بازارچه‌ها

بازارچه‌ها
راسته خدمات محتوایی راسته خدمات و آثار گرافیک راسته بازی و سرگرمی راسته کتاب و مجله راسته اپلیکیشن و بازی رایانه‌ای راسته لوازم التحریر
راسته زیورسازان راسته سفالگران راسته حصیربافان راسته نجارها راسته شیشه‌گران راسته بافندگان راسته نگارگری راسته قالی بافان راسته عروسک سازان راسته فلزکاران راسته دوزندگان راسته چرم دوزان راسته کاردستی
راسته پوست و مو راسته آرایشی راسته بهداشت فردی
راسته سبزی خشک راسته گیاهان دارویی راسته عرقیات و شربت‌ها راسته روغن‌های درمانی راسته مرهم‌های گیاهی راسته دم نوش‌ها راسته سویق و قاووت
راسته سبزی خشک راسته سرکه و آبلیمو راسته میوه خشک راسته شیرینی، آجیل و خشکبار راسته پروتئین و لبنیات راسته حبوبات و برنج راسته عسل و فراورده های آن راسته خرما و کشمش راسته ادویه و چاشنی‌ها راسته اَرده و شیره راسته روغن‌های خوراکی راسته زیتون و ترشی و مربا راسته غذای خانگی راسته میوه و سبزی راسته نان و غلات راسته چای و قهوه و شکر
راسته کیف و کفش راسته پوشاک مردانه راسته پوشاک کودکان راسته لباس ورزشی راسته پوشاک زنانه
راسته تزئینات راسته گل و گیاه راسته شوینده‌های طبیعی راسته لوازم آشپزخانه راسته اتاق خواب راسته اتاق بچه
ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
انگبین
انگبین

انگبین

عسل طبیعی خام ,
(انگ=زنبور+بین=شهد) 
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +100 تاسیس: 30 بهمن 97 آخرین فعالیت: 9 ساعت پیش
غرفه‌دار: علی رستمیان
سمنان
پیام غرفه‌دار: وصال او ز عمر جاودان بِه
خداوندا مرا آن دِه که آن بِه
☺رضایت مشتریان مهم ترین اصل در بازار باسلام است و در همه سفارشات رضایت مشتری🍯 تضمین می شود.
🎁 دوستان و همراهان
کد تخفیف vmfshahd
(10 درصد تا سقف 10 هزارتومان تخفیف)
اعتبار: پایان روز پنج شنبه21 آذر

محصولات

غرفه انگبین

عسل طبیعی گل کبود انگبین 500

(2)
فقط 3 عدد باقی‌مانده
50000 تومان

عسل بهار نارنج اعلا انگبین 500

فقط 4 عدد باقی‌مانده
48000 تومان
50000

عسل بهار نارنج اعلا انگبین

(2)
فقط 1 عدد باقی‌مانده
95000 تومان

دوسین _ عسل با سیاه دانه 500

(2)
فقط 5 عدد باقی‌مانده
37000 تومان
40000

عسل طبیعی مرکبات انگبین

(1)
فقط 3 عدد باقی‌مانده
75000 تومان

عسل طبیعی آویشن 500 انگبین

(2)
فقط 4 عدد باقی‌مانده
39000 تومان
42000

عسل طبیعی آویشن انگبین

(4)
فقط 5 عدد باقی‌مانده
79000 تومان
83000

عسل طبیعی ترنجبین 500 انگبین

(1)
فقط 4 عدد باقی‌مانده
38000 تومان
40000

عسل طبیعی ترنجبین انگبین

(5)
فقط 3 عدد باقی‌مانده
78000 تومان
80000

گرده گل 10 گرمی انگبین

(2)
فقط 2 عدد باقی‌مانده
7500 تومان
8000

عسل طبیعی اسطوخدوس 500 گرمی انگبین

(3)
فقط 3 عدد باقی‌مانده
45000 تومان

درباره

غرفه انگبین

قصه محصول

و پروردگار تو به زنبور عسل وحی [الهام غریزی] کرد که از پاره‌ای کوه‌ها و از برخی درختان و از آنچه داربست [و چفته‌سازی] می‌کنند، خانه‌هایی برای خود درست کن سپس از همه میوه‌ها بخور، و راه‌های پروردگارت را فرمانبردارانه، بپوی. [آن گاه] از درون [شکم] آن، شهدی که به رنگهای گوناگون است بیرون می‌آید. در آن، برای مردم درمانی است. راستی در این [زندگی زنبوران] برای مردمی که تفکر می‌کنند نشانه [قدرت‌الهی] است
آیات 68, 69 سوره نحل
🐝🐝🌻🐝🐝
 🔸️اکثر عسل های موجود در بازار، عسل های فرآوری شده و حرارت دیده هستند که در اثر حرارت رنگ آن خوشایند، شفاف و تیره رنگ شده و همچنین از شکرک زدن عسل که امری طبیعی است جلوگیری می کند.

⚠️🚫 اما با این کار بسیاری از آنتی اکسیدان ها و باکتری های مفید آن تخریب شده و یا از بین می روند.

