مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
کیف های دست ساز سمرا دیزاین
کیف های دست ساز سمرا دیزاین

کیف های دست ساز سمرا دیزاین

طراحی و دوخت و چاپ کیف های ترکیبی دست ساز
3 سال در باسلام
10 محصول
کمتر از 10 فروش
زینب موسوی
غرفه‌دار: زینب موسوی
قم
زینب موسوی
قم
3 سال در باسلام
10 محصول
کمتر از 10 فروش
Invalid date

محصولات

غرفه کیف های دست ساز سمرا دیزاین

درباره

غرفه کیف های دست ساز سمرا دیزاین

درباره یک زندگی

سلام به هر کسی که وقت برای خوندن این متن میگذاره...
من زینب موسوی فارغ التحصیل گرافیک دیزاین از دانشگاه هنر تهران هستم میدونم این که به نظر خیلی ها ارتباطی به رشته ی تحصیلی من نداره ولی باید بگم که قسمت طراحی چاپ و عکاسی و تقریبا همه ی عوامل کار غیر از دوخت از زیر مجموعه های این رشته ست و مدت های همه ی این کارها رو آموزش میبینیم.
در ارتباط با کار تخصصی خودم هم باید بگم که هم به صورت آزاد و از طریق همکاری با دفاتر تبلیغاتی مختلف کار کردم ولی از اونجایی که روحیه ایی دارم که دوست دارم خودم کارفرمای خودم باشم و کار با دست رو خیلی دوست دارم مدت ها به این فکر میکردم که چه کاری میتونم انجام بدم که هم بتونم قسمتی از توانایی هامو به کار بگیرم هم محصولی تولید کنم که کاربردی باشه تا بشه اونو به راحتی فروخت.
تا عملی شدن این محصولات ایده ای زیادی به ذهنم رسید که به دلایل مختلف قابل اجرا نبودن ولی در آخر با مشورت روی ساخت کیف هایی که هم ظاهری غیر تکراری داشته باشن و هم سبک باشن و هم ترکیبی از چاپ رو در خودشون داشته باشن به نتیجه رسیدم.
توی ساخت این کیفها دوستم یعنی مهدیه ملکپور هم با من همراه بود و از اونجایی که به کار دوخت آشنایی داشت راحتتر تونستیم با هم همکاری کنیم و کارو به نتیجه برسونیم و امیدوارم که این همراهی ادامه پیدا کنه تا به نتایج بهتری برسیم.
در نهایت بعد از چندین ماه از تحقیق و ایده ها و تجربه ی روش های مختلف به نتیجه رسیدیم و اواخر سال 95 اولین مجموعه ی کیفها رو ارائه دادیم و مورد تشویق دوستان و اطرافیان قرار گرفتیم و در صورت حمایت تصمیم به ادامه و ارائه ی کارهای جدیدتر داریم.

درباره یک مکان

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت