ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
محصولات آجیلی سالیذ (سالم و لذیذ)
محصولات آجیلی سالیذ (سالم و لذیذ)

محصولات آجیلی سالیذ (سالم و لذیذ)

آجیل برشته با طعم های جدید بدون هیچگونه روغن و نگهدارنده.
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +30 تاسیس: 25 شهریور 97 آخرین فعالیت: 3 هفته پیش
غرفه‌دار: اویس ارغیانی
سبزوار ، خراسان رضوی
پیام غرفه‌دار: محصولات جدید این غرفه (پسته برشته با طعم های جدید) به عنوان فرآورده ای که 100٪ مغز پسته در آن بکار رفته، می تونه جایگزین مناسب تنقلات مضر مثل چیپس و پفک باشه.کسانی که دنبال یک میان وعده سالم و البته خوشمزه برای خانواده شون می گردن پیشنهاد می کنم یک بار این محصول رو امتحان کنن.

درباره

غرفه محصولات آجیلی سالیذ (سالم و لذیذ)

قصه محصول

همیشه تو این فکر بودم که چرا با وجود این همه تنقلات سنتی، مفید و سالم مثل خشکبار، چرا تو مغازه ها و فروشگاه های زنجیره ای، اولین چیزی که خودش رو توی قفسه ها نشون می ده، انواع پاکت های چیپس، پفک و اسنک های با رنگ مصنوعی هستش؛ و چرا همیشه بچه ها به این خوراکی های مضر، علاقه نشون می دن.
شاید اشکال از ما بوده که نتونستیم اونها رو با خوراکی های سنتی مون آشنا کنیم، آخه ما خودمون کشاورز هستیم و پسته تولید می کنیم.
پس با خودم گفتم اگر خشکبار با طعم های جدید عرضه بشه هم یک خوراکی مفید هستش و هم طعم جدید داره و می تونه یک جایگزین مناسب برای تنقلات مضر باشه. اینجوری بود که آجیل برشته طعم دار لقمه ای بوجود اومد و حالا هم بعد از 2 سال اگر خدا بخواهد این محصول در حال ثبت اختراع هستش.

نظرات کاربران

غرفه محصولات آجیلی سالیذ (سالم و لذیذ)
سیدقاسم عرب‌زاده‌برزی
23 اسفند 97
سلام علیکم برای پخش میخواستم اگر کیفیت خوب و قیمت مناسب باشه. 09198197221
kakavand
6 دی 97
خوشششششششششمزه بوووود. مرسی. چرا بادوم زمینی سرکه ای ناموجود شده . بذارید لطفا من میخوام زیاد بخرم:)
اویس ارغیانی
خوشحالم که خوشتون اومده طعم محصولات دیگه هم با همین خوشمزگی هستش اگه مایل هستین اونها رو هم امتحان کنین. بادام سرکه ای رو هم در اولین فرصت موجود می کنیم. با تشکر
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام