مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
دست‌دوزهای خاطره
دست‌دوزهای خاطره

دست‌دوزهای خاطره

تزئینات پارچه‌ای، نمدی و روبان دوزی‌های دست‌دوز یک حقوق‌دان هنرمند
4 سال در باسلام
10 محصول
کمتر از 10 فروش
هنرکده
غرفه‌دار: هنرکده
تهران
هنرکده
تهران
4 سال در باسلام
10 محصول
کمتر از 10 فروش
Invalid date

محصولات

غرفه دست‌دوزهای خاطره

درباره

غرفه دست‌دوزهای خاطره

درباره یک زندگی

من ریحانه اسماعیلی هستم. در تهران به دنیا آمدم و همین جا هم بزرگ شده‌ام. الان بیست و سه سالم است و فکر می‌کنم زمانی است که باید شخصیتم شکل بگیرد. هر هدف و آرزویی دارم باید از همین سن و سال شروع کنم. محل زندگی‌ام را دوست دارم و اگر به بهترین جا هم بروم دلم برای تهران تنگ می‌شود. مردم، خیابان‌ها، طرز برخوردها و ... همه‌ی اینها را دوست دارم.
کارهای متنوع هنری انجام می‌دهم. مثل روبان‌دوزی، کارهای نمدی، کلاس‌های آموزشی هم می‌گذارم. هر چند خودم لیسانس حقوق دارم و ارتباطی هم با کارم ندارد. پدرم بیشتر تشویقم می‌کند کارهای حقوقی را دنبال کنم ولی من علاقه‌ام بیشتر به کارهای هنری است. کارهای هنری و اینکه چیزی برای بقیه بسازم به من نشاط می‌دهد. نگاه اطرافیان و آشناها به کارم بیشتر یک کار هنری است تا شغل. سه سال است که به این کار مشغول می‌شوم. سختی کارم الان بیشتر تهیه‌ی وسایل است. چون اگر بخواهیم وسایل اصلی کار را استفاده کنیم هم خیلی گران است هم سخت گیر می‌آید. من به جای اینکه بعضی وسایل را آماده بخرم به خودم سختی دادم و ساختمش. ولی با همان کیفیت و با همان ماندگاری

درباره یک مکان

محل کارم یک اتاق آپارتمانی بزرگ است. همان خانه‌ای که زندگی می‌کنم و کارهایم را شوق می‌سازم.

ارزشش را دارد

الان همه چیز را با دستگاه می‌سازند و همه کارها مثل هم شده. ولی کارهای من دستی است و برای هر محصول وقت گذاشته شده. من خیلی متکی به بازار نبودم. توی آموزش‌هایم هم می‌گویم که هنرمند باید به خودش متکی باشد. خیلی از وسایل را هم خودم ساختم. به جای اینکه به صورت آماده از بازار تهیه کنم.

نظرات کاربران

غرفه دست‌دوزهای خاطره
زینب چعبی
2 مهر 98
سلام خوبی شما چی درست میکنید