مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
روغن سنتی خندان
روغن سنتی خندان

روغن سنتی خندان

زیور خانم خندان از کودکی روغن میگرفته و روغن هایش علاج درد های زیادی است .
4 سال در باسلام
12 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت
4 ماه پیش
خانم خندان
غرفه‌دار: خانم خندان
میبد یزد
خانم خندان
یزد، میبد
4 سال در باسلام
12 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت 4 ماه پیش

درباره

غرفه روغن سنتی خندان

قصه محصول

جوان‌سازی پوست ، تقویت‌ریشه مو ، درمانی برای دردهای استخوان . این‌ها بخشی از خواص روغن‌هایی است که یک زن میبدی در خانه‌اش تولید می‌کند .روغن‌هایی که همه طبیعی تولید می‌شوند وهریک دوای دردی هستند . روغن گل بنفشه ، روغن زرده تخم‌مرغ وروغن جوانه گندم سه نمونه از روغن‌هایی هستند که این زن تولید می‌کند . بهداشت را درتولید محصولاتش رعایت می‌کند و همیشه می‌کوشد تا بهترین روغن را به مردم بدهد .
روغن‌هایش مشتری زیاد دارد و همین باعث شده که خودش و محل کارش که همان خانه‌اش است در میان مردم معروف شوند .
شاید دوای همه دردها در روغن‌های او نباشد امّا خیلی از دردها با روغن‌های او بهبود می‌یابد .

درباره یک زندگی

اولین بار در کودکی به مادربزرگش کمک کرد تا روغن هسته هلو را بگیرد . بعدها با کنجکاوی و پشتکار خود توانست روغن‌های بیشتری درست کند . در ابتدای کار فقط برای خودش روغن می‌گرفت ، آن هم فقط چهار نوع روغن . ولی از وقتی که یک پزشک‌ طب سنتی روغن‌های او را به بیمارانش توصیه کرد به فکر این افتاد که از این مهارت خود استفاده کند ، هم به درمان دردهای مردم کمک کند وهم روزی حلالی برای خود بدست آورد . شبانه‌روز در خانه ماند وتلاش کرد تا هم تعداد روغن‌هایش را افزایش داد و هم شهرتش را در میان مردم . چند سالی میشود که یارش دیگر در کنارش نیست اما او از پای ننشسته و به کار خود ادامه داده. باتلاش‌هایش چهار فرزند خود را سروسامان داده وهنوز که هنوز است کارمی‌کند وکار .هرروز قبل از شروع کار وضو می‌گیرد، سوره‌ای از قرآن می‌خواند و از شهیدی که عکسش را در گوشه اتاقش گذاشته طلب می‌کند که او و خانواده‌اش را در ادامه راهشان کمک کند. او روغن‌های زیادی درست می‌کند و در تهیه همه روغن‌ها مهمترین اصل برایش رعایت بهداشت است و در رعایت این اصل بسیار وسواس به‌خرج می‌دهد . دلیلش هم این است که می‌خواهد وجدان خودش آسوده باشد .
زیور خندان زنی است که اگرچه سنش نسبت به قبل بیشتر شده ولی باز هم خستگی ناپذیر به کارکردن ادامه می‌دهد .

درباره یک مکان

[size=14px]خانه‌ای کوچک که در یکی از کوچه‌های شهر میبد قرار دارد . هم خانه است و هم محل کار . در یکی از اتاق‎‌هایش حاصل کار وتلاش شبانه‌روزی دیده می‌شود . اتاقی پراز روغن‌های گوناگون که هر کدام دردی را مداوا می‌کند . این خانه شاید از خیلی از خانه‌های این شهر کوچک‌تر باشد ولی از خیلی از آن‌ها معروف‌تراست ،. دلیل شهرت این خانه شاید بی‌ریا بودن صاحبش باشد و اینکه کارش را با جان‌ودل انجام می‌دهد .
در این خانه روغن‌ها باسختی تولید می‌شوند تا سخت‌ترین دردها را مداوا کنند .[/size]

ارزشش را دارد

[size=14px]محصول خوب ، محصولی است که هم بهداشتی باشد و هم طبیعی تولید شود . روغن‌های خانم خندان هم بصورت طبیعی تولید می‌شوند وهم در تولید آن‌ها بهداشت رعایت می‌شود . یک ویژگی دیگر این روغن‌ها هم این است که مواد اولیه آن‌ها بادقت انتخاب می‌شوند .
در خانه او هر روغنی را بخواهی می‌یابی .[/size]

نظرات کاربران

غرفه روغن سنتی خندان
کاربر مهمان
21 آذر 96
من فقط دو مرتبه بعذ از خرید از روغن کندش استفاده کردم . بصورت مستمر استفاده نکردم ولی محصولات دیگر هم از باسلام تهیه کردم که بسیار راضی بودم و خوب بود . در حال حاضر هم رب به نیاز دارم .
کاربر مهمان
21 آذر 96
از سرچ گوگل با باسلم اشنا شدم و روغن کندش را تهیه کردم و در یک مرحله مصرف کردم . در حال حاضر تصمیم به امتحان روغن هسته انگور دارم .
کاربر مهمان
21 آذر 96
از سرچ " روغن کندش " در گوگل با باسلام اشنا شدم ، یک مرحله استفاده کردم . نتیجه اش ایده ال من نبود / علاقه مند به روغن های گیاهی هستم و مجدد تصمیم به امتحان محصولات دیگر را هم دارم .