مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
مرجع تخصصی میوه خشک و خشکبار وجیسنک
مرجع تخصصی میوه خشک و خشکبار وجیسنک

مرجع تخصصی میوه خشک و خشکبار وجیسنک

من اینجام که جنس درجه یک رو ارزون تر از بازار تهیه کنید
توجه بفرمایید وزن های بالاتر درصد تخفیف بیشتری دارن
3 سال در باسلام
916 محصول
+22.7k فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 4 ساعت 90.5 %
محمد صادق شاکریان
تهران
محمد صادق شاکریان
تهران
3 سال در باسلام
916 محصول
+22.7k فروش
آخرین فعالیت در 4 ساعت
رضایت مشتری 90.5%
برخی محصولات این غرفه از انبار باسلام ارسال می‌شوند
پیام غرفه‌دار: 3% سود حاصل از فروش وجیسنک صرف امور خیریه می شود

همراه هم با نیازمندان😊
سفارشات 300.000 تومان ارسال با پیک یا پیشتار در تهران

ارسال رایگان سفارشات 250.000تومان بدون نیاز به کد تخفیف
ارسال سفارشات ( ارسال رایگان ) صرفا با پست سفارشی است

درباره

غرفه مرجع تخصصی میوه خشک و خشکبار وجیسنک

قصه محصول

شرکت تعاونی میوه خشک پارس ابیک برند محبوب وجیسنک تولید کننده محصولات سالم درمحیطی بهداشتی به همراه مجوزهای سیب سلامت بهداشت و تولید با کیفیت لول صادراتی با حفظ ویتامین ها و افزایش سطح ارزش غذایی
تهیه شده ازبرترین باغات میوه ایران

درباره یک زندگی

به صادرات فکر می کنم...

من اصلا نمی دانستم میوه خشک چیه یعنی تصورم از میوه خشک در حد برگه زردآلو و قیصی بود نه بیشتر. یک روز که رفته بودم خانه خواهرم برای اولین بار میوه خشک را آنجا دیدم.برایم خیلی جالب بود که موز هلو اناناس و... رو هم میشه خشک کرد.چه طعم بی نظیری داشت مخصوصا برای من که به خوردن میوه علاقه ای نداشتم.
به لطف واردات اجناس خارجی مدتی بود که از کار قبلی‌ام بیکار شده بودم و یکی دو ماهی بود که دنبال کارمتناسب با تخصصم می‌گشتم. دنبال فکر و ایده تازه بودم. با دیدن آن میوه خشک به نظرم رسید که چرا این کار را انجام ندهم؟
ولی قبلش شروع کردم به یک تحقیق حسابی و مفصل. حدود شش هفت ماه تحقیق کردم. تحقیقات بازاریابی، سیستم بسته بندی، خود میوه‌ها و ... از هر نوع میوه خشک با مارک‌های مختلف یک نمونه تهیه کردم و همه‌شان را تست کردم. می‌خواستم چیزی تولید کنم که اصلا در بازار نباشد. حتی از دوستان و اقوامی که در کشورهای خارجی مثل آلمان زندگی می‌کردند خواستم برایم میوه خشک بخرند و برایم بفرستند.
بیشتر میوه خشک‌هایی که در بازار است مواد شیمیایی می زنند که رنگ میوه را تثبیت میکند و هم طعم و ماندگاری بیشتری داشته باشد. میوه خشک‌ها معمولا تا یک سال ماندگاری دارند در شرایط معمولی. ما یک فرمولی طراحی کردیم که هم تثبیت رنگ داشته باشد هم زمان بیشتری بماند ولی کاملا گیاهی و طبیعی. برای همین ماندگاری میوه خشک‌های ما حداکثر شش ماه ازتاربخ بسته بندی است. چون ماده شیمیایی در آن استفاده نمی‌کنیم.
چشم اندازی که برای کارم دارم کمتر به بازار داخلی فکر می‌کنم.باکیفیتی صادراتی تولید میکنم بدون هبچ گونه نقصی درکیفیت. بازتابی که دراین مدت از این محصول درداخل کشور گرفتم خیلی انگیزه من و مجموعه ای که با نیروهایی از بهزیستی و کمیته امداد راه اندازی کردیم رو بالابرده وبا توکل به خدا هروز راه را هموارتر برای گسترش مجموعه و افزایش نیرو میکنیم.دارم به صادرات فکر می‌کنم. هر چند ما در همین یک سال خیلی توانستیم در بازار داخلی سهم بگیریم. در باسلام هم خوب می‌فروشیم با اینکه خیلی مدت نیست آمده‌ایم. خدا را شکر مشتری‌هایمان هم از ما راضی هستند.

درباره یک مکان

کارخانه قزوین ابیک خیابان شریعتی پلاک 17812
دفتر مرکزی تهران 02177803065

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه مرجع تخصصی میوه خشک و خشکبار وجیسنک
علی عبدالله زاده
1 دی 98
کد سفارش 437771 مرسوله هنوز دستم نرسیده زده ارسال شده کد رهگیری میزنم میگه اشتباه است لطفا پیگیری کنید ممنون
محمد صادق شاکریان
1 دی 98
سلام
سعید نقی پور
29 آذر 98
سلام غرفه دار گرامی غرفتون پر رونق ..غرفه ی خشکبار دارین از غرفه ی ما دیدن بفرمایین فندوق تازه از مرغوبترین فندوق های شمال ایران تنکابن باغات دوهزار درشت و با کیفیت بدون خرابی
محمد صادق شاکریان
29 آذر 98
.
راضیه زنجانی
7 مهر 98
سلام من امروز سفارش دادم باپست سریع کی میرسه بسته معمولا ؟
محمد صادق شاکریان
7 مهر 98
سلام وفت شما بخیر سفارشات روز کاری بعد از ثبت سفارش تحویل پست میشن اگر قبل از ساعت 10 صبح باشه حداکثر3 روز کاری میرسه خدمت شما
گفت‌و‌گو با غرفه دار
محمد صادق شاکریان