ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
فروشگاه شفابخش ایرانیان
فروشگاه شفابخش ایرانیان

فروشگاه شفابخش ایرانیان

محصولات ارگانیک و دارویی زیر نظر استاد خدائی
56٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +1.1k تاسیس: 16 مهر 95
پیام غرفه‌دار: بهترین محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی را از ما بخواهید

درباره

غرفه فروشگاه شفابخش ایرانیان

قصه محصول

طب سنتی، ایرانی و اسلامی، چه باقی مانده از تاریخ بلند و تابناکش باشد چه دستاویزِ دکان‌بازهای امروزی، خلاصه یک حرف تازه در هوای تازه است که به قولی «حلوای تنتنانی تا نخوری ندانی!» این آش را اگر شور نکنند خوردن دارد و «بخوری نخوری پاتِ » چون ایرانی هستی و در سرزمین ابوعلی سینا نفس می‌کشی.
حالا یک خاله پیدا شده که چارقدش را به کمر همت بسته و روی حرفش ایستاده که الا و لابد یک آشی بپزد که یک وجب روغن اعلا رویش بایستد‍! او هم درس خوانده، هم کتاب نوشته، هم سخنرانی کرده، هم مشاوره داده، اما این‌ها همه یک طرف، تهیه دارو و درمان یک طرف!
با شاگردانش نشسته و بسته به نیاز مشتری‌ها و فصل سال، می‌سابد و می‌سازد! برای خودش یک سبد سبز سلامت درست کرده از سین‌های سلامتی (سرمه،‌ سدر، سپند، سماق، سمنو، سرکه، سبوس، سنجد و سفره) و اسمش را گذاشته «سادات» چون فرزندانش سید هستند.
او بیشتر به فکر دوا درمان زنان بوده تا مردان! برای همین از روغن بنفشه گرفته تا سرمه می‌سازد و در باره مسائل و بیماری‌های زنان، زایمان و مامایی و تربیت کودک، طرف مشورت خیلی‌ها است.

برای مشاوره رایگان تلفنی در موضوعات تغذیه ، اصلاح سفره و مهارت های سالم زیستن می توانید با شماره 02537835746 در ایام هفته بعد از اذان ظهر تماس حاصل فرمایید.

ارزشش را دارد

ویژگی محصولات سبد سبز سلامت سادات، دستی بودن تولیدات آن است. بدین ترتیب بیشترین سودها و کم‌ترین آسیب‌ها به محصولات وارد می‌شود و می‌توان خواص دارویی و منافع هر محصول را با توضیحات شفاهی و کتبی دریافت. نکاتی که از دل روایات و از کوله‌بار تجربه‌ها به دست آمده است. هیچ روش مصنوعی و ماده مضر در تولید آن بکار نرفته و تولید اندک اما سالم و ارزان را به ارمغان آورده است.
خانم استاد زبیده خدایی، همان‌گونه که خود را از دستاوردهای طب جدید بی‌نیاز نمی‌داند و کتاب‌های پزشکی را نیز در کتاب‌خانه‌اش دارد، با سرمایه‌ای اندک و بسته به نیاز مشتریان، چند سالی است که تعدادی از محصولات پزشکی را تولید می‌کند و نام آن را «سبد سبز سادات» گذاشته است.
او و همکارانش که شاگردانی با تحصیلات عالی دانشگاهی هستند با در آمدی کم اما انگیزه‌ای بالا به کار مشاوره و تولید محصولات غذایی و بهداشتی مشغولند تا جامعه به جای آن‌که به فکر مداوا باشد، پیشگیری کند. داشتن تن سالم، در گرو خوراک سالم است که در یک سبک زندگی و چرخه صحیح غذایی فراهم می‌شود.
بازگرداندن سبوس به سبد غذا و نگهداری نان در سفره‌های نخی را می‌توان از ابتکارات این مجموعه تولیدی کوچک برشمرد.
سبد سبز سلامت سادات، برای فروش گسترده و صادرات، راه پر پیچ و خمی را باید بگذراند تا مجوزهای لازم را دریافت کند.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه فروشگاه شفابخش ایرانیان
علی دانشمند
7 بهمن 96
عالی
کاربر مهمان
16 اسفند 95
عالیه
لیدا پورعلی
6 تیر 97
من درکل از همه محصولات شون بخصوص از کرم رازیانه خیلی خیلی راضی ام
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام