مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
دست سازه های دوقلوها
دست سازه های دوقلوها

دست سازه های دوقلوها

بافت انواع دستبند و رومانتویی وگوشواره.
ارسال رایگان براخرید بالای صدوپنجاه هزارتومان
2 سال در باسلام
74 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 2 ساعت 100 %
شکوفه عبدالهی فر
تهران
شکوفه عبدالهی فر
تهران
2 سال در باسلام
74 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت در 2 ساعت
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: دوقلوهای قصه ی ما افسانه ای نیستن اما از بچگی عاشق هنربودن و دست به دست هم میدادن و همه جور هنر و کاردستی رو باهم تجربه کردن.. حالا هم که بزرگ شدن دست به دست هم دادن و باعشق و خلاقیت ایده های هنریشون رو به اجرا درمیارن تا عشق و انرژی مثبتشونوبا هر گره ای که میزنن به شما تقدیم کنن

محصولات

غرفه دست سازه های دوقلوها

درباره

غرفه دست سازه های دوقلوها

قصه محصول

سلام. منو خواهرم دوقلوایم. از بچگی بزرگترین تفریحمون انجام مدل به مدل کاردستی های متنوع بودو با هنر بزرگ شدیم. الان هم باعشق و خلاقیت و نوری که هنر توقلبمون زنده نگه داشته دونه دونه نخ هامون رو گره می زنیم و با عشق تقدیم نگاه زیباتون می کنیم.

درباره یک زندگی

دوقلوهای قصه ی ما افسانه ای نیستن اما از بچگی عاشق هنربودن و دست به دست هم میدادن و همه جور هنر و کاردستی رو باهم تجربه کردن.. حالا هم که بزرگ شدن دست به دست هم دادن و باعشق و خلاقیت ایده های هنریشون رو به اجرا درمیارن تا عشق و انرژی مثبتشون رو با هر گره ای که میزنن به شما تقدیم کنند.

درباره یک مکان

دست تقدیر باعث شد که ما دوقلوها بعد از ازدواج از هم دور بشیم و تو دوتا شهر مختلف زندگی کنیم، یکیمون تو شهرمادریمون رشت، و اون یکی تو پایتخت.. اما این دوری هیچ تاثیری تو رابطه ی مادوتا نداره و هنوز هم از جیک و پیک همدیگه کامل باخبریم. وقتی سفارش میگیریم هرکدوممون تو کارگاه کوچیکمون تو خونه ی خودمون با هماهنگیه کامل همدیگه شروع به بافتن میکنیم. به لطف دنیای مجازی وقت بافتن تو مدل بافت و انتخاب رنگ نخ ها و تنالیته ی رنگها حسابی مشورت میکنیم و شروع میکنیم به گره زدن و بارها به خودمون میگیم که چقدر خوبه که مادوتا همدیگه رو داریم..
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه دست سازه های دوقلوها
امیر
18 آذر 98
کارهاتون حرف نداره واقعا دستت درد نکنه امیدوارم که درتمام مراحل زندگیت سرشاراز آرامش وشادی وتوهم بابهبودی باشه خدابه روزیت برکت بده یاعلی
شکوفه عبدالهی فر
18 آذر 98
ممنون از لطفتون