مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
طب اسلامی شفا
طب اسلامی شفا

طب اسلامی شفا

ارائه کتب و محصولات طب اسلامی ایت الله تبریزیان
3 سال در باسلام
225 محصول
+6.9k فروش
آخرین فعالیت
6 ساعت پیش
علی نظری
غرفه‌دار: علی نظری
قم
علی نظری
قم
3 سال در باسلام
225 محصول
+6.9k فروش
آخرین فعالیت 6 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: تماس👈👈09391639028
تلگرام:
@tebeislamishefa
بخاطر گران شدن گیاهان هرکدام از داروها مبلغ 1000ت افزایش پیداکرد.

محصولات

غرفه طب اسلامی شفا
تمام شد
ریمل گیاهی
5 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
شربت سکنحبین
تمام شد
روغن خردل
4 (1 نظر)
ناموجود
کتاب افزایش طول عمر
17٪
5 (2 نظر)
24000 20000
تمام شد
ماکارانی طبیعی
3 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
چهارشیره
4 (2 نظر)
ناموجود
تمام شد
صابون چهل گیاه
تمام شد
خلال طبیعی دندان
4 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
سرکه سیب
ناموجود
تمام شد
شیره انجیر
4.7 (3 نظر)
ناموجود
تمام شد
نمک دریا.یک کیلویی
17٪
4.9 (9 نظر)
ناموجود

درباره

غرفه طب اسلامی شفا

قصه محصول

پژوهش های طبی :

یکی از اقوام نزدیک آیت اللَّه تبریزیان ، مبتلا به سرطان می شود و پزشکان از مداوای وی قطع امید می کنند . آیت اللَّه تبریزیان به طور جدی به مطالعه در طب اسلامی می پردازد و در مدت کوتاهی موفق به درمان کامل مریض می گردد و تصمیم می گیرد پژوهش های خود را درباره طب اسلامی افزایش دهد . وی در زمان تحصیلات و پژوهش ، فقط چهارساعت در شبانه روز می خوابید .


توصیه آیت اللَّه تبریزیان به طلاب

امروزه اکثر طلبه ها علاقه مند به تحصیل در علم فقه و اصول هستند ولی متاسفانه تنها اقلیتی به درجه اجتهاد می رسند و بقیه طلاب تحصیلاتشان بی ‏استفاده می ماند زیرا حتی خودشان هم نمی توانند به نظرشان عمل کنند . بنابراین ، خوب است که طلاب به علوم اسلامی دیگر گرایش داشته باشند ؛ مانند تاریخ ، که ما شیعیان در این زمینه کمبود داریم و همچنین اقتصاد ، تفسیر ، ترجمه و مخصوصاً طب اسلامی که بسیار جای کار دارند . نکته دیگر این که طب اسلامی در میان دیگر علوم دینی، ویژگی مهمی دارد و آن، این است که صحت یافته های طب اسلامی به صورت عینی قابل تجربه و مشاهده است و این بهترین دلیل برای رسیدن به یقین است که تقریباً دیگر علوم اسلامی این ویژگی را ندارند . علاوه بر این ، از آن جا که این علم به راحتی و بسیار آسان می تواند توسط مردم استفاده شود و مردم عملاً شگفتی ها و فوائد کلام اهل بیت علیهم ‏السلام را در زندگی مشاهده کنند ، عقائدشان به اسلام ، علوم اسلامی و علما بسیار تقویت می گردد. از این نظر ، طب اسلامی در نوع خود می تواند از بهترین روش های تبلیغ باشد .
معرفی کتاب « دراسه فی طب الرسول المصطفی »
کتاب 4جلدی « دراسه فی طب الرسول المصطفی » ، اثر آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان ، در زمینه « طب اسلامی » براساس آیات قرآن و روایات به نگارش درآمده است .
روایات این کتاب در سالیان دراز توسط استاد تبریزیان از نظر سندی و تجربی بررسی شده است.
موضوعات این 4 جلد عبارتند از :
جلد1: معرفی طب اسلامی ، علل پیدایش انواع بیماری و…؛
جلد2: خواص خوراکی ها در طب اسلامی، درمان های عمومی ، حجامت و…؛

درباره یک زندگی

آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان در سال1341 ه’.ش. در شهر نجف و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. پدربزرگش، محمدعلی، متولد تبریز بود که در کودکی به عراق هجرت کرد و از تجارهای بزرگ نجف شد . پدرش، فاضل، دبیر زبان انگلیسی و از مبارزان سیاسی بود و با آیت اللَّه صدر همکاری می کرد و به همین جرم 20سال در زندان بود و پس از آن از عراق اخراج شد.
تحصیلات
آیت اللَّه شیخ عباس تبریزیان در چهارسالگی وارد مدرسه شد و در 16سالگی موفق به اخذ مدرک دیپلم گشت و پس از آن وارد حوزه علمیه نجف شد. وی در حوزه علمیه نجف در درس آیت اللَّه العظمی خویی و آیت اللَّه العظمی صدر شرکت کرد .
آیت اللَّه تبریزیان به علت ارتباطی که با آیت اللَّه صدر و فعالیت های سیاسی وی داشت ، چندبار دستگیر و راهی زندان شد .
وی در 18سالگی همراه پدر از عراق اخراج شد و به ایران آمد. وی ابتدا مدت کوتاهی در قم ساکن شد ، سپس به دعوت عموهایش که در مشهد ساکن بودند در سال1359ه’.ش. به مشهد مقدس رفت و در آن جا به ادامه تحصیل پرداخت. وی در حوزه علمیه مشهد در درس آیت اللَّه العظمی میرزا علی فلسفی شرکت کرد.
تخصص اصلی آیت اللَّه تبریزیان ، فقه و اصول است. وی در چهل سالگی تدریس درس خارج را شروع کرد . قبل از آن نیز به تدریس دروس حوزه در سطوح عالی ، مانند رسائل ، مکاسب و کفایه ، مشغول بود .
وی به صورت متفرقه به پژوهش های طبی پرداخت . آثاری از وی در زمینه های عرفان ، اخلاق ، موعظه ، تاریخ و سیره پیامبرصلی الله وعلیه وآله نیز به یادگار مانده است

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه طب اسلامی شفا
حسن مستحق
7 بهمن 98
سلام لطفا کانال تلگرام تونو بگید تا محصولات تونو ببینم
حیدر انصاری
31 مرداد 98
با سلام خدمت همکار گرامی خوشحال میشم از غرفه بنده بازدید کنید https://basalam.com/heidargunner
سلام
8 مرداد 98
خیلی مزخرفه هزینه ارسالو خیلی گران میگیرین. برا هر محصول تو سبد خرید یه هزینه ارسال میگیرید این دوهفتس هنوز محصول برا من ارسال نشده
علی نظری
8 مرداد 98
سلام هزینه پست را باسلام مشخص میکند