مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
سفال و بشقاب دیوارکوب پرند
سفال و بشقاب دیوارکوب پرند

سفال و بشقاب دیوارکوب پرند

نقاشی و میناکاری روی سفال
2 سال در باسلام
105 محصول
+40 فروش
آخرین فعالیت
3 روز پیش
سعیده عزیزی
غرفه‌دار: سعیده عزیزی
قم
سعیده عزیزی
قم
2 سال در باسلام
105 محصول
+40 فروش
آخرین فعالیت 3 روز پیش
پیام غرفه‌دار: خانمهای باسلیقه ای که دوست دارین با هزینه مناسب خونتون رو زیبا و پرانرژی کنید و به دیوارهای خالی روح زندگی و رنگ ببخشین و یا با یه هدیه متفاوت و مقرون به صرفه عزیزانتون رو سورپرایز کنید این بشقابهای خوشگل و رنگی رنگی که با عشق درست شدن میتونن بهترین گزینه برای شما باشن.

درباره

غرفه سفال و بشقاب دیوارکوب پرند

قصه محصول

قصه ی این بشقابها قصه ی حس و عشقه که از وجود آدمی روی خاک کشیده می شوند خاک و روح آدم که باهم درمی آمیزند میشوند هنر و وقتی روی دیوار خونه ها مینشینند فضا پر از روح زندگی و عشق و سلیقه ی شما به زندگی میشود پس سلیقه خود را به رخ همگان بکشید و خانه تان را زیباتر کنید.

درباره یک زندگی

از وقتی خیلی کوچک بودم، مداد رنگی و کاغذ بهترین اسباب بازی های من بودند، برای پیگیری همین علاقه به جای دبیرستان ، هنرستان رفتم و گرافیک خواندم. در دانشگاه هم طراحی فرش را انتخاب کردم و در همین رشته هم کار می کردم.

اما حالا با وجود دو تا کوچولوی پر از کنجکاوی و شیطنت،ترجیح دادم توی خونه کار کنم. کاری که بتونم از همه تجربه ها و پیش زمینه های هنری قبل، در اون استفاده کنم و خلاقیت خودم هم نقش مهمی را بازی کند.

سفالها و مینا کاریهای رنگی رنگی، می تونه به خونه شما را حسی را اضافه کنه که خودتون دوست دارید. اگر دکور خونه مدرن هست، طرحهای فانتزی را ببینید و اگر سنتی از طرحهای گل و مرغ و طرحهای فرش می تونید استفاده کنید.ضمن اینکه کلی طرح مخصوص آشپزخانه و کافی شاپ و ... هم داریم.

اگر طرحی مد نظر شماست که در کارهای مانیست می تونید طرح و اندازه دلخواه را به ما بگید و ما بشقاب زیبای سفارشی شما را تحویل میدیم.

ضمن اینکه بشقابهای سفالی و ظرفهای مینا کاری می تونه هدیه ای زیبا، خاص و اقتصادی به عزیزانتون باشه.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه سفال و بشقاب دیوارکوب پرند
امیر
10 دی 98
باعرض سلام امیداین دارم درتمام مراحل زندگیتان موفق وپایدار سربلند باشید و اجناس غرفه تون حرف نداره واقعا دستت درد نکنه محشراندمرسی
سعیده عزیزی
10 دی 98
ممنون لطف دارین