کرم ضد لک قوی برای کسانی مفید است که هنوز از دست لک و مک و جوش‌های پوستی راحت نشده‌اند. هر پوستی می‌تواند دچار کک‌ومک شود اما این اتفاق در سن نوزادی و جوانی و نیز در فصل بهار و تابستان بیشتر اتفاق می‌افتد.

علت لک صورت

به‌غیراز علت ژنتیکی یکی از دلایل اصلی کک‌ومک، قرار گرفتن زیاد در معرض نور آفتاب است. نور آفتاب باعث فعال شدن سلول‌های رنگ‌دانه پوست می‌شود؛ یعنی اشعه ماورای بنفش باعث تجمیع «ملانین» می‌شود که از سلول‌های رنگ‌ساز پوست ترشح می‌گردد. به همین دلیل کسانی که در معرض تابش نور خورشید هستند باید مراقبت‌های پوستی را انجام دهند. استفاده از کلاه، عینک، سایه‌بان و کرم ضدآفتاب به این مراقبت‌ها کمک می‌کند.

لک بارداری

یکی دیگر از عوامل ایجاد لک، دوران حاملگی و زایمان است که به لکه‌های حاملگی مشهور است. این لک‌های حاملگی در ناحیه صورت بیشتر در گونه، پیشانی و چانه دیده می‌شود و غالباً مدتی پس از زایمان از بین می‌رود. همچنین این لک‌ها در میان بانوانی که قرص ضدبارداری مصرف می‌کنند نیز شایع است که معمولاً پس از مدتی که گاهی طولانی است برطرف می‌گردد.

لک‌های پیری

با افزایش سن، لکه‌های پوستی با منشأ قرار گرفتن حاد در معرض خورشید ممکن است بیشتر و پهن‌تر شوند. در این موارد اگر مشکلات پوستی رخ دهد به درمان نیاز است.

لک‌های پوستی دیگر

برای لکه‌های پوستی غیر از علت‌ ژنتیک یا نور آفتاب، عوامل دیگری مانند بیماری‌ها (مثل نارسایی‌های کبدی و کلیوی)، سوختگی، عوارض دارو، شرایط محیطی کار، جنس لباس، نوع عطر یا اودکلن (در حالت استفاده روی پوست) ذکرشده است.

کرم ضد لک قوی- کک و مک صورت- مجله باسلام
کک و مک صورت

درمان لک صورت با کرم ضد لک

بنابرآنچه گفته شد اولاً قبل از خرید کرم ضد لک (چه شیمیایی و چه گیاهی، چه صنعتی و چه سنتی و حتی خانگی) و استفاده از آن بهتر است با پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید؛ به‌ویژه در صورت مشاهده لک‌های قرمزرنگ.

ثانیاً تغذیه مناسب، خواب کافی، آرامش اعصاب و دقت به خوراکی‌ها و چاشنی‌هایی که به آن حساسیت دارید، از راه‌های پیشگیری و نیز کمک‌کننده به بهبود یا درمان لکه‌های پوستی است. درنهایت با رعایت جوانب سلامتی یا پزشکی (مانند سن، بیماری، جنس و نوع پوست و…) به کار بردن کرم‌های ضد لک در رفع این مشکلات پوستی مؤثر است.

بهترین کرم ضد لک

برخی دنبال بهترین کرم ضد لک گیاهی هستند و برخی کرم ضد لک عالی یا قوی را جستجو می‌کنند. خوشبختانه در ایران درزمینهٔ تولید کرم ضد لک به دو روش صنعتی و سنتی و با دیدگاه‌های طب سنتی یا پزشکی نوین، فعالیت خوبی صورت گرفته و می‌گیرد. نکته مهم این است که مصرف‌کننده علاوه بر بودجه مدنظرش برای خرید این نوع کرم‌ها، به نکات خرید محصولات آرایشی و بهداشتی دقت کند (مانند این‌که محصول اصل باشد نه تقلبی و غیربهداشتی، تاریخ‌مصرف و موارد منع مصرف)؛ زیرا کرم‌ها تأثیر سریع و مستقیمی روی پوست و بدن دارند و گاهی آسیب‌ها درمان نمی‌شوند یا خیلی پرهزینه و زمان‌بر می‌شوند.

همان‌طور که گفتم کرم ضد لک گیاهی و ساخته‌شده به روش طب سنتی هم می‌تواند با رعایت اصول بهداشتی در تهیه مواد اولیه و روند تولید محصول، به درمان لک‌های پوستی کمک کند. اکنون بازار اینترنتی باسلام این امکان را در اختیار این تولیدکنندگان قرار داده است که کرم ضد لک طبیعی را در این بازار آنلاین عرضه کنند.

کرم ضدلک فوق العاده قوی 24 گیاه
سارا سادات حجازی از شهر کرج
کرم ضدلک 24گیاه:برطرف کننده ی لک بارداری و لک حاملگی و جای جوش و لک و کک مک و منافذ باز و یک کرم جامع برای درمان کل مشکلات پوستی ،محصول مکمل عالی برای استفاده در کنار صابون سفید آب لایه بردار دست ساز (برای کسانی که جوش هم دارند)👏👏👏کاملا تضمینی و
از نزدیک ببینید کرم ضدلک فوق العاده قوی 24 گیاه

همچنین مشتریان این بازار می‌توانند در آنجا بچرخند و محصول باکیفیت و موردنظرشان را حتی با تخفیف خرید پیدا کنند. خریداران می‌توانند با استفاده از درگاه امن بانکی وجه خرید را پرداخت کنند. البته در باسلام، رضایت مشتری یک اصل بنیادی است. باسلام ضمن رعایت قانون تجارت الکترونیک و حقوق مصرف‌کننده، با فروشندگان و غرفه‌داران خود پس از رسیدن محصول به دست مشتری و اعلام رضایت او تسویه‌حساب می‌کند.