🔸️عسل خام عسلی است که حرارت ندیده و فرآوری نشده است؛ تمام عسل های  کاملا خام بوده و همان طور که از کندو برداشت می شوند مستقیم به دست مصرف کننده نهایی می رسند.

درباره یک زندگی

متولد اردیبهشت ماه 1360 در سمنان معاون فناوری و دبیر دبیرستان دوره اول و فعال در حوزه فناوری اطلاعات و همین علاقه مندی سبب شد بعد از یک سال و اندی عرضه محصولات به صورت محلی و منطقه ای با آشنایی با بازار باسلام اقدام به ایجاد غرفه در این بازار نمودم .
و اینک با اشتیاق به آماده سازی ارسال سفارشات شما از سراسر ایران می پردازم .

درباره یک مکان

سمنان شهراخلاق
وجه تسمیه و پیشینه تاریخی

درباره وجه تسمیه نام سمنان که به این منطقه اطلاق می شود, عقاید و نظرات متفاوتی رایج ومعمول است که مهم ترین آن ها آورده می شود.
- برخی بر این باورند که سمنان در اصل «سکنان» منسوب به طوایف سکه ها می باشد و الف و نون آن نشانه نسبت و مکان است که در واژه های گیلان و غیره مشاهده می شود.
- عده ای دیگر از اهالی سمنان عقیده دارند که نام قدیم سمنان (سیم لام) بوده که بنای آن به دست دو نفر از فرزندان نوح پیغمبر به نام های (سیم النبی) و (لام النبی) انجام گرفته که مقبره آنان در کوه های شمال خاوری سمنان در محلی موسوم به پیغمبران واقع است. بر این اساس کلمه (سیم لام) در اثر کثرت استعمال به مرور زمان به سمنان تبدیل شده است.

- برخی نیز افسانه بنای اولیه را به دو هزار سال قبل از میلاد مسیح به دستور تهمورث دیوبند نسبت داده اند. در آن زمان شهر را به سمینا نام گذاری نموده اند که به مررو زمان به سمنان تغییر یافته است.
- روایت دیگر حاکی از این است که نام قدیم سمنان در زبان محلی «سه مه نان» بوده و منظور ساکنان آن این بوده است که محصولات کشاورزی این منطقه نان و آذوقه اهالی را بیش از سه ماه تامین نمی کند. بعدها به مرور زمان «سه مه نان» به سمنان تغییر یافته است. به هر حال آن چنان که از منابع و کتب تاریخی استنباط می شود سمنان یکی از مناطق کهن و قدیمی ایران است که در درازای تاریخ فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است.

موقعیت:
استان سمنان در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز و در مرز میانی البرز و دشت زیبای کویر واقع شده و به همین سبب مجموعه ای از زیبایی ها و مناظر بدیع از جاذبه های کویری و کوهستانی را همراه با اقلیم های متفاوت و مناظر زیبای طبیعی به وجود آورده است. استان سمنان در دوران باستان، بخشی از چهاردهمین ایالت تاریخی ورن (ورنه) از تقسیمات شانزده گانه اوستایی بود. این منطقه به خاطر موقعیت جغرافیایی، اقلیم بیابانی و نیمه بیابانی ومحدودیت های آب وخاک، از موقعیت کشاورزی مطلوبی برخوردار نیست ولی از مراکز قابل توجه صنایع دستی و از قطب های صنعتی کشوربه شمار می رود. این استان یکی از استان های مهم ایران است که به سبب ویژگی های خاص موقعیتی و تاریخی خود؛ مجموعه ای از زیبایی ها و مناظر بدیع طبیعی چون جاذبه های کویری و کوهستانی را همراه با جاذبه های منحصر به فرد تاریخی در خود گنجانده است. استان‌ سمنان‌ با 96815 کیلومتر مربع‌ وسعت‌ در شرق‌ استان‌ تهران‌ قرار دارد. دامغان ، سمنان ، شاهرود و گرمسار شهرستانهای این استان هستنداین‌ استان‌ به‌ دو بخش‌ کوهستانی‌ و دشت‌های‌ پایکوهی‌ تقسیم‌ می‌شود. نواحی ‌کوهستانی‌ آن‌ توان‌های‌ معدنی‌ و گردشگاهی‌ مناسبی‌ دارد و دشت‌های‌ پایکوهی‌ آن‌ نیز شهرهای‌ بسیار قدیمی ‌ایران‌ را در میان‌ خود جای‌ داده‌ است‌.

استان سمنان یکی از استان های مهم ایران است که از نظر مساحت، ششمین استان بوده و وسعت آن حدود چهار برابر استان تهران برآورد می شود. این استان بین مدارهای 34 درجه و 17 دقیقه تا 37 درجه عرض شمالی و 51 درجه و 58 دقیقه تا 57 درجه و 58 دقیقه طول شرقی قرار گرفته است. استان سمنان با مرکزیت شهر سمنان، از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان اصفهان، از شرق به استان خراسان جنوبی و از غرب به استان تهران محدود شده است.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه انگبین
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام