مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
کتابفروشی شادمهر کتاب
کتابفروشی شادمهر کتاب

کتابفروشی شادمهر کتاب

شادمهر کتاب مرجع تهیه کتابهای آموزنده برای اهل کتاب و کتابخوانی است.ما کتاب عمومی و کنکوری و درسی و دانشگاهی و زبان انگلیسی نو عرضه میکنم.
7 ماه در باسلام
917 محصول
+1.1k فروش
آخرین فعالیت
22 دقیقه پیش
محمد بدخشان
غرفه‌دار: محمد بدخشان
کرمان كرمان
محمد بدخشان
كرمان، کرمان
7 ماه در باسلام
917 محصول
+1.1k فروش
آخرین فعالیت 22 دقیقه پیش
پیام غرفه‌دار: لطفا فقط سفارش خود را پست سفارشی انتخاب کنید با توجه به تاخیر پست در ارسال سفارشات لطفا پست سفارشی انتخاب کنید.

تخفیف های غرفه دار

۱۰ هزار تومان تخفیف برای هزینه محصول ۵ هزار تومان تخفیف برای هزینه ارسال

1000 تومان تخفیف بر روی سبد خرید

منقضی
شده

درباره

غرفه کتابفروشی شادمهر کتاب

قصه محصول

کتابهای ناب برای خواندن و لذت بردن از زندگی را در اختیار شما عاشقان کتاب قرار می دهیم. کتاب غذای روح است هر کتابی را نخوانید در انتخاب خود دقت کنید.

درباره یک زندگی

سال 1387 بود که هم زمان با خدمت سربازی عصرها دریک کتابفروشی درشهر کرمان با شغل کتابفروشی آشنا شدم ؛ ثمره سه سال شاگردی درکتابفروشی آشنایی با ناشران خوب و معروف بود که باعث شد در 26 بهمن 1390 با کمک همسرم کتاب فروشی خود را با نام کتابرسان کرمان افتتاح کنیم .همیشه می خواستم علاوه بر همشهریانم، دیگران نیز از کتاب های خواندنی ما نیز استفاده کنند برای همین در باسلام کتاب های کتابفروشی که از بهترین ناشران هستند بارگذاری کردم برای مثال شما اگر دنبال کتابی با موضوع کودک و نوجوان می گردید ما به شما کتابهای نشرافق،پرتقال،هوپا و قدیانی ...پیشنهاد می کنیم .برای افرادی که کنکوری هستند ویا دانش آموز کتابهای کمک آموزشی مثل مبتکران،گاج و خیلی سبز و دروس طلایی و مشاوران آموزش و نشرالگو را در غرفه افزوده ایم.اما ماجرا به این ختم نمی شود بعد از بارگذاری محصولات در باسلام ، به فکر راه اندازی فروشگاه انلاین اینترنتی ((شادمهر بوک )) که برگرفته شده از اسم پسرم (شادمهر) هست؛ایجاد کردم دلیل استفاده از اسم شادمهر برای این است که می خواهم پسرم هم این حرفه را ادامه داده و فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را افزایش بدهد. ما هم چنین برای مشاوره و راهنمایی در حوزه خرید کتابهای کمک درسی و کنکوری می توانیم یاور شما باشیم و حاصل تجربیات ده ساله خود را با شما به اشتراک بگذاریم.
در سال های اخیر کتابی در مورد روش های کتابفروشی با نام ((کتاب فروشی)) به نویسندگی اینجانب منتشر شده و کتابی دیگر به نام ((کتابفروش))را ترجمه کرده ام. علاقه من به این حرفه به قدری است که اطرافیان و آشنایان به من گویند این کتاب فروشی برای تو چی دارد که اینقدر حیران این شغل شده ای ؟کتابفروشی شغل شیرینی برای علاقمندان این کسب و کار است ؛اما مشکلات متعدد این حرفه از جمله افزایش قیمت کتابها شیرینی این کار کمی تلخ می کند.
اما با وجود این مشکلات،غرفه کتابفروشی شادمهر در این سال ها تلاش کرده برای دانشجویان و زبان آموزان بهترین نشرها مثل: نشر جنگل و سمت،ترمه،دانشگاه تهران، و...فراهم کند.برای شرکت کنندگان آزمون استخدامی و سایر شرکت کنندگان آزمون ها منابع با کیفیت پیشنهاد داده است هم چنین خوانندگان رمان ها چه ایرانی و چه خارجی می توانند از ناشران مانند: نی ، ققنوس ، چشمه، نیلوفر،ملیکان ،نسل نو اندیش و..کتاب های خود را همراه با تخفیف از غرفه ما خریداری کنند.
غرفه کتاب شادمهر سعی کرده که هیچ کسی از غرفه اش دست خالی بیرون نرود اگر دنبال کتابی می گردید که ما آن را در غرفه خود نداریم کافی است که برای ما پیام بگذارید تا در اسرع وقت اقدام به تهیه کتاب شما نماییم .
اینجا یک کتابفروشی هست که هر کتابی شما بخواهید تهیه می کند و آرزویش اینه یک روزی کتابخوانی فراگیر شود. ما همه تلاشمان این است که کتابهای خوب آموزنده را برای شما در حد توان تهیه کنیم.

درباره یک مکان

کرمان دیار کریمیان شهری با کویری زیبا ما از کرمان کتابهامون به همه جای ایران می فرستیم. ما کتابخون ها را دوست داریم.
این غرفه در سراسر اینترنت