بازارچه‌ها

مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
تگوک
تگوک

تگوک

صنایع چوب
99٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +90 تاسیس: 2 دی 96 آخرین فعالیت: 32 دقیقه پیش
غرفه‌دار: زهرا بذرافکن
شیراز ، فارس
پیام غرفه‌دار: در صورت داشتن سفارش از محصولاتی که موجودی انها تمام شده و یا درخواست سفارشی با ابعاد مد نظر خود از طریق واتس اپ و یا تلگرام این شماره پیام دهید . لطفا فقط پیام .
gift
10 هزار تومان هدیه دریافت کنید

محصولات

غرفه تگوک
(1)
ارسال رایگان
120000 تومان
(3)
ارسال رایگان
ناموجود
(1)
ارسال رایگان
فقط 5 عدد باقی‌مانده
110000 تومان
(1)
ارسال رایگان
ناموجود
ارسال رایگان
ناموجود
ارسال رایگان
فقط 3 عدد باقی‌مانده
54000 تومان
60000
(1)
ارسال رایگان
105000 تومان
(2)
ارسال رایگان
فقط 2 عدد باقی‌مانده
236000 تومان
ارسال رایگان
ناموجود
(2)
ارسال رایگان
ناموجود
(1)
ارسال رایگان
ناموجود
(2)
ارسال رایگان
ناموجود

درباره

غرفه تگوک

قصه محصول

دو سال پیش وقتی در جشن ازدواج ساده و کوچک صمیمی ترین دوستم شرکت کردم هرگز گمان نمیبردم که این ازدواج میتواند در زندگی من چنین تاثیر بزرگ و عمیقی بگذارد .
روزی که تصمیم گرفتم به عنوان هدیه برای دوستم گل میزهای کوچکی بخرم تا هم به دردش بخورد و هم با دیدن آنها به یاد من باشد ساعتها را در خیابان به دنبال میزی مناسب بودم در آخر در کوچه ای فرعی و روبروی مغازه ای کوچک چشمانم درخشید و از درون فریادی از شادی کشیدم قیمت را که پرسیدم خوشحالتر میزها را سفارش دادم . دو هفته بعد زمانی که برای تحویل گرفتن میزها رفتم از صاحب کارگاه در خواست کردم دو دیوار کوب هم برایم بسازد منتها خودم آنها را بچسبانم اونیز این خواسته غیر معمول مرا پذیرفت . شاید در آن لحظه که این در خواست را دادم فقط به لذت ساختن یک کاردستی فکر میکردم .یک شادی ی کودکانه اما این لذت چنان عمیق بود که روز و شب مرا به خود مشغول ساخت .تا اینکه موضوع را با دوستانم در میان گذاشتم چون هزینه خرید اره و وسایل اولیه زیاد بود یکی از آنها پیشنهاد داد از اره سنگبری همسر او استفاده کنیم و چنین شد که من به همراه دوستانم با چند چوب ناهموار کار را شروع کردیم در حالی که از کار با ان اره به شدت میترسیدیم شش ساعت زمان برد وقتی اولین گره را ساختیم . چند نفری در اطرافش نشستیم و مثل بچه ها ذوق زده به خودمان آفرین میگفتیم . هفته ای دو بار فرزند دو ساله ام را برمیداشتم و مسیری تقریبا دو ساعته را طی میکردم تا به خانه دوستم برسم و دو ماه بعد دراسفندماه اولین نمایشگاه گروهی را تجربه کردیم . اما متاسفانه کارگاهمان که پارکینگ خانه دوستم بودتبدیل شد به انبار و من باز در پی مکان بودم دل را به دریا زدم و اره ای دست دوم خریدم و اینبار بر روی پشت بام خانه
کار را از نو شروع کردم حالا دیگر بهار شده بود و روزها روی بام به ساختن مشغول بودم .
گره ها مثل کلمات کنار هم مینشینند و در آخر غزلی سروده میشود از جنس چوب . این مخلوق زیبای خداوند که بوی عطر ش تو را مست میکند و گاهی دلت میخواهد ساعتها بنشینی و به طرح ونقش درونشان خیره شوی .

درباره یک زندگی

کارشناسی هنرهای دیجیتال خوانده ام سه فرزند دارم .

درباره یک مکان

ساکن شیرازم . شهری که محال است بهار آنجا باشی و عاشق نشوی

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه تگوک
محمدابراهیم اینانلو
7 اسفند 97
سلام آیا امکانش هست که عروسک های عمو نوروز و حاجی فیروز و همچنین ننه سرما رو با همین کیفیت عروسک هایی که ساختیدکه ساختید بسازید؟؟
زهرا بذرافکن
سلام بله
حامدعبدی
5 آذر 97
سلام کاراتون واقعا عالیست،راه ارتباطی کانال و..شما چی هست؟براب دادن سایز و رنگ و دلخواه و قیمت
زهرا بذرافکن
سلام . ممنون لطف دارید . با این شماره 09364605257در واتس اپ و تلگرام در خدمتم .
لاله آیروش
27 تیر 97
من پاف و مبل گره چینی گرفتم واقعا عالی بود ؟ خیلی خیلی خوب بود . کاش میتونستم بعد از چیدن تو خونه عکس اش رو اینجا به اشتراک بزارم !
زهرا بذرافکن
ممنون از لطف شما . مبارک باشه
گفت‌و‌گو با غرفه دار
زهرا بذرافکن