بازگرداندن محصول

عودت کالا

رضایت مشتری مسئله‌ای است که در باسلام درباره‌ی آن تعهد می‌دهیم و خیلی محکم بر سر آن ایستاده‌ایم. همه در باسلام در تلاشیم خریدار راضی باشد. با آگاهی از اینکه نمی‌شود در بازار اجتماعی با چنین وسعتی درصد خطا را به صفر رساند، حق مشتری را برای «بازگرداندن محصول» محفوظ می‌دانیم. بازگرداندن محصول بی‌کیفیت و دور از توقع حق قطعی خریداران باسلام است.

عودت کالا

شما بعد از دریافت محصولی که از باسلام خریده‌اید، هفت روز کاری برای «ثبت رضایت» زمان دارید. تا شما از محصول راضی نباشید، هزینه‌ای به فروشنده پرداخت نمی‌شود. به‌محض ثبت رضایت شما با غرفه‌دار تسویه‌حساب می‌کنیم. اما اگر «ثبت مشکل» کنید تا برگرداندن محصول و برگشت پول به حسابتان پشتیبان شما خواهیم بود.

پاسخ چند پرسش برای شمایی که از باسلام خرید داشته‌اید:

1. هنوز محصولم به دستم نرسیده؛ چه کنم؟

به‌محض‌اینکه غرفه‌دار محصول سفارشی شما را آماده کند و بفرستد، به شما کد رهگیری پستی می‌دهد. با درج آن کد پستی در سامانه شرکت پست از وضعیت بسته پستی خبردار می‌شوید.

2. به چه کسی بگویم از محصول راضی نیستم؟

اگر از آنچه به دستتان رسیده ناراضی بودید، به لینکی که بعد از خرید برایتان پیامک می‌شود، مراجعه کنید. از آن لینک روی محصول «ثبت مشکل» کنید. پشتیبانی باسلام در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهد گرفت. غرفه‌دار هم پاسخگوی شماست.

3. چه کسی رضایتم را جلب می‌کند؟

اگر از محصول دریافتی ناراضی باشید، بعد از «ثبت مشکل» فوراً «پشتیبانی باسلام» و «غرفه‌دار» خبردار می‌شوند. از لینکی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، با غرفه‌دار گفت‌وگو کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید. پشتیانی باسلام همیشه آماده پاسخگویی به شماست و برای هر مشکلی چاره‌ای دارد.

4. چقدر طول می‌کشد پولم را پس بگیرم؟

همان لحظه که بازگرداندن محصول قطعی شد، به اندازه‌ی هزینه‌ای که پرداخته‌اید، اعتبار شما در باسلام شارژ می‌شود و کمتر از ۷۲ ساعت بعد از ثبت شماره کارت، پول به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.