طب معصومین ع (استاد تبریزیان)
طب معصومین ع (استاد تبریزیان)

طب معصومین ع (استاد تبریزیان)

عرضه کننده داروها و محصولات طب اسلامی (استاد تبریزیان) کد هدیه 5 هزاری (برای خریدهای بالای 20 هزار): slmk5en 09103603695
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +27k تاسیس: 25 تیر 96
غرفه‌دار: طب معصومین ع
قم
پیام غرفه‌دار: با ثبت نظر ودادن امتیاز (بعد از خرید)، ضمن کمک به گسترش طب اسلامی، ازکد تخفیف، برای خریدهای بعدی تان هم بهره مند شوید. در روزهای پایانی پاییز با کد هدیه 5 هزاری (برای خرید های بالای 20 هزار)، مهمان خانه هایتان هستیم** کد تخفیف: slmk5en #ارتباط با ما: 09103603695 (تماس و...)

محصولات

غرفه طب معصومین ع (استاد تبریزیان)

کتاب درمان 470 بیماری (استاد تبریزیان)

150000 ریال
فقط 1 عدد باقی‌مانده

نوره (طب اسلامی)

28000 ریال
30000

درباره

غرفه طب معصومین ع (استاد تبریزیان)

قصه محصول

غرفه طب معصومین ع در سال 96 افتتاح شده و در طول این مدت به لطف خدا یکی از غرفه های فعّال و موفّق و پر مشتری بوده است.
ما تو این غرفه محصولات طب اسلامی استاد تبریزیان رو عرضه میکنیم، محصولاتی که تولیدیهای بزرگترین و اصلی ترین داروساز استاد تبریزیان هست.
ضمناً این غرفه توسط یکی از شاگردان مستقیم و بلاواسطه استاد تبریزیان اداره میشه.
از مهمترین علل موفقیت ما این بوده که سعی کرده ایم بهترینها کیفی رو به مشتریامون عرضه کنیم و از حیث پشتیبانی نیز به طور مستمر با شماره: 09103603695 با مشتریان عزیزمون در ارتباط بوده ایم.
عرضه محصولات مطمئن و بهترینهای سلامتی و پشتیبانی قوی مهمترین دغدغه کاری ما بوده و به لطف خدا یکی از غرفه هایی هستیم که بیشترین رضایت مردمی رو در بین غرفه داران باسلام داراست.

درباره یک زندگی

استاد تبریزیان در سال 1343 ه.ش در شهر نجف و در خانواده‌ای مذهبی دیده به جهان گشود. پس از ورود به حوزه علمیه نجف از دروس آیات عظام خویی و صدر بهره جست و بخاطر فعالیت‌های سیاسی، چندبار دستگیر و راهی زندان شد.
وی در 18 سالگی همراه پدر از عراق اخراج و به ایران بازگشت و ابتدا مدت کوتاهی در قم ساکن شد، سپس به دعوت عموهایشان که در مشهد ساکن بودند در سال 1359 ه.ش به مشهد مقدس مشهد عزیمت کرده و در آن‌جا در درس آیت‌اللَّه العظمی میرزا علی فلسفی شرکت و به ادامه تحصیل پرداخت.
سرآغاز پژوهش‌های طبی معظّم له ورود ایشان در زمینه طب را می‌توان بیماری سرطان یکی از نزدیکانشان عنوان کرد که با توجه به قطع امید پزشکان از وی زمینه مطالعه در باب طب اسلامی و استخراج درمان بیماری سرطان از منابع و مصادر روایی را برای ایشان ایجاد کرد که در مدت کوتاهی موفق به درمان کامل بیمار مذکور شدند.
بعد از این اتفاق مهم تصمیم می‌گیرند پژوهش‌های خود را درباره طب اسلامی افزایش داده و با مبانی و درمانهای مطرح شده در روایات، بیشتر آشنا شده و کار اجتهادی روی آنها انجام دهند که حاصل این مطالعات و پژهش ها کتاب دراسه فی طب الرسول المصطفی شد که به صورت یک رساله عملیه طبّی در چهار جلد به جامعه علمی تقدیم شد. سال‌ها تدریس و طبابت بر مبنای نکات کلیدی این کتاب و درمان هزاران بیمار برگ زرّینی از خدمات معظم له می‌باشد.
موضوعات این 4 جلد عبارتند از:
جلد 1: معرفی طب اسلامی، حقیقت و علل پیدایش انواع بیماری
جلد 2: پرداختن به درمان‌های عمومی که ناظر بر درمان تمامی بیماریهاست
جلد 3: درمان‌های تخصصی انواع بیماری‌ها
جلد 4: طرح و سبک زندگی اسلامی جهت پیشگیری از بیماریها راه‌های افزایش طول عمر کتاب طب معصومین (ع) مجموعه مباحث طبّی استاد تبریزیان به فارسی روان می باشد.

درباره یک مکان

قم

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه طب معصومین ع (استاد تبریزیان)
زهرا
27 دی 97
سلام ببخشید کد تخفیف را وارد میکنم با اینکه 22 هزار تومن خرید کرده ام تخفیف نمی دهد و خطا میزند ... چرا ؟؟
طب معصومین ع
سلام لطفا با شماره: 09103653695 تماس بگیرین.
زهرا
27 دی 97
سلام ببخشید باز مزاحم میشم چطور باید بفهمیم در یک و سال و نه ماه که از زایمان گذشته علت برنگشتن شکم به حالت قبل از زایمان تجمع چربی هست یا افتادگی پوست شکم ؟؟؟
طب معصومین ع
سلام و درود باید آزمایش چربی بدین
زهرا
26 دی 97
سلام .( غرفه ی حراج کده عروسک های بانمک زهرا ) با کد تخفیف 10 هزار تومنی برای خرید های بالای (20 هزار تومن ) منتظر خرید های شماست و ارسال تمام خرید هایتون در طول هفته با هر قیمتی رایگان هست .. کد تخفیف برای شما slmyey9g
طب معصومین ع
ممنون از لطفتون.