مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
ویتامین سرا
ویتامین سرا

ویتامین سرا

فروش انواع کلمپه ی خانگی بهتریت کیفیت، نازلترین قیمت
1 سال در باسلام
47 محصول
+400 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 3 ساعت 100 %
سراج (ویتامین سرا)
قم
سراج (ویتامین سرا)
قم
1 سال در باسلام
47 محصول
+400 فروش
آخرین فعالیت در 3 ساعت
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: سعی شده محصولات از با کیفیت ترین ها باشه ، با قیمت‌ منصفانه😊
محصولات همه تازه و تولید روز هست. خیالتون بابت تازگی راحت باشه.
عمده هم داریم با قیمت کمتر😉

درباره

غرفه ویتامین سرا

قصه محصول

سال 96 بعد از چندین سال تحصیل ، تصمیم گرفتم یک فعالیت اقتصادی( جدای از مابقی کارهای روزمره )برای خودم انتخاب کنم .
بعد از کلی فکر و بررسی و البته دغدغه کسب حلال بر آن شدم فعالیتی را شروع کنم که علاوه بر درآمد زایی ، سلامت جسمانی خریداران را نیز در پی داشته باشد به همین جهت وارد بازار قاووت شدم ( چرا قاووت ؟ چون محصول شهر خودم است).
قاووت که در گویش کرمانی به آن قُوِتُو میگویند یک محصول فوق العاده است ، چرا میگویم فوق العاده؟ چون به جرات میتوان گفت هیچ سوغاتی در کل دنیا نداریم ( یا اگر داریم، کم داریم) که از اینهمه گیاه دارویی تشکیل شده باشد یعنی یک محصول صد درصد گیاهی با کلی خاصیت دارویی و درمانی که انرژی مورد نیاز بدن را تامین میکند( برای خواص انواع مختلف قاووت میتوانید به مقالات موجود در اینترنت مراجعه کنید ) .
بازار اولیه من در قم بود و بعد از فروش نسبتا خوب این محصول تصمیم گرفتم وارد بازار تهران شوم که خوشبختانه علی رغم درنظر گرفتن سود حداقلی ، فروش خوبی نیز داشتم .
بعد از فروش خوب قاووت در نظر گرفتم چند محصول دیگر را نیز به سبد فروشم اضافه کنم که در این بین فرآوردهای کنجد نظرم را بیشتر به خود جلب کرد ( چرا فرآورده های کنجد؟ چون اولا همانطور که گفتم علاوه بر کسب درآمد ، تامین نیازهای جسمانی خریدارن نیز برایم اهمیت داشت و دوما با توجه به اینکه چند سالی در یزد مشغول به تحصیل بودم با فواید این محصول و انواع فرآورده هایش به خوبی آشنا بودم و حتی بهترین برندهای این فرآورده را نیز میشناختم ).

در ابتدای کار برای خودم خط قرمزی تعیین کرده ام و آن نیز کسب حلال بود ، البته کسب حلال واقعا برخواسته از عمق مبنای فکری ام است ، لذا برایم تعداد فروش مهم نبوده و نیست ، بلکه سود حلال اهمیت دارد ( چرا که هزار تومان حلال ، کار یک میلیون تومان حرام را انجام میدهد و حتی بیشتر ، شک نکنید ) بنابراین نسبت به محصول خود حساسیت دارم .
این حساسیت باعث شد تا بهترین "حلوا و ارده " موجود را برای فروش عرضه کنم به طوری که میتوان با جرات و تضمین بگویم اگر خریداری از خرید خود ناراضی بود میتواند جنس خود را مرجوع نماید ( به شرط آنکه فقط در حد تست استفاده برده باشد ) و همچنین نسبت به "روغن ارده" نیز میتوانید با خیال راحت جهت تست به آزمایشگاه بفرستید ( البته این روش بیشتر برای خریداران عمده مناسب است).
در خصوص تهیه فرآورده های کنجد نهایت احتیاط را به خرج دادم تا خروجی کارمان با کیفیت ترین محصول بازار بشود ( کاری به برند نداریم چرا که برخی از برندهای معروفی که در فروشگاه ها نیز موجودند از نظر کیفیت در نهایت افتضاح هستند ) اما چرا اینهمه احتیاط ؟ مگر در این بازار مشکلی وجود دارد؟؟؟ باید بگویم بله ، این بازار نیز مورد دستبرد عده ای سوداگر قرار گرفته با این توضیح که در تولید حلوا ، از پوست کنجد به هیچ وجه استفاده نمیشود( بلکه آنرا به عنوان آشغال کار دور میریزند) اما چند سال پیش فردی در یکی از شهرستان های یزد دستگاهی ابداع نمود که میتوانست پوست کنجد را نیز در تولید حلوا بکار گیرد و این باعث میشد تا سود حاصله چندین برابر شود اما کیفیت کار بسیار پایین آید (هرچند که آن شخص مجازات شد اما دستگاه ابداعی اش در اختیار برخی ها قرار گرفت ) و یا در مورد روغن ارده ، عده ای هستند که در زمان روغن گیری و درست در زمانی که باید به محصول آب اضافه نمود تا روغن گرفته شود ، به جای اینکه مثلا از یک دبه آب استفاده کنند ، از سه دبه آب استفاده مینمایند و یا برخی ها به روغن ارده ، روغن مایع نیز اضافه میکنند تا خروجی محصول چندین برابر شود ( و این است راز پولداری یک شبه عده ای ) لذا من با وسواس زیاد ، محصولی را عرضه میکنم که حاضر شدم بصورت کتبی در توضیحات غرفه ام تضمین بدهم.

البته نسبت به قاووت این تضمین وجود ندارد چرا که این محصول با توجه به شرایط اقلیمی هر منطقه ، پسند متفاوتی نیز به همراه دارد یا به عبارت دیگر در تهیه این محصول یک استاندارد ثابت موجود نیست به همین دلیل مثلا ساکنان مناطقی از تهران دوست دارند این محصول شیرین باشد ، اما برخلاف کرمانی ها که این محصول را تلخ میپسندند و همچنین در قم نیز برخی ها شیرین و برخی نیز تلخ دوست دارند لذا تضمین ما در خصوص این محصول در این حد است که بگوییم واقعا به شما قاووت میفروشیم ( نه محصولی که معلوم نیست چیست) اما در میزان درصد ترکیب موادش به گونه ای عمل میکنیم که عموم مردم بپسندند.

و کلام آخر اینکه ، آرزویم این است که وقتی از محصولم استفاده نمودید از ته دلتان بگویید ، پولی که دادم نوش جانش.

یا حق

درباره یک زندگی

...

درباره یک مکان

....

نظرات کاربران

غرفه ویتامین سرا