گفت وگوی مستقیم غرفه دار و مشتری از امروز در اختیار کاربران باسلامی است. مشتریان می‌توانند با ورود به سایت به غرفه داران پیام دهند. امکان گفت‌وگو بزودی در اپ مشتری هم اضافه خواهد شد.

دانلود نسخه جدید اپ غرفه من

غرفه داران باسلامی با نصب نسخه جدید اپ غرفه من (نسخه … ) می توانند به راحتی با مشتریان، گفت و گو کنند.

گفت‌وگو با پرسش و پاسخ چه تفاوتی دارد؟

پرسش و پاسخ که در صفحه محصول یا غرفه وجود دارد، عمومی است و سایر کاربران هم می‌توانند محتوای پرسش شما را مطالعه کنند و از آن بهره ببرند. 
اما گفت‌و‌گوی شما با غرفه دار عمومی نیست. بنابراین سوالات و هماهنگی های خاص مثل رنگ و سایز و … یا هماهنگی زمان ارسال با پیک را می توانید در فضای گفت و گو انجام دهید.

چطور از ویژگی گفت‌و‌گو استفاده کنیم؟

  • در حال حاضر در باسلام آغازگر گفت‌وگو، مشتری است و غرفه‌دار پس از اینکه مشتری به او پیام داد، می‌تواند با او گفت‌و‌گو کند.

    شروع گفت‌و‌گو از سمت غرفه دار با مشتری‌ای که قبلا پیامی نداده است، (فعلا) امکان پذیر نیست.

 ارسال پیام از سمت مشتری:

سایت باسلام را در مرورگر گوشی تلفن همراهتان بینید. برای ارسال پیام می‌توانید وارد صفحه محصول یا صفحه غرفه شوید و روی دکمه «گفت‌وگو باغرفه‌دار» بزنید. 
 
 
پس از آن وارد صفحه ای می شوید که می توانید پیام خود را برای غرفه دار ارسال کنید:
 
 
 برای مشاهده همه پیام هایتان می توانید روی لینک وسط صفحه «رفتن به فهرست گفت‌وگوها» بزنید.
 

 پاسخ پیام را چگونه دریافت می‌کنید؟

پس از اینکه غرفه‌دار پاسخ شما را ارسال کرد، شما روی آیکون ویژه گفت‌و‌گو اعلان(نوتیفیکیشن) آن را می‌بینید. با کلیک روی آیکون، وارد صفحه گفت‌و‌گوهای خودتان می شوید.
 

نکات مهمی که باید در گفت‌وگو رعایت کنیم

  • رعایت احترام و اخلاق نیکو، خودداری از ارسال اطلاعات محرمانه و شخصی و خودداری از تعدد ارسال پیام به صورتی که آسایش مشتری یا غرفه دار را بر هم بزند از جمله نکاتی است که باید در استفاده از این ویژگی مد نظر داشته باشید.
  • توجه داشته باشید که این ابزار جهت هماهنگی های لازم مربوط به سفارش ایجاد شده و یک ابزار چت و گفت‌وگو نیست. بنابراین از ارسال پیام‌های کوتاه و مکرر و گفت وگوی طولانی مدت پرهیز کنید.
  • سعی کنید تمام محتوای خود را در یک پیام جمع و یکباره ارسال کنید. رعایت این نکته در مدیریت زمان مشتری و غرفه دار بسیار مهم و موثر است و برای دریافت پاسخ سریع تر به نتیجه خواهید رسید.
  • در صورتی که در فرآیند گفت‌وگو، بابت هرگونه تخلف از قوانین، به دخالت و پیگیری باسلام نیاز داشتید، می توانید از طریق گزینه «گزارش» باسلام را مطلع کنید.
  • در شرایط استفاده و بهره‌برداری عمومی از باسلام ، قوانین استفاده از این ویژگی نیز وجود دارد. شما با استفاده از این ویژگی، ملزم به اجرای قوانین آن نیز می‌شوید. پس حتما قبل از استفاده، قوانین و شرایط را در لینک زیر بخوانید.