مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
انگبین
انگبین

انگبین

عسل طبیعی خام
(انگ=زنبور+بین=شهد) 
2 سال در باسلام
46 محصول
+900 فروش
آخرین فعالیت
2 ساعت پیش
علی رستمیان
غرفه‌دار: علی رستمیان
سمنان
علی رستمیان
سمنان
2 سال در باسلام
46 محصول
+900 فروش
آخرین فعالیت 2 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: وصال او ز عمر جاودان بِه
خداوندا مرا آن دِه که آن بِه
☺رضایت مشتریان مهم ترین اصل در بازار باسلام است و در همه سفارشات رضایت مشتری🍯 تضمین می‌شود.
🎁برای خرید اول با تخفیف خرید کنید
🎁

درباره

غرفه انگبین

قصه محصول

و پروردگار تو به زنبور عسل وحی [الهام غریزی] کرد که از پاره‌ای کوه‌ها و از برخی درختان و از آنچه داربست [و چفته‌سازی] می‌کنند، خانه‌هایی برای خود درست کن سپس از همه میوه‌ها بخور، و راه‌های پروردگارت را فرمانبردارانه، بپوی. [آن گاه] از درون [شکم] آن، شهدی که به رنگهای گوناگون است بیرون می‌آید. در آن، برای مردم درمانی است. راستی در این [زندگی زنبوران] برای مردمی که تفکر می‌کنند نشانه [قدرت‌الهی] است
آیات 68, 69 سوره نحل
🐝🐝🌻🐝🐝
 🔸️اکثر عسل های موجود در بازار، عسل های فرآوری شده و حرارت دیده هستند که در اثر حرارت رنگ آن خوشایند، شفاف و تیره رنگ شده و همچنین از شکرک زدن عسل که امری طبیعی است جلوگیری می کند.

⚠️🚫 اما با این کار بسیاری از آنتی اکسیدان ها و باکتری های مفید آن تخریب شده و یا از بین می روند.

🔸️عسل خام عسلی است که حرارت ندیده و فرآوری نشده است؛ تمام عسل های  کاملا خام بوده و همان طور که از کندو برداشت می شوند مستقیم به دست مصرف کننده نهایی می رسند.

درباره یک زندگی

متولد اردیبهشت ماه 1360 در سمنان معاون فناوری و دبیر دبیرستان دوره اول و فعال در حوزه فناوری اطلاعات و همین علاقه مندی سبب شد بعد از یک سال و اندی عرضه محصولات به صورت محلی و منطقه ای با آشنایی با بازار باسلام اقدام به ایجاد غرفه در این بازار نمودم .
و اینک با اشتیاق به آماده سازی ارسال سفارشات شما از سراسر ایران می پردازم .

درباره یک مکان

سمنان شهراخلاق
وجه تسمیه و پیشینه تاریخی

درباره وجه تسمیه نام سمنان که به این منطقه اطلاق می شود, عقاید و نظرات متفاوتی رایج ومعمول است که مهم ترین آن ها آورده می شود.
- برخی بر این باورند که سمنان در اصل «سکنان» منسوب به طوایف سکه ها می باشد و الف و نون آن نشانه نسبت و مکان است که در واژه های گیلان و غیره مشاهده می شود.
- عده ای دیگر از اهالی سمنان عقیده دارند که نام قدیم سمنان (سیم لام) بوده که بنای آن به دست دو نفر از فرزندان نوح پیغمبر به نام های (سیم النبی) و (لام النبی) انجام گرفته که مقبره آنان در کوه های شمال خاوری سمنان در محلی موسوم به پیغمبران واقع است. بر این اساس کلمه (سیم لام) در اثر کثرت استعمال به مرور زمان به سمنان تبدیل شده است.

- برخی نیز افسانه بنای اولیه را به دو هزار سال قبل از میلاد مسیح به دستور تهمورث دیوبند نسبت داده اند. در آن زمان شهر را به سمینا نام گذاری نموده اند که به مررو زمان به سمنان تغییر یافته است.
- روایت دیگر حاکی از این است که نام قدیم سمنان در زبان محلی «سه مه نان» بوده و منظور ساکنان آن این بوده است که محصولات کشاورزی این منطقه نان و آذوقه اهالی را بیش از سه ماه تامین نمی کند. بعدها به مرور زمان «سه مه نان» به سمنان تغییر یافته است. به هر حال آن چنان که از منابع و کتب تاریخی استنباط می شود سمنان یکی از مناطق کهن و قدیمی ایران است که در درازای تاریخ فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است.

موقعیت:
استان سمنان در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز و در مرز میانی البرز و دشت زیبای کویر واقع شده و به همین سبب مجموعه ای از زیبایی ها و مناظر بدیع از جاذبه های کویری و کوهستانی را همراه با اقلیم های متفاوت و مناظر زیبای طبیعی به وجود آورده است. استان سمنان در دوران باستان، بخشی از چهاردهمین ایالت تاریخی ورن (ورنه) از تقسیمات شانزده گانه اوستایی بود. این منطقه به خاطر موقعیت جغرافیایی، اقلیم بیابانی و نیمه بیابانی ومحدودیت های آب وخاک، از موقعیت کشاورزی مطلوبی برخوردار نیست ولی از مراکز قابل توجه صنایع دستی و از قطب های صنعتی کشوربه شمار می رود. این استان یکی از استان های مهم ایران است که به سبب ویژگی های خاص موقعیتی و تاریخی خود؛ مجموعه ای از زیبایی ها و مناظر بدیع طبیعی چون جاذبه های کویری و کوهستانی را همراه با جاذبه های منحصر به فرد تاریخی در خود گنجانده است. استان‌ سمنان‌ با 96815 کیلومتر مربع‌ وسعت‌ در شرق‌ استان‌ تهران‌ قرار دارد. دامغان ، سمنان ، شاهرود و گرمسار شهرستانهای این استان هستنداین‌ استان‌ به‌ دو بخش‌ کوهستانی‌ و دشت‌های‌ پایکوهی‌ تقسیم‌ می‌شود. نواحی ‌کوهستانی‌ آن‌ توان‌های‌ معدنی‌ و گردشگاهی‌ مناسبی‌ دارد و دشت‌های‌ پایکوهی‌ آن‌ نیز شهرهای‌ بسیار قدیمی ‌ایران‌ را در میان‌ خود جای‌ داده‌ است‌.

استان سمنان یکی از استان های مهم ایران است که از نظر مساحت، ششمین استان بوده و وسعت آن حدود چهار برابر استان تهران برآورد می شود. این استان بین مدارهای 34 درجه و 17 دقیقه تا 37 درجه عرض شمالی و 51 درجه و 58 دقیقه تا 57 درجه و 58 دقیقه طول شرقی قرار گرفته است. استان سمنان با مرکزیت شهر سمنان، از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان اصفهان، از شرق به استان خراسان جنوبی و از غرب به استان تهران محدود شده است.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه انگبین
ابوالفضل نژادمحمدی
3 بهمن 98
سلام. من از شما عسل و اویشن خرید کردم. واقعاا طعم و مزش عالی بود.ممنون از عسل هاای خوبتون.پیشنهاد میکنم هر کی اگه متن منو میخونه حتما یکبارم شده امتحان کنه
علی رستمیان
3 بهمن 98
نوش جان .😀 خدا را شکر که رضایت شما همراه بود.