ارسال رایگان ویژه سفارش‌های داخل اپلیکیشن
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن
مرجع تخصصی چیپس میوه و خشکبار  وجیسنک
مرجع تخصصی چیپس میوه و خشکبار  وجیسنک

مرجع تخصصی چیپس میوه و خشکبار وجیسنک

سفارشت سریع تر از اون چیزی که فکر میکنی بدستت میرسه......
91٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +7.1k تاسیس: 18 تیر 96 آخرین فعالیت: 2 ساعت پیش
تهران
پیام غرفه‌دار: 3% سود حاصل از فروش وجیسنک صرف امور خیریه می شود

همراه هم با کودکان محک😊

سفارشات 200.000 تومان ارسال رایگان بدون نیاز به کد

سفارشات 100.0000 تومان 50٪ تخفیف پست
با کد post50off

درباره

غرفه مرجع تخصصی چیپس میوه و خشکبار وجیسنک

قصه محصول

شرکت تعاونی میوه خشک پارس ابیک برند محبوب وجیسنک تولید کننده محصولات سالم درمحیطی بهداشتی به همراه مجوزهای سیب سلامت بهداشت و تولید با کیفیت لول صادراتی با حفظ ویتامین ها و افزایش سطح ارزش غذایی
تهیه شده ازبرترین باغات میوه ایران

درباره یک زندگی

به صادرات فکر می کنم...

من اصلا نمی دانستم میوه خشک چیه یعنی تصورم از میوه خشک در حد برگه زردآلو و قیصی بود نه بیشتر. یک روز که رفته بودم خانه خواهرم برای اولین بار میوه خشک را آنجا دیدم.برایم خیلی جالب بود که موز هلو اناناس و... رو هم میشه خشک کرد.چه طعم بی نظیری داشت مخصوصا برای من که به خوردن میوه علاقه ای نداشتم.
به لطف واردات اجناس خارجی مدتی بود که از کار قبلی‌ام بیکار شده بودم و یکی دو ماهی بود که دنبال کارمتناسب با تخصصم می‌گشتم. دنبال فکر و ایده تازه بودم. با دیدن آن میوه خشک به نظرم رسید که چرا این کار را انجام ندهم؟
ولی قبلش شروع کردم به یک تحقیق حسابی و مفصل. حدود شش هفت ماه تحقیق کردم. تحقیقات بازاریابی، سیستم بسته بندی، خود میوه‌ها و ... از هر نوع میوه خشک با مارک‌های مختلف یک نمونه تهیه کردم و همه‌شان را تست کردم. می‌خواستم چیزی تولید کنم که اصلا در بازار نباشد. حتی از دوستان و اقوامی که در کشورهای خارجی مثل آلمان زندگی می‌کردند خواستم برایم میوه خشک بخرند و برایم بفرستند.
بیشتر میوه خشک‌هایی که در بازار است مواد شیمیایی می زنند که رنگ میوه را تثبیت میکند و هم طعم و ماندگاری بیشتری داشته باشد. میوه خشک‌ها معمولا تا یک سال ماندگاری دارند در شرایط معمولی. ما یک فرمولی طراحی کردیم که هم تثبیت رنگ داشته باشد هم زمان بیشتری بماند ولی کاملا گیاهی و طبیعی. برای همین ماندگاری میوه خشک‌های ما حداکثر شش ماه ازتاربخ بسته بندی است. چون ماده شیمیایی در آن استفاده نمی‌کنیم.
چشم اندازی که برای کارم دارم کمتر به بازار داخلی فکر می‌کنم.باکیفیتی صادراتی تولید میکنم بدون هبچ گونه نقصی درکیفیت. بازتابی که دراین مدت از این محصول درداخل کشور گرفتم خیلی انگیزه من و مجموعه ای که با نیروهایی از بهزیستی و کمیته امداد راه اندازی کردیم رو بالابرده وبا توکل به خدا هروز راه را هموارتر برای گسترش مجموعه و افزایش نیرو میکنیم.دارم به صادرات فکر می‌کنم. هر چند ما در همین یک سال خیلی توانستیم در بازار داخلی سهم بگیریم. در باسلام هم خوب می‌فروشیم با اینکه خیلی مدت نیست آمده‌ایم. خدا را شکر مشتری‌هایمان هم از ما راضی هستند.

درباره یک مکان

کارخانه قزوین ابیک خیابان شریعتی پلاک 17812
دفتر مرکزی تهران نارمک ایت شمالی جنب بانک صادرات تلفن 02177803065

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه مرجع تخصصی چیپس میوه و خشکبار وجیسنک
حیدر انصاری
30 مرداد 98
با عرض سلام خدمت همکار گرامی خوشحال میشم از غرفه بنده بازدید کنید https://basalam.com/heidargunner
صفیه عیدمحمدی
27 مرداد 98
سلام. من چهارشنبه سفارش دادم. هنوز در حال اماده سازیه. در حالی ک بقیه بسته هام یا رسیده یا ارسال شده هس. چرا این قدر دیر ارسال میکنین؟ شاید ما اون محصولو در تاریخ خاصی لازم داشته باشیم.
محمد صادق شاکریان
سلام بستتون ارسال شده😊
علی اقلیما
6 مرداد 98
سلام ببخشید هنوز کد رهگیری پستی رو من توی سفارشات نمیبینم. ممنون میشم زودتر اضافه کنید.
محمد صادق شاکریان
سلام روز بخیر مشکل با ثبت رسید داشتیم ظاهرا یا اپلیکشن مشکل داره یا مشکل از اینترنت ما هست عذر خواهی میکنم که دیر شده
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام