غرفه‌دارهای عزیز باسلام. یکی از دلایلی که ما به کارمان در باسلام افتخار می‌کنیم این است که با شما سر و کار داریم. پشت سرتان همه جا تعریف می‌کنیم که در شرایط دشوار اقتصادی امروز ایران، کسانی هستند که به جای دست روی دست گذاشتن، تلاش می‌کنند و از قضا هر روز در کارشان موفق‌تر می‌شوند. از شما چه پنهان،‌ برای هر کسی قصه کسب‌وکارهای شما را تعریف می‌کنیم، شیدای شما می‌شود و مشتاق می‌شود که از شما یاد بگیرد.

خیلی‌ها از ما می‌پرسند چطور می‌شود مانند غرفه‌دارهای باسلام کار کرد؟ می‌گویند ما هم می‌خواهیم کسب‌وکار خودمان را داشته باشیم، ولی نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم. چطور سرمایه اولیه فراهم کنیم؟ چطور مجوز بگیریم؟ چطور مهارت یاد بگیریم؟ چطور بفروشیم؟ و ده‌ها سؤال دیگر. ما گاهی از تجربه‌های موفق شما برای آن‌ها می‌گوییم، ولی چه کسی بهتر از خود شما؟ ما امروز می‌خواهیم با افتخار از شما دعوت کنیم که تجربه شروع کسب‌وکارتان را برای کسانی که به دنبال شروع یک کسب‌وکار جدید هستند، تعریف کنید.

ما پاسخ‌های شما را به شرط اینکه کامل و دقیق باشند، با لینک به غرفه خودتان در وبلاگ رسمی باسلام منتشر می‌کنیم. فقط برای اینکه یک‌دستی و هم‌خوانی متن‌ها حفظ شود و بهتر خوانده شود، پاسخ‌های شما را تنظیم و ویرایش خواهیم کرد، ولی به اصل اطلاعات و محتوای شما وفادار خواهیم بود. در فرم زیر، ۱۲ سؤال کلیدی درباره کسب‌وکار از شما پرسیده‌ایم که احتمالا در کمتر از ۲۰ دقیقه می‌توانید جواب آن‌ها را بنویسید. منتظر پاسخ‌های ارزشمند و شنیدنی شما هستیم.