بازار باسلام، شبکه‌ای برای خرید و فروش محصولات ایرانی است. مشتریان این بازار اینترنتی، می‌توانند آن را دیگران معرفی و آنها را به این بازار آنلاین دعوت کنند. در این طرح دعوت، باسلام امتیازاتی برای دو طرف در نظر گرفته است؛ مانند این که اولین خرید از باسلام با تخفیف خواهد بود و به دعوت‌کننده نیز اعتبار خرید از باسلام هدیه داده می‌شود.

اولین خرید از باسلام

مزایای طرح دعوت باسلام (زمستان ۹۷) برای دعوت‌کنندگان و ثبت‌نام‌کنندگان از این قرار است:

  • کسانی که در باسلام از طریق لینک دعوت ارسال شده توسط عضوی از باسلام ثبت‌نام کنند، برای اولین خریدشان مبلغ ۱۰ هزار تومان هدیه می‌گیرند.
  • دعوت‌کننده باسلامی نیز در صورتی که عضو جدیدی که او به باسلام اضافه کرده است، خرید کند ۱۰ هزار تومان اعتبار خرید هدیه می‌گیرد.

اعتبار خرید از باسلام

اعتبار خریدی که در طرح دعوت نصیب اعضای باسلام می‌شود بن رایگان خرید است که در مرحله آخر خرید اینترنتی، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و به طور خودکار برای خریدار محاسبه می‌شود. همچنین هر عضو باسلامی می‌تواند از طریق حساب کاربری خودش در باسلام و انتخاب گزینه «دعوت از دوستان» وضعیت هدیه های دریافتی‌اش را ببیند: جمع اعتبار خرید معلق وموقت + جمع اعتبار قطعی و تعلق گرفته شده.

طبق قوانین طرح دعوت، استفاده از اعتبارات و هدایایی که در طرح‌های مختلف دعوت به «باسلام» تعریف می‌شود مشروط به خرید محصولاتی (شامل کالاها و خدمات فیزیکی و غیرفیزیکی) است که در جایگاه غرفه‌داری در «باسلام» عرضه می‌گردد و قابل تبدیل به پول نقد نیست.

مسابقه دعوت‌کنندگان برتر

در طرح دعوت از دوستان به باسلام، از اسفند ۹۷ مسابقه هفتگی «دعوت‌کنندگان برتر» اجرا می‌شود. در این مسابقه به سه نفر برگزیده هفته، جوایزی از محصولات ایرانی عرضه شده در بازار اجتماعی باسلام اهدا می‌شود. هر عضو باسلامی از طریق صفحه «دعوت از دوستان» در حساب کاربری خودش می‌تواند رتبه و وضعیت خودش، برندگان هفته قبل و نتایج به‌روز در هفته جاری را ببیند.

برندگان هفته ۱۸ تا ۲۴ اسفند ۹۷

دعوت‌کنندگان برتر در یک هفته مانده به پایان امسال (۱۸ ـ ۲۴ اسفند) به قرار زیر هستند:

  • زهره سرآبادی، با ۸۲ دعوت منجر به ثبت‌نام در باسلام.
  • حسین بهجت، با ۶۴ دعوت منجر به ثبت‌نام در باسلام.
  • محمدعلی، با ۴۶ دعوت منجر به ثبت‌نام در باسلام.

به این برندگان جوایزی نیز تعلق گرفته است که جزو محصولات عرضه شده در باسلام است:

  • جایزه نفر اول: گلیم پادری دست‌باف، از طرف مطهره اشتری، صاحب غرفه مشاغل خانگی مطهره، از تهران.
  • جایزه نفر دوم: دیوارکوب سه‌تکه مینا روی فلز، از طرف مقتدایی، صاحب غرفه هنرکده اصفهان از اصفهان.
  • جایزه نفر سوم: چهار مربای کیوی، برگه هلو، هویج و به، از راسته مربا در بازارچه مواد غذایی باسلام.

طرح دعوت از دوستان

لینک اختصاصی دعوت و جدول برترین دعوت‌کننده‌ها