارد که محصولات کوهستانی مثل انحیر و بادام و انار و گردو و ... دارد و روستایی دارد که برنج کشت می شود و همچنین روستاهایی دارد که محصولات گرمسیری مثل خرما و ... دارند و همین طور انواع مرکبات مثل پرتقال داراب که در ایران بی نظیر است و نارنگی و نارنج و لیمو شیرین و لیمو و ... و انواع صیفی جات.
اکثر محصولات ما ارگانیک و اصل است و از چنین مناطقی تهیه می شود.

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه ارگانیک سرای عقیق دارابگرد
majdi
2 شهریور 98
سلام خسته نباشین.بادام کی میارین؟
سمانه حقیقی
2 شهریور 98
سلام ممنون ان شاالله برداشت جدید بادام ها
شفاء
11 تیر 98
سلام قت بخیر، ما تولید کننده کرم زالوحلزون نفیس و روغن زالو هستیم اگر قصد خرید عمده و یا تکی دارین در خدمت هستیم
سمانه حقیقی
11 تیر 98
سلام لطف میکنید بگید چطور میتونم باهاتون ارتباط برقرار کنم؟
فاطمه دلیرزاده
20 خرداد 98
سلام و وقت به خیر .ببخشید فاطمه دلیرزاده هستم از خراسان رضوی .شهرستان سبزوار.ببخشید یک کیلو روغن زرد گاوی ارگانیک .سفارش دادم به قیمت 60هزارتومان .ابتدا که سفارش دادم .در یک قوطی بود محصول .ولی وقتی به دستم رسید در دو قوطی کوچک .وحتی جای دادن ستاره مشخص نبود و اظهار نظر کردن .سپاس از همکاریتان
سمانه حقیقی
20 خرداد 98
سلام دوست عزیز، چون ظرف های یک کیلویی تمام کردم در دو ظرف نیم کیلویی براتون فرستادم. در صفحه همان محصول میتوانید نظر دهید و ستاره دهید.