مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
طب اسلامی شفا
طب اسلامی شفا

طب اسلامی شفا

ارائه کتب و محصولات طب اسلامی ایت الله تبریزیان
4 سال در باسلام
225 محصول
+6.9k فروش
آخرین فعالیت
12 ساعت پیش
علی نظری
غرفه‌دار: علی نظری
قم
علی نظری
قم
4 سال در باسلام
225 محصول
+6.9k فروش
آخرین فعالیت 12 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: تماس👈👈09391639028
تلگرام:
@tebeislamishefa
بخاطر گران شدن گیاهان هرکدام از داروها مبلغ 1000ت افزایش پیداکرد.

محصولات

غرفه طب اسلامی شفا
تمام شد
شربت سکنحبین
تمام شد
ریمل گیاهی
5 (1 نظر)
ناموجود
کتاب افزایش طول عمر
17٪
5 (2 نظر)
24000 20000
تمام شد
روغن خردل
4 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
صابون چهل گیاه
تمام شد
چهارشیره
4 (2 نظر)
ناموجود
تمام شد
ماکارانی طبیعی
3 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
شیره انجیر
4.7 (3 نظر)
ناموجود
تمام شد
خلال طبیعی دندان
4 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
سرکه سیب
ناموجود
تمام شد
نمک دریا.یک کیلویی
17٪
4.9 (9 نظر)
ناموجود

درباره

غرفه طب اسلامی شفا

قصه محصول

پژوهش های طبی :

یکی از اقوام نزدیک آیت اللَّه تبریزیان ، مبتلا به سرطان می شود و پزشکان از مداوای وی قطع امید می کنند . آیت اللَّه تبریزیان به طور جدی به مطالعه در طب اسلامی می پردازد و در مدت کوتاهی موفق به درمان کامل مریض می گردد و تصمیم می گیرد پژوهش های خود را درباره طب اسلامی افزایش دهد . وی در زمان تحصیلات و پژوهش ، فقط چهارساعت در شبانه روز می خوابید .


توصیه آیت اللَّه تبریزیان به طلاب

امروزه اکثر طلبه ها علاقه مند به تحصیل در علم فقه و اصول هستند ولی متاسفانه تنها اقلیتی به درجه اجتهاد می رسند و بقیه طلاب تحصیلاتشان بی ‏استفاده می ماند زیرا حتی خودشان هم نمی توانند به نظرشان عمل کنند . بنابراین ، خوب است که طلاب به علوم اسلامی دیگر گرایش داشته باشند ؛ مانند تاریخ ، که ما شیعیان در این زمینه کمبود داریم و همچنین اقتصاد ، تفسیر ، ترجمه و مخصوصاً طب اسلامی که بسیار جای کار دارند . نکته دیگر این که طب اسلامی در میان دیگر علوم دینی، ویژگی مهمی دارد و آن، این است که صحت یافته های طب اسلامی به صورت عینی قابل تجربه و مشاهده است و این بهترین دلیل برای رسیدن به یقین است که تقریباً دیگر علوم اسلامی این ویژگی را ندارند . علاوه بر این ، از آن جا که این علم به راحتی و بسیار آسان می تواند توسط مردم استفاده شود و مردم عملاً شگفتی ها و فوائد کلام اهل بیت علیهم ‏السلام را در زندگی مشاهده کنند ، عقائدشان به اسلام ، علوم اسلامی و علما بسیار تقویت می گردد. از این نظر ، طب اسلامی در نوع خود می تواند از بهترین روش های تبلیغ باشد .
معرفی کتاب « دراسه فی طب الرسول المصطفی »
کتاب 4جلدی « دراسه فی طب الرسول المصطفی » ، اثر آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان ، در زمینه « طب اسلامی » براساس آیات قرآن و روایات به نگارش درآمده است .
روایات این کتاب در سالیان دراز توسط استاد تبریزیان از نظر سندی و تجربی بررسی شده است.
موضوعات این 4 جلد عبارتند از :
جلد1: معرفی طب اسلامی ، علل پیدایش انواع بیماری و…؛
جلد2: خواص خوراکی ها در طب اسلامی، درمان های عمومی ، حجامت و…؛

درباره یک زندگی

آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان در سال1341 ه’.ش. در شهر نجف و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. پدربزرگش، محمدعلی، متولد تبریز بود که در کودکی به عراق هجرت کرد و از تجارهای بزرگ نجف شد . پدرش، فاضل، دبیر زبان انگلیسی و از مبارزان سیاسی بود و با آیت اللَّه صدر همکاری می کرد و به همین جرم 20سال در زندان بود و پس از آن از عراق اخراج شد.
تحصیلات
آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان در چهارسالگی وارد مدرسه شد و در 16سالگی موفق به اخذ مدرک دیپلم گشت و پس از آن وارد حوزه علمیه نجف شد. وی در حوزه علمیه نجف در درس آیت اللَّه العظمی خویی و آیت اللَّه العظمی صدر شرکت کرد .
آیت اللَّه تبریزیان به علت ارتباطی که با آیت اللَّه صدر و فعالیت های سیاسی وی داشت ، چندبار دستگیر و راهی زندان شد .
وی در 18سالگی همراه پدر از عراق اخراج شد و به ایران آمد. وی ابتدا مدت کوتاهی در قم ساکن شد ، سپس به دعوت عموهایش که در مشهد ساکن بودند در سال1359ه’.ش. به مشهد مقدس رفت و در آن جا به ادامه تحصیل پرداخت. وی در حوزه علمیه مشهد در درس آیت اللَّه العظمی میرزا علی فلسفی شرکت کرد.
تخصص اصلی آیت اللَّه تبریزیان ، فقه و اصول است. وی در چهل سالگی تدریس درس خارج را شروع کرد . قبل از آن نیز به تدریس دروس حوزه در سطوح عالی ، مانند رسائل ، مکاسب و کفایه ، مشغول بود .
وی به صورت متفرقه به پژوهش های طبی پرداخت . آثاری از وی در زمینه های عرفان ، اخلاق ، موعظه ، تاریخ و سیره پیامبرصلی الله وعلیه وآله نیز به یادگار مانده است

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه طب اسلامی شفا
حسن مستحق
7 بهمن 98
سلام لطفا کانال تلگرام تونو بگید تا محصولات تونو ببینم
حیدر انصاری
31 مرداد 98
با سلام خدمت همکار گرامی خوشحال میشم از غرفه بنده بازدید کنید https://basalam.com/heidargunner
سلام
8 مرداد 98
خیلی مزخرفه هزینه ارسالو خیلی گران میگیرین. برا هر محصول تو سبد خرید یه هزینه ارسال میگیرید این دوهفتس هنوز محصول برا من ارسال نشده
علی نظری
8 مرداد 98
سلام هزینه پست را باسلام مشخص میکند