ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
روبانا
روبانا

روبانا

دست‌سازه‌های روبانی
99٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +70 تاسیس: 14 مرداد 96
غرفه‌دار: خسروی
قم
پیام غرفه‌دار: ارسال رایگان برای خریدهای بالا 50 هزار تومان

درباره

غرفه روبانا

قصه محصول

همه‌اش تقصیر «باسلام» بود. یا شاید تقصیر همانی که اول‌بار باسلام را نشانم داد. چشم باز کردم و دیدم در کمتر از یک ماه دچارش شده‌ام؛ دچار این بازارچهٔ اینترنتی «آدم‌مبتلاکن»!
از بعد از شنیدن و خواندن قصه بعضی از غرفه‌دارها، یک چیزی هی ته ذهنم غلغلکم می‌داد که ای کاش من هم کاری کنم! ای کاش من هم بشوم عضوی از این چرخه تولید داخلی، حمایت از کالا و تولیدکننده ایرانی!
عضویت در باشگاه تلگرامی باسلام و دیدن شور و هیجان خریدارها و فروشنده‌ها، و کمپین‌ها و طرح‌ها و تخفیفات باسلام، بالاخره کار خودش را کرد و بعد از ابتلا به خرید بعضی محصولات خانگی و اعتیاد به آن‌ها؛ تصمیم جدی گرفتم که بیایم توی گود.
یکی دو هفته‌ای سرگرم فکر کردن به این بودم که چطور مشارکت کنم. تا بالاخره یک روز که فکر کردم طرح و ایده یک کار خوب و البته کوچک خانگی را پیدا کرده‌ام؛ ناغافل یک طرح دیگر به ذهنم رسید و افتادم توی کشف و انکشاف ابعاد مختلف طرح دوم. رفتم و گشتم و دیدم و غرق شدم در دنیایی از روبان‌ها. بله! پیدا کرده بودم. من می‌خواستم یک کار متفاوت، زیبا، حال‌خوب‌کن و پر از خلاقیت بکنم؛ و آن ساختن انواع خوشگلی‌جات با روبان و نوارهای مختلف بود. کاری که انتها ندارد، مرحله به مرحله پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر می‌شود و میل به تنوع و خلق و حل مسئله‌ام را خوب ارضا می‌کند.
درست در همان روزی که ایده روبانی‌جات آمد، اسم و لوگوش هم آمد؛ تاییدات خانواده هم آمد؛ باسلام هم که بود؛ دیگر چه جای تامل و درنگ بود؟!

درباره یک زندگی

من؟ یک مادرم. اولین چیزی که به ذهنم می‌آید در معرفی خودم، همین است. بعد از آن همسرم، و بعد یک زن که سال‌ها سخت کوشیده و درس خوانده و فعالیت‌های مختلف را امتحان کرده و در سن سی و اندی سالگی، نشسته فکر کرده که حالا کجای دنیا را گرفته، و چه کرده و چه خواهد کرد. و بعد یکی از آن «چه خواهم کرد»هایش شده ورود به روبانی‌جات. من یک مادرم که با کمک «باسلام» می‌توانم در خانه‌ام کسب و کار... که نه! عشق و علاقه‌ام را دنبال کنم و با نشان دادنش به دیگران، آن‌ها را هم در لذتم سهیم کنم.

درباره یک مکان

زاده شیرازم و مقیم قم

ارزشش را دارد

بناست در این غرفه هر چیزی که ساخته می‌شود از روبان و انواع نوارها ساخته شود. یعنی شرط لازم و ضروری‌ش این است که روبان یا نوار داشته باشد. منظورم هم از نوار مثلا نوار اریب است یا نوارهای تزئینی مثل پوم‌پوم.

حسن زیورآلات روبانی نسبت به بدلیجات نقره‌ای و طلایی این است که در آن رنگ‌ها خیلی نقش دارند، برای همین خیلی راحت می‌شود زیورآلاتی را انتخاب کرد که رنگش ست باشد با لباس‌مان و به آن خیلی جلا بدهد.

حسن دیگر زیورآلات روبانی، کمرنگ بودن نقش فلزات است. برای آن‌ها که پوست‌شان به اغلب فلزات حساس است، گزینه مناسبی است.


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه روبانا
کاربر مهمان
29 مرداد 96
دنیای رنگ رنگی ربان کارهای رنگی شگفتی اور در اوج سادگی، در نهایت زیبایی به شخصه عاشق کاراتون شدم هنرتون و نبوغتون روز افزون
کاربر مهمان
17 مرداد 96
عالی افرین مبارک
کوثر خسروی
26 مرداد 96
خیلی ممنونم از لطف شیرین‌بانوی هنرمند و جناب آقای قیصر :)
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام