مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
رساکو شاپ
رساکو شاپ

رساکو شاپ

بهترین ها را از ما بخواهید
7 ماه در باسلام
55 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت
21 ساعت پیش
فروشگاه ویانا
غرفه‌دار: فروشگاه ویانا
تهران
فروشگاه ویانا
تهران
7 ماه در باسلام
55 محصول
+20 فروش
آخرین فعالیت 21 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: بهترین ها را برای فرزندانتان از ما بخواهید.

تخفیف های غرفه دار

۱۰ هزار تومان تخفیف برای هزینه محصول ۵ هزار تومان تخفیف برای هزینه ارسال

1000 تومان تخفیف بر روی سبد خرید

منقضی
شده

درباره

غرفه رساکو شاپ

قصه محصول

بازی مهمترین وسیله تفکر در کودک است که با آن با جهان خود ارتباط برقرار می کند. کودک در طول بازی می تواند به آرزوها و خواسته دست نیافتنی خود در دنیای واقعی، دست یابد و دنیا را همان گونه که دوست دارد می سازد.
در حدود 18 ماهگی که تخیل وارد دنیای کودک می شود، شکل بازی های کودک رنگ و بویی تازه می گیرد و تمایل کودکان به سمت استفاده از ابزار و وسایل در بازی هایشان بیشتر می شود. ابتدا بازی های تقلیدی در کودک شکل می گیرد. در این مرحله و در حدود سن بیست ماهگی تا 2.5 سالگی کودکان به تقلید از کارهای بزرگسالان رو می آورند. در واقع در این مرحله آنها به اسباب بازی ها تمایلی نشان نمی دهند، زیرا ابزارها و وسایل واقعی خانه به خصوص وسایل آشپزخانه مثل قابلمه ها و کفگیرها و... برایشان جذابیت دارد.

یکی از اسباب بازیهای مفید برای سنین قبل از دبستان کودک لگو است. باید توجه داشته باشیم که اندازه لگو متناسب با سن کودک باشد. در این مورد هرچه سن کودک کمتر باشد اندازه لگو باید بزرگتر باشد و از سادگی بیشتری برخوردار باشد

درباره یک زندگی

بهترین اسباب بازی آن است که کودک را مجذوب خود می کند و او بارها به سراغ آن می رود و کودک تحریک و لذت بیشتر و بیشتری از آن کسب میکند. این اسباب بازی ممکن است خیلی گران یا خیلی ارزان تمام شود ولی نهایتاً همان اسباب بازی است که کودک از آن لذت می برد و بیشترین امکانات یادگیری را برای وی فراهم می آورد.

درباره یک مکان

شهر کودک شاپرک
واقع در اتوبان رسالت تهران
به ما سر بزنید❣
این غرفه در سراسر اینترنت