مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
زرافشان
زرافشان

زرافشان

زرافشان تولید کننده فرآورده های زعفرانی سالم و طبیعی
2 سال در باسلام
16 محصول
+40 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 3 ساعت 24 %
رسول رضایی
غرفه‌دار: رسول رضایی
اصفهان
رسول رضایی
اصفهان
2 سال در باسلام
16 محصول
+40 فروش
آخرین فعالیت در 3 ساعت
رضایت مشتری 24%
برخی محصولات این غرفه از انبار باسلام ارسال می‌شوند
پیام غرفه‌دار: زرافشان، محصولی متفاوت برای بهترین ها...

درباره

غرفه زرافشان

قصه محصول

مجموعه زرافشان با تلاشهای بی وقفه و بلند مدت خود با بهره گرفتن از متخصصین ومشاورین برجسته خود و با استفاده از تکنولوژی مدرن و همچنین با رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی و سلامتی افتخار دارد که توانسته در عرصه جهانی تحولی نوین درمحصولات تبدیلی غذایی بوجود آورد. همچنین چارچوب مرسوم تولید داخلی که عمدتا به صورت الگوبرداری ازمحصولات خارجی و تهیه محصولات تقلیدی است را در هم شکسته ومحصول جدیدی که مطابق سلیقه و ذائقه مصرف کنندگان داخلی و خارجی است را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه نماید ، این محصول همه ویژگی ها را در قالب شکلی جدید همراه باطعم ،عطر و رنگ بسیار مطلوب ، دارا می باشد.هر ایرانی متعهدی خود را در برابر زعفران، نعمت و سرمایه ای که خدا به این سرزمین ارزانی داشته مسئول می داند و آرزو می کند که ای کاش بتواند برای بهبود اوضاع این موهبت الهی کاری کند. و به همین دلیل باعث افتخار ما است که ما می توانیم زعفران ایران( طلای سرخ ) را به جهانیان معرفی کنیم.

درباره یک مکان

گردشگران خارجی معتقدند نه نیمی از زیبایی‌های دنیا بلکه جهانی در نصف جهان پنهان است، از زیبایی‌های بناها تاریخی گرفته تا زیبایی‌های چشم‌نواز طبیعت، سنت‌های متنوع روستایی و شهری، نوع شیرینی‌های ویژه نصف جهان و بیش از چندین ده نوع غذای مختص اصفهان در کنار صنایع دستی بی بدیلی که در هیچ کجای دنیا یافت نمی‌شود، نصف جهان را در چشم دنیا خاص جلوه می‌دهد.

کیست که نام دل‌نواز اصفهان را یک بار شنیده باشد اما نام گز، ترمه، پارچه‌های قلم‌کار، صنایع دستی میناکاری و خاتمِ اصفهان از شنیده‌های وی جا مانده باشد و یا نقش جهانی که در دنیا میدانی همانند آن یافت نمی‌شود را نشاخته باشد؛ از بازارهای دل‌نواز صنایع دستی تا کاخ عالی‌قاپو و مساجد شیخ لطف‌الله و امام...
و اما امروز در تلاشیم که نصف جهان را به مرکز فرآوری زعفران، این طلای سرخ، تبدیل نماییم و این گوهر ارزشمند ایرانمان را بهتر به جهانیان معرفی کنیم.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه زرافشان
گفت‌و‌گو با غرفه دار
رسول رضایی