ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
وجیسنک
وجیسنک

وجیسنک

سفارشات 150.000تومان ارسال رایگان
85٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +4.9k تاسیس: 18 تیر 96
تهران
پیام غرفه‌دار: 3% سود حاصل از فروش وجیسنک صرف امور خیریه می شود

همراه هم با کودکان محک😊

سفارشات 150.000تومان ارسال رایگان

درباره

غرفه وجیسنک

قصه محصول

شرکت تعاونی میوه خشک پارس ابیک برند محبوب وجیسنک تولید کننده محصولات سالم درمحیطی بهداشتی به همراه مجوزهای سیب سلامت بهداشت و تولید با کیفیت لول صادراتی با حفظ ویتامین ها و افزایش سطح ارزش غذایی
تهیه شده ازبرترین باغات میوه ایران

درباره یک زندگی

به صادرات فکر می کنم...

من اصلا نمی دانستم میوه خشک چیه یعنی تصورم از میوه خشک در حد برگه زردآلو و قیصی بود نه بیشتر. یک روز که رفته بودم خانه خواهرم برای اولین بار میوه خشک را آنجا دیدم.برایم خیلی جالب بود که موز هلو اناناس و... رو هم میشه خشک کرد.چه طعم بی نظیری داشت مخصوصا برای من که به خوردن میوه علاقه ای نداشتم.
به لطف واردات اجناس خارجی مدتی بود که از کار قبلی‌ام بیکار شده بودم و یکی دو ماهی بود که دنبال کارمتناسب با تخصصم می‌گشتم. دنبال فکر و ایده تازه بودم. با دیدن آن میوه خشک به نظرم رسید که چرا این کار را انجام ندهم؟
ولی قبلش شروع کردم به یک تحقیق حسابی و مفصل. حدود شش هفت ماه تحقیق کردم. تحقیقات بازاریابی، سیستم بسته بندی، خود میوه‌ها و ... از هر نوع میوه خشک با مارک‌های مختلف یک نمونه تهیه کردم و همه‌شان را تست کردم. می‌خواستم چیزی تولید کنم که اصلا در بازار نباشد. حتی از دوستان و اقوامی که در کشورهای خارجی مثل آلمان زندگی می‌کردند خواستم برایم میوه خشک بخرند و برایم بفرستند.
بیشتر میوه خشک‌هایی که در بازار است مواد شیمیایی می زنند که رنگ میوه را تثبیت میکند و هم طعم و ماندگاری بیشتری داشته باشد. میوه خشک‌ها معمولا تا یک سال ماندگاری دارند در شرایط معمولی. ما یک فرمولی طراحی کردیم که هم تثبیت رنگ داشته باشد هم زمان بیشتری بماند ولی کاملا گیاهی و طبیعی. برای همین ماندگاری میوه خشک‌های ما حداکثر شش ماه ازتاربخ بسته بندی است. چون ماده شیمیایی در آن استفاده نمی‌کنیم.
چشم اندازی که برای کارم دارم کمتر به بازار داخلی فکر می‌کنم.باکیفیتی صادراتی تولید میکنم بدون هبچ گونه نقصی درکیفیت. بازتابی که دراین مدت از این محصول درداخل کشور گرفتم خیلی انگیزه من و مجموعه ای که با نیروهایی از بهزیستی و کمیته امداد راه اندازی کردیم رو بالابرده وبا توکل به خدا هروز راه را هموارتر برای گسترش مجموعه و افزایش نیرو میکنیم.دارم به صادرات فکر می‌کنم. هر چند ما در همین یک سال خیلی توانستیم در بازار داخلی سهم بگیریم. در باسلام هم خوب می‌فروشیم با اینکه خیلی مدت نیست آمده‌ایم. خدا را شکر مشتری‌هایمان هم از ما راضی هستند.

درباره یک مکان

کارخانه قزوین ابیک خیابان شریعتی پلاک 17812
دفتر مرکزی تهران نارمک ایت شمالی جنب بانک صادرات تلفن 02177803065

فروشگاه مرکزی
تهران میدان رسالت خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 63
خشکبار وجیسنک

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه وجیسنک
کاربر مهمان
3 مهر 96
چقدر خوبه که هر چی به ذهن ادم می رسه شما خشکش رو هم دارید، کلی ازتون خرید کردم و بی صبرانه منتظر رسیدنشم.
محمد صادق شاکریان
چقدر خوبه که مشتریان ارزشمندی همچون شما داریم😊 مطیمنا مثل همیشه خیلی سریع و با کیفیت همیشگی بدستتون میرسه☺
کاربر مهمان
3 مهر 96
کیفیت خیلی خوب محصول ما رو معتاد میوه‌های خشک خوشمزه‌تون کرد بسته بندی عالی و گذاشتن مرسوله داخل کارتن محکم که باعث جلوگیری از بهم چسبیدن میوه‌ها میشه بین غرفه‌های دیگه که همین محصول رو ازشون خریدم شما رو ممتاز کرد🌹
محمد صادق شاکریان
خیلی خیلی خوشحالم که مجموعه مارو طبق سلیقه خاصتون انتخاب کردید امیدوارم همیشه بتونیم رضایت شما رو به بهترین شکل بدست بیاریم👌
موحدی
2 شهریور 97
نه من پیام تخفیف رو دیر دیدم😕
محمد صادق شاکریان
دیر که ندیدی ما دیر تر گذاشتیم😁
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام