مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
سالم مارکت
سالم مارکت

سالم مارکت

فروشگاه اینترنتی مواد غذایی سالم مارکت با هدف عرضه محصولات غذایی سالم و کاملا ارگانیک، توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف به مدیریت آقای محمد رضا تهوری ، زیر نظر اساتید خبره طب سنتی از جمله حکیم خیراندیش، راه اندازی گردیده است.
سالم مارکت بر آن است تا با ارائه محصولات سالم، که توسط کارشناسان زبده ما گزینش، آزمایش و تائید شده است، به مرور سبد غذایی خانوار را کامل کرده و در آینده ای نزدیک اقدام به ثبت برند و ایجاد فروشگاه های زنجیره ای نماید.
سالم مارکت مفتخر است که خدمات خود را با تضمین سلامت و کیفیت کالا و مناسب ترین قیمت و با ارسال به سراسر کشور ارائه می دهد.
4 سال در باسلام
33 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت
8 ماه پیش
سالم مارکت
غرفه‌دار: سالم مارکت
تهران
سالم مارکت
تهران
4 سال در باسلام
33 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت 8 ماه پیش
پیام غرفه‌دار: فروشگاه مواد غذایی سلام و ارگانیک

محصولات

غرفه سالم مارکت
تمام شد
شربت نعنا سکنجبین
5 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
ارده کنجد (700گرمی)
تمام شد
سرکه سیب
5 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
شربت بهارنارنج
5 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
شربت آویشن
ناموجود
تمام شد
عسل قنقال
ناموجود
تمام شد
عسل آویشن
ناموجود
تمام شد
شربت نسترن
5 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
روغن زرد حیوانی
تمام شد
عسل چند گل
ناموجود

درباره

غرفه سالم مارکت

قصه محصول

محصولات غذایی سالم و ارگانیک

درباره یک زندگی

من محمدرضا تهوّری هستم. تهور یعنی یک جور شجاعت بی‌حد و اندازه. راست و دروغش را نمی‌دانم ولی بعضی‌ها می‌گویند جد پدری‌ام با دست خالی به جنگ شیر می‌رفته. ما جدی نگرفتیم. ولی به هر حال به شجاعت معروف بوده. بیست و هفت سالم تمام شده و احساس خوبی دارم. در قم به دنیا آمده‌ام و در همین شهر هم بزرگ شده‌ام. قم را دوست دارم. شهر حضرت معصومه «سلام الله علیها» است.
یک شرکت داریم به نام افق گستر مبین شریف و در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنیم. بچه‌ام هم اگر خواست از این جنس کارها را ادامه بدهد مخالف نیستم. کارهایی که جنس مدیریتی دارد.
ماجرای «سالم مارکت» از اینجا شروع شد که یک دوره‌ای را می‌گذراندم درباره‌ی سبک زندگی و تغذیه. بعد به این نتیجه رسیدم که اگر سبک زندگی مردم در تغذیه‌شان تغییر کند به هر حال باید جاهایی باشد که بروند از آنجا مواد غذایی سالم تهیه کنند. فروشگاهی زدیم به نام «سالم مارکت». عرضه محصولات سالم تقریبا به طور مستقیم از تولید کننده‌ها. به مرور هم این سبد را توسعه دادیم.
کار خوبی است و درآمدش به نظرم پاک و طیب است. اقوام و آشناهایم هم نگاه‌شان مثبت است و هر کسی که یک بار از ما خرید کرده مشتری‌مان شده.
یک دوره کار فرهنگی تحت عنوان سبک زندگی و تغذیه انجام دادیم که با دکتر خیراندیش یک کارگروه تشکیل شده بود. در چند شرکت مختلف مشاور اقتصادی هستم و کارهایی که مرتبط به روحیه‌ی بازاری‌ام باشد. «سالم مارکت» را از سال 1394 شروع کردیم ولی بحث‌های زندگی و تغذیه سالم را پنج شش سال است که دنبال می‌کنم. با اینکه نیاز مالی نداشتم ولی از همان دوران کودکی کار می‌کردم. از تقریبا دوازده سالگی. در یک دوره‌ای هر چه سرمایه داشتم رفتم در حوزه معدن سرمایه‌گذاری کردم ولی به رکود اقتصادی خوردیم و پول‌مان آنجا راکد مانده. ولی در سالم مارکت با اینکه سختی‌هایی داشته ولی همیشه رو به رشد بودیم. چون با دانش و تجربه قبلی وارد این کار شدیم. سرمایه اصلی این کار شناخت و ارتباطات با تولید کننده‌هاست. ما خدا را شکر کارمان را به جایی رسانده‌ایم که بخش مهمی از کالاهایمان را با اعتباری که داریم تهیه کنیم. ما از یک پارکینگ شروع کردیم الان یک انبار اجاره کردیم. فروش‌مان را از کانال تلگرام شروع کردیم الان یک سایت اینترنتی داریم. از حساب اکسل شروع کردیم الان سامانه حسابداری داریم.
کار ما طوری است که اگر کسی صداقت داشته باشد و کیفیت کار را حفظ کند حتما مشتری خودش را پیدا می‌کند. عسل‌های باکیفیتی که ما می‌دهیم بعضی جاها با سه برابر قیمت می‌دهند. این همان عسلی است که اگر کسی بخواهد روی زخمش بمالد تشویقش می‌کنم و به نتیجه‌اش اطمینان دارم. سرعت کار را فدای تضمین کیفیت کرده‌ایم. یعنی همین الان اگر بخواهیم تا آخر ماه می‌توانیم صد تا محصول اضافه کنیم ولی نمی‌توانیم کیفیت‌شان را مثل حالا کنترل کنیم. برای همین با شیب کمی محصولاتمان را توسعه می‌دهیم ولی کیفیت را مطمئن هستیم.

درباره یک مکان

انبار و دفتر کارمان تهران و کنار متروی دانشگاه شریف است. ولی به عمد دنبال مغازه و فروشگاه نبودیم. می‌خواستیم در فضاهای اینترنتی باشیم.
انبار حدود چهل پنجاه متر است. قفسه بندی و یخچال و ترازو و ... دفترمان هم یک دفتر 200 متری است که کارهای دیگرمان را هم انجام می‌دهیم. یک اتاقش هم مربوط به کارهای سالم مارکت است.

ارزشش را دارد

برای آنالیز عسل‌هایمان در بهترین آزمایشگاه هزینه زیادی می‌کنیم. آنالیز هم نه فقط ساکاروز و موارد پیش پا افتاده. چون همه اینها قابل تقلب است. با مشورت تیم‌های متخصص 24 آیتم در کیفیت عسل را آزمایش می‌کنیم که امکان تقلب در مجموع آنها تقریبا غیرممکن است. یا مثلا برای روغن کنجد خودمان در مرحله روغن‌گیری حضور فیزیکی داریم. زیتون را در شمال روغن‌گیری می‌کنیم و به محض روغن‌گیری با خودمان می‌آوریم. در کل در تمام محصولات‌مان بالاترین سطح نظارت که از عهده‌مان برمی‌آید انجام می‌دهیم.

نظرات کاربران

غرفه سالم مارکت
سیروس
18 آبان 97
شما که محصولی ندارید چه نظری بدم؟همه را زدید ناموجود. حال سئوال این است که غرفه برای چی شما باز کردید
فریبا درویشی
6 تیر 97
سلام ، من از فروشگاه شما روغن ارده كنجد سفارش دادم اما متاسفانه برام روغن كنجد آوردن . اگر روغن ارده كنجد نداشتيد پس چرا در سايت مشخص نكرديد ؟!!
کاربر مهمان
5 آذر 96
سلام آیا درمورد گوشتهای شتر و گوسفند هم نظارت دارید و مطمئن هستید؟؟