چرا غرفه‌دارانی که نرم‌افزار یا اپ مشتریان باسلام را نصب می‌کنند، بازار را در دست می‌گیرند؟

فروشندگان همیشه دنبال بالاتر بردن فروش و کسب سود بیشتری در بازار هستند و برای رسیدن به این هدف، باتوجه به امکاناتی که در اختیار دارند راه‌های مختلفی را هم امتحان می‌کنند.
یکی از امکاناتی که در اختیار غرفه‌داران بازار باسلام قرار دارد، امکانات نرم‌افزاری‌ست.باسلام دو نرم‌افزار اختصاصی برای مشتریان و غرفه‌داران تعبیه کرده است.
نرم افزار یا همان اپ «غرفه من» نرم‌افزار مخصوص غرفه‌داران باسلام است که غرفه‌داران در آن به آسانی و سادگی می‌توانند همه‌ی فعالیت‌های مربوط به فروش کالا را با کمترین زمان و بیشترین تمرکز مدیریت کنند.
اما نرم‌افزار دیگر مخصوص مشتریان باسلام است که هرکسی با مراجعه‌ی به آن می‌تواند انبوهی از محصولات را در غرفه‌های مختلف ببیند و خرید کند.
اما چرا غرفه‌دارانی که نرم‌افزار یا اپ مشتریان باسلام را نصب می‌کنند، می‌توانند بعد از مدتی بازار را در دست بگیرند؟

دانلود اپلیکیشن باسلام

  • تجربه و آمار نشان داده است غرفه‌دارانی که نرم‌افزار مشتریان باسلام را هم نصب کرده‌اند و استفاده می‌کنند، نسبت به سایر غرفه‎‌داران تمرکز بیشتری روی بازار و فروش محصولاتشان پیدا کرده‌اند.
  • نرم‌افزار مشتریان باسلام، دربرابر سایت یا مرورگر، سرعت بیشتری دارد و دسترسی‌های آسان و ساده‌تری دارد. استفاده از این نرم‌افزار در برابر مرورگر، تجربه‌ی کاربری بهتری برای کاربران خلق می‌کند.
  • ازطرفی غرفه‌داران در این نرم‌افزار می‌توانند محصولات مشابه و همکارانی که کالایی مشابه کالای آن‌ها تولید می‌کنند را ببینند و ضمن گفت‌وگو و رصد اوضاع محصول در بازار، از تجربیات موفق همکاران‌شان هم استفاده کنند.
  • بازارگردی غرفه‌داران در نرم‌افزار مخصوص مشتری‌های باسلام، به آن‌ها این امکان را می‌دهد که از زاویه‌ی دید خریداران به محصولات نگاه کنند و ایده‌های بهتر و بیشتری برای فروش بگیرند.
  • آشنایی با محصولات و غرفه‌های پرفروش، علت پرفروش شدن آن‌ها و همچنین دلایل محبوبیت غرفه‌ها برای مشتریان هم یکی از مزیت‌های استفاده از نرم‌افزار باسلام برای غرفه‌داران است.
  • غرفه‌داران با نصب این نرم‌افزار و فعالیت در آن، تجربه‌ی حضور در کنار خریداران را خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را دنبال کنند و با آن‌ها گفت‌وگو کنند و شانس فروش و جذب مشتریان بالقوه را بالاتر ببرند.
  • مشتریان در فرایند خرید، ممکن است با سوالاتی روبرو شوند و این سوالات را از غرفه‌داران بپرسند.

آشنایی با فرآیند خرید محصول در باسلام توسط غرفه‌دارها، به آن‌ها برای راهنمایی و حفظ مشتریانشان هم کمک زیادی می‌کند.

  •  تجربه‌ی کار با اپلیکیشن مشتری برای گذاشتن پست، تبلیغ و معرفی غرفه تاثیر بسیار مثبتی دارد.
  • داشتن نرم‌افزار باسلام کارآیی زیادی در اطلاع به‌موقع از طرح‌های تخفیفی یا ارسال رایگان باسلام و انتقال طرح‌ها به مشتریان‌ دارد.
  • با نصب نرم‌افزار مشتریان باسلام، یک هدیه‌‌ی ویژه‌ی ۲۰ هزار تومانی هم به غرفه‌داران تعلق می‌گیرد.

اگر شما هم می‌خواهید تجربه‌ی موفق و شیرینی از فروش و غرفه‌داری را در باسلام تجربه کنید، نرم‌افزار مشتریان باسلام را نصب کنید و بازار را در دستتان بگیرید.

دانلود اپلیکیشن باسلام