مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
زرشک و زعفران زارع
زرشک و زعفران زارع

زرشک و زعفران زارع

✅عرضه مستقیم محصولات تولیدی زعفران وزرشک زارع
🍃خریدی راحت از تولید کننده اصلی
🚛ارسال رایگان و سریع کلیه سفارشات
1 سال در باسلام
31 محصول
+3.5k فروش
آخرین فعالیت
16 دقیقه پیش
زارع
غرفه‌دار: زارع
قاین خراسان جنوبی
زارع
خراسان جنوبی، قاین
1 سال در باسلام
31 محصول
+3.5k فروش
آخرین فعالیت 16 دقیقه پیش
پیام غرفه‌دار: 🎯اهداف مجموعه تخصصی زعفران و زرشک زارع 🎯

🥇عرضه زعفران و زرشک تولید شده در مزارع ما در قاینات و ارسال بدون واسطه ان به تمامی شهر های ایران عزیز

🚛 ارسال رایگان برای تمامی محصولات غرفه

✅عرضه محصولات با کیفیت بالا ,قیمت مناسب و با بسته بندی های بهداشتی و مرتب

محصولات

غرفه زرشک و زعفران زارع

درباره

غرفه زرشک و زعفران زارع

قصه محصول

 میخوام براتون داستانی تعریف کنم از یه سری اتفاقات که دست به دست هم میدن تا تغییراتی در زندگی ما رقم بخوره و چشم انداز های جدیدی از زندگی برامون نمایان بشه و باعث بشه در مسیر های جدیدتری قدم برداریم ! ولی لازمه و شرط انجام شدن همه ی این اتفاقات خواستن و طی کردن مسیر هست هرچند در این میان کمی بلنگیم یا زمین بخوریم !
شاید واقعا حقیقت داشته باشه که همه چیز با سلام آغاز می شود!
داستان من از اونجا آغاز میشه که بنده دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی و در تهران مشغول به تحصیل هستم ! در کنار تحصیلم در مغازه ی برادرم هم مشغول به کار هستم  و وظایفی همچون خرید و فروش محصولات بر عهده ی من هست !  شاید یک آشنایی و یک سلام تونست مقدمه ی این رو فراهم کنه که الان به عنوان غرفه دار غرفه ی روستایی در خدمت  شما باشم !
روزی  یک بنده خدایی از کاشان برای بازاریابی و فروش محصول گلابش به مغازه ی ما مراجعه کرد، بعد از نشون دادن محصولاتشون به رو به من کردند و گفتند که یک غرفه هم در باسلام دارند! من هم برای اینکه بتونم سایر محصولاتشون رو ببینم باسلام رو نصب کردم و از اونجا بود که اپ با سلام مهمان گوشی من شد ! واقعیت رو بخواید در آغاز فکر نمی‌کردم با سلام چندان برنامه جذابی باشه
و جزو اهداف و برنامه های من نبود ولی یک روز که به شهرمون قائن برگشته بودم همینجوری دلم خواست یه بسته از محصولات زرشکمون رو در باسلام بارگذاری کنم . 5 ماه از این ماجرا گذشت و اولین سفارشم رسید! و اونجا بود که فهمیدم چه جالب پس میشه و تصمیم گرفتم کارم رو جدی تر در باسلام دنبال کنم ! این بود سرآغاز غرفه ی اجیل و خشکبار روستایی بود
اما درباره ی خودمون و پیشینه ی  کسب و کارمون باید بگم که این حرفه  از پدربزرگم آغاز میشه که تاجر در قائنات بودن و ما حدودا 70 سال هست که در زمینه تولید زرشک و زعفران فعالیت داریم !همیشه یکی از دغدغه ها و ناراحتی های من این بود که چرا در این حرفه بخش اعظم سود و نتیجه ی زحمات کشاورزان نصیب دلالان این کار میشه و خودشون از نتایج زحماتتشون کمترین بهره رو میگیرن ! به همین دلیل همواره تصمیم بر بهبود این جریان داشتم و سعی کردم آموخته‌های تحصیلات دانشگاهیم رو با داده های عملی این مسیر همراه کنم تا خودمون بتونیم مستقیماً محصولاتمون رو وارد بازار فروش کنیم!
در همین راستا هنگامی که از تهران برگشتم با پس اندازم یک کارگاه بسته بندی محصولات رو در کنار انبار محصولاتمون در روستا بازگشایی کردم و تا این جای کارمون رو بومی سازی کردم،  در حال حاضر هم به دنبال پیداکردن مسیرهایی برای سهولت هرچه بیشتر حمل و نقل و عرضه ی سریع تر محصولات به مشریان عزیزمون هستم!
 تا به امروز در تکاپو و تلاش برای بهبود و پیشرفت  در این مسیر بوده و هستم  و خدا رو شکر می‌کنم برای هر روزی که در این مسیر قدم برمی دارم با گشایش های روز افزون در مسیرم مواجه میشم ! امیدوارم بتونم بهترین خدمات و کیفیت رو به مشتریانمون هدیه کنم چون تا ابد رسالت غرفه ی فارمر همین بوده و خواهد بود !
با خرید محصولات غرفه من مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد
به امید موفقیت روز افزون همه ی مردمان سرزمینم !

 
این غرفه در سراسر اینترنت