شنبه‌ را با تخفیف آغاز کنید و از تخفیف‌های غرفه‌داران باسلامی لذت ببرید. به این‌ترتیب می‌توانید هر چیزی را که نیاز دارید با قیمت پایین‌تری بخرید. هر هفته در تخفیف شنبه صبح، به سراغ غرفه‌دارانی می‌رویم که محصولاتی را با تخفیف عرضه می‌کنند.

مغز پسته خام درجه دو در باسلام

‌غرفه وجیسنک این هفته مغز پسته خام درجه ۲ را با ۲۹ درصد تخفیف در باسلام عرضه می‌کند. این محصول ۲۰۰ گرم وزن دارد. صاحب این غرفه می‌گوید که این محصول حداکثر تا ۳روز آماده می‌شود و برای شما پستش می‌کند.

قیمت مغز پسته خام درجه دو غرفه وجیسنک در باسلام:

 • قیمت اصلی محصول: ۴۱۰٫۰۰۰ ریال
 • قیمت پس از تخفیف: ۲۹۰٫۰۰۰ ریال
 • سود شما هنگام خرید: ۱۲۰٫۰۰۰ ریال

این محصول را می‌توانید همین حالا از باسلام خریداری کنید. راستی، محمد صادق شاکریان صاحب غرفه وجیسنک می‌گوید: «۳درصد سود حاصل از فروش وجیسنک صرف امور خیریه می شود. همراه هم با کودکان محک?»

خرید مغز پسته درجه۲ از وجیسنک در باسلام

عسل کوهستان ویژه در باسلام

غرفه مائده این هفته عسل کوهستان ویژه را با ۱۱درصد تخفیف در باسلام عرضه می‌کند. این محصول یک کیلو گرم وزن دارد و هنگام بسته‌بندی وزنش یک کیلو و ۴۰ گرم می‌شود. صاحب این غرفه می‌گوید که این محصول حداکثر تا ۲روز آماده می‌شود و برای شما پستش می‌کند.

قیمت عسل کوهستان غرفه مائده:

 • قیمت اصلی محصول: ۴۵۰٫۰۰۰ ریال
 • قیمت پس از تخفیف: ۴۰۰٫۰۰۰ ریال
 • سود شما هنگام خرید: ۵۰٫۰۰۰ ریال

تنها ۲ عدد از این عسل کوهستان ویژه باقی مانده است پس اگر دنبال عسل می‌گردید همین حالا دست به کار شوید. راستی، یکی از کاربران باسلامی از اقبال شریعی صاحب غرفه مائده پرسیده است که «چرا در مورد روش تولید، میزان ساکاروز، کیفیت محصول و سایر نکات چیزی ننوشته‌اند.»

خرید عسل کوهستان ویژه از مائده در باسلام

روغن هسته انار در باسلام

غرفه بازرگانی طهماسبی این هفته روغن هسته انار را با ۳۷ درصد تخفیف در باسلام عرضه می‌کند. این محصول ۳۰ گرم وزن دارد و هنگام بسته‌بندی وزنش ۳۵ گرم می‌شود. صاحب این غرفه می‌گوید که این محصول حداکثر تا ۸ روز آماده می‌شود و برای شما پستش می‌کند.

قیمت روغن هسته انار غرفه بازرگانی طهماسبی در باسلام:

 • قیمت اصلی محصول: ۸۰۰٫۰۰۰ ریال
 • قیمت پس از تخفیف: ۵۰۰٫۰۰۰ ریال
 • سود شما هنگام خرید: ۳۰۰٫۰۰۰ ریال

اگر دنبال روغن هسته انار می‌گردید همین حالا دست به کار شوید. راستی، مهدی طهماسبی صاحب غرفه بازرگانی طهماسبی درباره این روغن می‌گوید:« روغن هسته انار برای لایه‌برداری ملایم پوست مناسب است و به رفع چروک‌های سطحی و محو و بی‌رنگ کردن تدریجی جای جوش و لک‌های پوستی کمک می‌کند.»

خرید روغن هسته‌ انار از بازرگانی طهماسبی در باسلام

باسلام | Basalam - تخفیف های شنبه صبح

کتاب عقاید یک دلقک در باسلام

غرفه مبین کتاب این هفته کتاب عقاید یک دلقک را با ۴۰درصد تخفیف در باسلام عرضه می‌کند. این محصول ۲۲۰ گرم وزن دارد و هنگام بسته‌بندی وزنش ۲۳۰ گرم می‌شود. صاحب این غرفه می‌گوید که این محصول حداکثر تا ۲روز آماده می‌شود و برای شما پستش می‌کند.

قیمت کتاب عقاید یک دلقک در مبین کتاب در باسلام:

 • قیمت اصلی محصول: ۲۵۰٫۰۰۰ ریال
 • قیمت پس از تخفیف: ۱۵۰٫۰۰۰ ریال
 • سود شما هنگام خرید: ۱۰۰٫۰۰۰ ریال

اگر دنبال رمانی جذاب می‌گردید همین حالا دست به کار شوید چون، تنها یک جلد از این کتاب باقی مانده‌است. راستی، فرهاد ناصرلویی صاحب غرفه مبین کتاب اطلاعات زیر را درباره این رُمان می‌دهد:
نویسنده: هاینریش بُل قطع:رقعی ناشر: نسیم قلم تعداد صفحات: ۲۹۶

خرید کتاب عقاید یک دلقک از مبین کتاب در باسلام

چراغ خواب کلاسیک ۲ در باسلام

غرفه هنرکده چوبینو این هفته چراغ خواب کلاسیک ۲ را با ۲۱درصد تخفیف در باسلام عرضه می‌کند. این محصول یک کیلو و ۲۰۰ گرم وزن دارد و هنگام بسته‌بندی وزنش یک کیلو و ۵۰۰ گرم می‌شود. صاحب این غرفه می‌گوید که این محصول حداکثر تا ۷روز آماده می‌شود و برای شما پستش می‌کند.

قیمت چراغ خواب کلاسیک ۲ در غرفه هنرکده چوبینو:

 • قیمت اصلی محصول: ۷۰۰٫۰۰۰ ریال
 • قیمت پس از تخفیف: ۵۵۰٫۰۰۰ ریال
 • سود شما هنگام خرید: ۱۵۰٫۰۰۰ ریال

اگر دنبال چراغ خوابی زیبا می‌گردید همین حالا دست به کار شوید. راستی، وحید مسرت صاحب غرفه هنرکده چوبینو درباره این چراغ خواب می‌گوید:« جنسش جوب است و برش‌های چوب به صورت دستی انجام شده است. چراغ‌های به کار رفته کم‌مصرف هستند و ابعادش ۱۳سانتی‌متر در ۱۴سانتی‌متر در ۱۴سانتی‌متر است.»

خرید چراغ خواب کلاسیک ۲ از هنرکده چوبینو در باسلام

برای دیدن تمامی تخفیف‌های باسلامی می‌توانید تخفیف‌های شنبه صبح را ببینید. دوست دارید کدام غرفه‌ها و محصولات در هفته بعد با تخفیف عرضه شوند؟ آن‌ها را برای ما بنویسید تا غرفه‌داران و صاحبان این محصولات آن‌ها را ببینند و هفته آینده این محصولات را با تخفیف‌های جذابی به فروش بگذارند.