مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
تیمچه تهران
تیمچه تهران

تیمچه تهران

مجموعه‌ای محصولات غرفه‌داران تهرانی را ارائه می‌دهیم. از خوراکی، پوشاک، صنایع دستی
1 سال در باسلام
586 محصول
+700 فروش
آخرین فعالیت
6 ساعت پیش
تیمچه تهران
غرفه‌دار: تیمچه تهران
تهران
تیمچه تهران
تهران
1 سال در باسلام
586 محصول
+700 فروش
آخرین فعالیت 6 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: ما تیمچه تهرانیا هوای شما رو داریم شما هم ما رو حمایت کنید 😉

کد تخفیف ویژه خرید اولی ها:
با وارد کردن کد زیر می توانید از 20درصدتخفیف محصول تا سقف 40هزار تومان و 80درصد تخفیف ارسال تا سقف 10هزارتومان بهره مند شوید.
کد تخفیف : gift50

درباره

غرفه تیمچه تهران

قصه محصول

بازاری بود با کلی غرفه، بازاری به وسعت ایران.
غرفه‌های مختلف با محصولات متنوع و غرفه‌دارهایی با صفا، صادق و مهربون. غرفه‌هایی که تعطیلی نداشتن و صبح و شب براشون معنی نداشت. درِ غرفه‌ها همیشه به روی همه باز بود. در این بازار غرفه‌دارهایی بودن که همگی در یک استان زندگی میکردن. اگرچه خونه‌هاشون از هم دور ولی دلهاشون به هم نزدیک بود. کسانی که همیشه در تلاش بودن و محصولات باکیفیت و خدمات خوبی به خریدارها می‌دادن. اون‌ها تصمیم داشتن کاری بکنن که خریدار در این بازار بزرگ به راحتی غرفه‌های همشهریاش را که پراکنده و دور از هم بودن را ببینه. از آن‌ها با خیال راحت خرید کنه و دیگه نگران رفت و آمد و هزینه مسیر و ... نباشه. پس باهم جمع شدن و فکرهاشون را روی هم گذاشتن. یکی گفت همه محصولاتمون را در یک غرفه جمع کنیم، یکی دیگه گفت تعداد محصول که خیلی زیاد باشه خریدار از گشتن در غرفه منصرف میشه. شخص دیگه‌ای گفت خریدهای مشتری را یکجا براش بفرستیم، در جوابش گفتند زمان آماده شدن محصولاتمون متفاوته. هر کسی نظری داد و هر شخصی ایده‌ای داشت و گفتند و گفتند و گفتند؛
تا اینکه...
ایده خوبی به ذهنشون رسید. تصمیم گرفتن دلهاشون را به هم نزدیکتر کنن؛ در کنار هم تیمچه ای بسازن و گلچینی از محصولاتشون را در کنار هم بذارن. غرفه‌ای که خریدار اونجا بتونه کلی محصول متنوع از استانش را ببینه و بخره و اونها را باهم تحویل بگیره، بدون اینکه نگران هزینه مسیر باشه. پس این ایده را اجرا و اسم غرفه را تیمچه تهران گذاشتند.
این غرفه در سراسر اینترنت