ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان(مدت محدود) ✌

طب اسلامی شفا
طب اسلامی شفا

طب اسلامی شفا

ارائه كتب و محصولات طب اسلامی ایت الله تبريزيان
100٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +4.9k تاسیس: 14 آذر 96 آخرین فعالیت: 2 ساعت پیش
غرفه‌دار: علی نظری
قم
پیام غرفه‌دار: تماس👈👈09109982739
تلگرام:
@tebeislamishefa
بخاطر گران شدن گیاهان هرکدام از داروها مبلغ 1000ت افزایش پیداکرد.

درباره

غرفه طب اسلامی شفا

قصه محصول

پژوهش هاى طبى :

یکى از اقوام نزدیک آیت اللَّه تبریزیان ، مبتلا به سرطان مى شود و پزشکان از مداواى وى قطع امید مى کنند . آیت اللَّه تبریزیان به طور جدى به مطالعه در طب اسلامى مى پردازد و در مدت کوتاهى موفق به درمان کامل مریض می گردد و تصمیم مى گیرد پژوهش هاى خود را درباره طب اسلامى افزایش دهد . وى در زمان تحصیلات و پژوهش ، فقط چهارساعت در شبانه روز می خوابید .


توصیه آیت اللَّه تبریزیان به طلاب

امروزه اکثر طلبه ها علاقه مند به تحصیل در علم فقه و اصول هستند ولى متأسفانه تنها اقلیتى به درجه اجتهاد مى رسند و بقیه طلاب تحصیلاتشان بى ‏استفاده مى ماند زیرا حتى خودشان هم نمى توانند به نظرشان عمل کنند . بنابراین ، خوب است که طلاب به علوم اسلامى دیگر گرایش داشته باشند ؛ مانند تاریخ ، که ما شیعیان در این زمینه کمبود داریم و همچنین اقتصاد ، تفسیر ، ترجمه و مخصوصاً طب اسلامى که بسیار جاى کار دارند . نکته دیگر این که طب اسلامى در میان دیگر علوم دینى، ویژگى مهمى دارد و آن، این است که صحت یافته هاى طب اسلامى به صورت عینى قابل تجربه و مشاهده است و این بهترین دلیل براى رسیدن به یقین است که تقریباً دیگر علوم اسلامى این ویژگى را ندارند . علاوه بر این ، از آن جا که این علم به راحتى و بسیار آسان می تواند توسط مردم استفاده شود و مردم عملاً شگفتى ها و فوائد کلام اهل بیت علیهم ‏السلام را در زندگى مشاهده کنند ، عقائدشان به اسلام ، علوم اسلامى و علما بسیار تقویت می گردد. از این نظر ، طب اسلامى در نوع خود مى تواند از بهترین روش هاى تبلیغ باشد .
معرفى کتاب « دراسه فى طب الرسول المصطفى »
کتاب ۴جلدى « دراسه فى طب الرسول المصطفى » ، اثر آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان ، در زمینه « طب اسلامى » براساس آیات قرآن و روایات به نگارش درآمده است .
روایات این کتاب در سالیان دراز توسط استاد تبریزیان از نظر سندى و تجربى بررسى شده است.
موضوعات این ۴ جلد عبارتند از :
جلد۱: معرفى طب اسلامى ، علل پیدایش انواع بیمارى و…؛
جلد۲: خواص خوراکى ها در طب اسلامى، درمان هاى عمومى ، حجامت و…؛

درباره یک زندگی

آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان در سال۱۳۴۱ ه’.ش. در شهر نجف و در خانواده اى مذهبى دیده به جهان گشود. پدربزرگش، محمدعلى، متولد تبریز بود که در کودکى به عراق هجرت کرد و از تجارهای بزرگ نجف شد . پدرش، فاضل، دبیر زبان انگلیسى و از مبارزان سیاسى بود و با آیت اللَّه صدر همکارى می کرد و به همین جرم ۲۰سال در زندان بود و پس از آن از عراق اخراج شد.
تحصیلات
آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان در چهارسالگى وارد مدرسه شد و در ۱۶سالگى موفق به اخذ مدرک دیپلم گشت و پس از آن وارد حوزه علمیه نجف شد. وى در حوزه علمیه نجف در درس آیت اللَّه العظمى خویى و آیت اللَّه العظمى صدر شرکت کرد .
آیت اللَّه تبریزیان به علت ارتباطى که با آیت اللَّه صدر و فعالیت هاى سیاسى وى داشت ، چندبار دستگیر و راهى زندان شد .
وى در ۱۸سالگى همراه پدر از عراق اخراج شد و به ایران آمد. وى ابتدا مدت کوتاهى در قم ساکن شد ، سپس به دعوت عموهایش که در مشهد ساکن بودند در سال۱۳۵۹ه’.ش. به مشهد مقدس رفت و در آن جا به ادامه تحصیل پرداخت. وى در حوزه علمیه مشهد در درس آیت اللَّه العظمى میرزا على فلسفى شرکت کرد.
تخصص اصلى آیت اللَّه تبریزیان ، فقه و اصول است. وى در چهل سالگى تدریس درس خارج را شروع کرد . قبل از آن نیز به تدریس دروس حوزه در سطوح عالى ، مانند رسائل ، مکاسب و کفایه ، مشغول بود .
وى به صورت متفرقه به پژوهش هاى طبى پرداخت . آثارى از وى در زمینه هاى عرفان ، اخلاق ، موعظه ، تاریخ و سیره پیامبرصلى الله وعلیه وآله نیز به یادگار مانده است

درباره یک مکان

09109982739

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه طب اسلامی شفا
الهام جمشیدی
21 بهمن 96
بسیار عالی پاینده باشید.
طب اسلامی شفا
متشکر
بهاره سادات
4 آذر 97
سلام یه سوالی در مورد داروی پوستی مالیدنی دارم. در یک ویدئو دیدم آیت الله تبریزیان گفتند که برای درمان خال بذارند شب تا صبح در موضع بمونه و روشم پلاستیک بذارن خشک نشه نریزه... اما در توضیحات محصول نوشته شده که دو ساعت باشه... و از طرفی نوشته شده خانم ها بعد دو الی سه دقیقه بشورند... الان دقیقا باید چیکار کرد؟ من میخوام این دارو رو بخرم اما متوجه نشدم دقیقا برای خال باید چی کار کنم. خال هایی بر اثر جوش های سرسیاه یا لک به وجود میان رو باید به چه شکل درمان کرد با این دارو؟
علی نظری
سلام با طبیب اسلامی مشورت شود.
محمد حسین نژاد
21 مرداد 97
سلام.شما جزو نمایندگان اقای تبریزیان هستین؟
طب اسلامی شفا
سلام بله
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام