باسلام یک تغییر نسبتا بزرگ کرده. آن هم اینکه شما از این پس می‌توانید در «باسلام» مطلب بنویسید. مطالب شما در پروفایل خودتان منتشر خواهد شد و همه کسانی که شما را دنبال کرده باشند، وقتی باسلام را باز می‌کنند، مطالب شما را می‌بینند. حتی می‌توانند مطلب شما را لایک کنند یا نظرشان را زیر آن بنویسند یا آن را با بقیه به اشتراک بگذارند.

این امکان در حال حاضر برای همه غرفه‌دارهای باسلام و همه مشتریانی که دست‌کم سه بار در باسلام خریده کرده باشند، فعال شده است. بعد از طی شدن دوره آزمایشی، برای دیگر کاربران نیز فعال خواهد شد. شما هم اگر جزء غرفه‌داران باسلام هستید یا تا به حال سه بار در باسلام خرید کرده‌اید، همین الان اولین مطلب خودتان را در باسلام بنویسید.

(برای اطلاع از مسابقه صد هزار تومانی انتهای مطلب را بخوانید )

پست گذاشتن در باسلام

چرا امکان انتشار محتوا به باسلام اضافه شده است؟

حدود سه سال است که ما داریم با هم در باسلام زندگی می‌کنیم: ما به عنوان تیم باسلام، بخشی از شما به عنوان غرفه‌داران بازار، و بخش دیگری از شما مخاطبانی که مشتریان این بازار هستید. آنچه ما در این سه سال فهمیده‌ایم این است که این خانواده بزرگ، نیاز بالایی به گفت‌وگو و تعامل دارد. چون از ابتدا قرار بود باسلام بازاری برای دیده شدن آدم‌ها در کنار محصولات‌شان باشد. اینجا یک فروشگاه اینترنتی نیست که صرفا پر از محصولات رنگارنگ باشد. ما آمده‌ایم تا بین آدم‌ها پل بزنیم و دل‌هایشان را در غربت مجازآباد به هم نزدیک‌تر کنیم.

آن‌هایی که عضو گروه کارگاه غرفه‌داران و گروه تجربه خرید باسلام در تلگرام بوده‌اند می‌دانند که زندگی در باسلام، فقط خرید و فروش نیست. در این دو گروه، باسلامی‌ها با هم صحبت می‌کردند، به هم یاری می‌رساندند، درباره چیزهایی که می‌خواستند بخرند یا بفروشند تعامل هر روزه داشتند؛ اتفاقی که از این پس قرار است در خود باسلام بیفتد. و این مهم‌ترین دستاوردی است که باسلام خواهد داشت: روابط سازنده آدم‌ها در بستر کسب‌وکار.

برای همین، ما تصمیم گرفتیم امکان گفت‌وگو و تعامل را در خود باسلام فراهم کنیم. از امروز، پروفایل شما در باسلام جایی برای انتشار مطالب شما هم هست. آشنایان‌تان را دنبال کنید، دوستان جدید پیدا کنید و در پروفایل خودتان مطالب مفید و جالب‌تان را منتشر کنید تا دوستان‌تان بخوانند.

پست گذاشتن در باسلام

چطور باید در باسلام مطلب منتشر کرد؟

در حال حاضر، فقط از طریق مرورگر می‌توانید در باسلام مطلب منتشر کنید. تا چند هفته دیگر، این امکان به اپلیکیشن خرید در باسلام هم اضافه خواهد شد. ولی فعلا برای انتشار محتوا این مسیر را بروید:

وب‌سایت باسلام را در مرورگر گوشی یا رایانه‌تان باز کنید.
– اگر وارد نشده‌اید، با نام کاربری و رمز عبورتان وارد شوید.
– اگر با تلفن همراه‌تان هستید، پایین صفحه روی دایره سفیدی که علامت به‌علاوه (+) دارد ضربه بزنید.
– اگر با کامپیوتر یا لپ‌تاپ هستید، بالای ستون سمت راست، روی گزینه «مطلب جدید» کلیک کنید.
– در کادر بازشده می‌توانید مطلب‌تان را بنویسید. امکان اضافه کردن عکس یا ضمیمه کردن محصول مرتبط را هم دارید.
– وقتی مطلب‌تان آماده شد، روی گزینه «انتشار» بزنید تا منتشر شود.
– اگر خواستید مطلب‌تان را حذف کنید، روی سه‌نقطه‌ای که در گوشه‌ی چپ بالای مطلب‌تان هست بزنید تا گزینه حذف را ببینید.

همه مطلب‌های شما در پروفایل‌تان ذخیره می‌شود. هر کس را هم دنبال کنید، در صفحه اول باسلام، مطالبشان را خواهید دید. دنبال‌کنندگان شما هم مطالب شما را در صفحه اول خودشان خواهند دید.

پست گذاشتن در باسلام

تجربه‌تان را برای ما بگویید

قابلیت جدید باسلام در مرحله آزمایشی است و طبیعتا جای بهبود فراوانی دارد. مثل همیشه، باسلام را از خودتان بدانید و هر جایی عیب و ایرادی می‌بینید به ما اطلاع دهید؛ یا اگر پیشنهادی به ذهن‌تان می‌رسد که باعث پیشرفت این بخش می‌شود، برایمان بگویید. امیدواریم قابلیت انتشار مطلب، باسلام را برای شما زنده‌تر از همیشه کند و اگر غرفه‌دار باسلام هستید، باعث رونق کسب‌وکار شما و ارتباط بهتر شما با مشتریان‌تان شود. سپاس فراوان.

مسابقه هیجان‌انگیز صد هزار تومانی:

از بین افرادی که تا پایان فردا (۱۵ شهریور 98) مطلبی در سایت باسلام منتشر کنند، به کسی که مطلبش بیشترین تعداد لایک را بگیرد، صد هزار تومان اعتبار خرید تعلق می‌گیرد! پس منتظر ننشینید و هر چه زودتر اولین مطلبتان را منتشر کنید و با ساختن حلقه دوستانتان لایک جمع کنید! دنبال کردن آدم‌های جدید می‌تواند به دیده شدن مطلبتان کمک کند.