گالری بابیلان
گالری بابیلان

گالری بابیلان

عرضه محصولات و هنرهای دستی
مادران و زنان سرپرست خانوار،
منطقه دروازه غار
فروش کل غرفه: کمتر از 10 تاسیس: 20 اردیبهشت 96
غرفه‌دار: گالری بابیلان
تهران

محصولات

غرفه گالری بابیلان

درباره

غرفه گالری بابیلان

درباره یک زندگی

باسلام!
گالری بابیلان، در واقع زیر مجموعه بنیاد فرهنگی خیریه منتظران اباصالح المهدی (عج) است که در منطقه دروازه غار تهران، مشغول به کار است. این خیریه در سال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف این گروه توانمندسازی مادران و زنان سرپرست خانوار این منطقه است. که درگیر آسیب‌های اجتماعی فراوانی هستند، ما در بخش کارآفرینی خیریه، و در این راستا، کلاس‌های آموزشی گوناگونی نیز برای این عزیزان برگزار مینماییم.
این غرفه نیز محصولات و هنرهای دستی ایشان را عرضه می‌کند.
کلیه هزینه‌های اولیه و سرمایه، برای برگزاری کلاس‌ها و آموزش نیز با مساعدت‌های مردمی و به کمک خیرین محترم جمع آوری شده است.
امید داریم شاهد روزی باشیم که تمامی خانواده‌ها، زنان و مادران این منطقه به خودکفایی لازم رسیده و توانمندی‌های روز افزون این عزیزان شکوفا شود. تا انشاالله آینده‌ای روشن‌تر نیز برای فرزندان‌شان که در حال حاضر بخشی از کودکان کار را شامل می‌شوند، رقم بخورد.
در حال حاضر در بخش هنر قلاب بافی، بافت دو میل و غیره، همچنین کارهای چرم، کیف‌های زنانه، هنرهای دستی و تزئینی محصولاتی ارائه می‌گردد

درباره یک مکان

محل برگزاری کارگاه‌ها در منطقه دروازه غار تهران و در یک کارگاه کوچک است. خانم‌های محل در فضایی صمیمی دور هم جمع می‌شوند. با حضور در این جمع ضربان امید را می‌شود لمس کرد.

ارزشش را دارد

ارزشمندی این محصولات، علاوه بر اینکه همواره سعی شده از مواد اولیه مناسب و مرغوب (چرم طبیعی) استفاده شود و تلفیقی از هنر سنتی و سلیقه امروزی باشد، در این است که، کلیه محصولات هنر دست مادرانی‌ست که با عشق به خانواده و امید به آینده، اقدام به تولید این محصولات کرده‌اند. و قدم به قدم به سوی پیشرفت گام برمی‌دارند، انشاالله.. و مطمئنا حمایت از مادران، همیشه ارزشش را دارد!
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه گالری بابیلان
هدیه - صفحه اول - بازار باسلام